Тема: 14 березня: "Врятувати Черемош!"///Тернопіль/// - інформаційна акція  (Прочитано 5084 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Romko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 102
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • ...тойво!
    • Перегляд профілю
« : 09.03.2012, 00:52:05 »
Врятуємо Карпати від забудови малими ГЕС!
Під таким гаслом 14 березня в різних містах України та Польщі відбудуться акції проти намірів будівництва 550 малих гідроелектростанцій в Карпатах.

"Труба" ближче, ніж нам здається.
Суть проблеми тут - http://pohid.te.ua/model/news/view/12

АКЦІЯ В ТЕРНОПОЛІ НА ПІДТРИМКУ КОМПАНІЇ ПРОТИ ЗНИЩЕННЯ КАРПАТ
В Тернополі, на Театральному майдані відбудеться зустріч учасників громадської кампанії проти
будівництва малих ГЕС у Карпатах. Під час зустрічі тернополян інформуватимуть про те, що чекає Карпатську природу в разі спорудження запланованої мережі гідроелектростанцій. Як це відіб’ється на туристичній привабливості Карпат, і який стосунок це має до мешканців Тернопілля. Гості акції зможуть самотужки переконатись, чи можна сплавлятися на човнах там, де більше немає річки.
"Труба" ближче, ніж нам здається.

Терміни: 14 березня, з 12.00 до 15.00
Мета: розповсюдити інформацію про проблему серед жителів міста
Місце проведення: м. Тернопіль, Театральний майдан
Організатор: Асоціація Туристів Тернополя
Формат:
+ будуть каяки, байдарки, рафти, весла, жилети і шоломи - все можна буде спробувати, подивитися, сфотографуватися. Бракуватиме тільки води
+ буде інформація про проблему і її обговорення
+ будуть плани заходів, походів і змагань від тернопільських туристів на цей водний сезон.

Додаткова інформація про акцію в Тернополі:
097 2172145 (Володимир), 067 3512637 (Ромко)

Ще читайте:
http://www.facebook.com/groups/318608194818363/
http://vk.com/savecheremosh
http://sos-cheremosh.org/
http://pryroda.in.ua/miniges/hes-chy-splavy-cheremoshom-de-vyhoda-dlya-hutsuliv/#more-155

..я буду довго гнати велика...

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 09.03.2012, 09:14:45 »
шось я недопоняв суті... чим кому мікрогеси заважають? в Закарпутті їх бачив, навпаки добавляють інтриги і естетики.

Offline Sonce

  • Головний модератор
  • Старожил
  • *
  • Повідомлень: 436
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 09.03.2012, 09:40:11 »
шось я недопоняв суті... чим кому мікрогеси заважають? в Закарпутті їх бачив, навпаки добавляють інтриги і естетики.

може ти не ті бачив, то про які обговорються....приклад ...є річка маленька  Дземброня  тече від с.Дземброня від підйому на г.Піп Іван от її всю сховають в трубу до самого Черемоша а це майже 3-5 км
« Останнє редагування: 09.03.2012, 09:43:55 від Sonce »
Life is good...Life is great...Life is sow beautiful....

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #3 : 09.03.2012, 16:38:59 »
Ну якщо вони дійсно збираються відбирати більшу частину води з річок тоді дійсно варто бити на сполох. Але я щось так і не поняв а для чого по всій довжині заганяють річки в труби? Чому то не робиться аж перед самою ГЕС? Вода в трубі більше розганяється чи що? бо я щось нерозумію для чого то робиться.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 09.03.2012, 18:16:56 »
може ти не ті бачив, то про які обговорються....
з гори тече потічок, його упаковують в трубу, а вниз біля річки собсно турбіни... воно?

Цитувати
Але я щось так і не поняв а для чого по всій довжині заганяють річки в труби?
шоб получити посуті водоспад, бо по гладкій трубі вода не тратить енергії по дорозі, збільшується тиск, створюється оперативний резерв.


а от чого я точно не розумію, так це за яким дідьком ше з тим бавитись при 4х живих АЕС, коли електрики аж задобагато... краще би газ шукали.

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 09.03.2012, 18:25:40 »
а от чого я точно не розумію, так це за яким дідьком ше з тим бавитись при 4х живих АЕС, коли електрики аж задобагато... краще би газ шукали.
Забагато коли бють! Є знайомий, що близький до справ на Бурштинській ТЕС, каже, шо звідтам все йде на експорт. То бізнес і їм по..уй на нас, на наші карпати, на річки, на то чим дихаєм ми і будуть дихати наші діти.  :'(

Offline Kritik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 09.03.2012, 18:43:18 »
в нас взагалі дурнувата країна....
купляємо чужий газ, спалюємо його, а свою електрику взяти майже з повітря (АЕС) продаємо...

ну не бредня?
переведіть котельні на електрику, дайте їм її по собівартості, або і ше дешевше, і обігрівайтеся своїми ресурсами яких в нас забагато...

так нє...

я завжди знав шо в нас забагато електрики і недавно задумався, є будинок, може то переробити опалення на електрику....
сів... порахував.... вийшло ше дорожче ніж газом палити...

ну не бред???!!!

Offline Sonce

  • Головний модератор
  • Старожил
  • *
  • Повідомлень: 436
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 09.03.2012, 20:08:02 »
з гори тече потічок, його упаковують в трубу, а вниз біля річки собсно турбіни... воно?


саме так, в кінці жовтня їздили в карпати то річку Дземброню вже так перелопатили, бачили купу техніки і купу труб які завозили
Life is good...Life is great...Life is sow beautiful....

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #8 : 10.03.2012, 08:36:19 »
Конкретно що будеться вимагатися? Щоб заборонили малі ГЕС?
 І взагалі - були б розумні і поважали власний край ті можновлнадці  >:D то б написали в законі/проекті що відбирати з річки можна небільше хх%(15-20 там) води. А так маємо шо маємо.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Володимир

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 101
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Турист
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #9 : 19.03.2012, 20:43:35 »
Мотивація будівельників - зелений тариф, який дозволяє непогано заробляти на гідроенергетиці приватним структурам, при тому знищуючи наше спільне багатство - неторкані частини Карпат (наприклад)

Вітряки то теж добое, але якщо всю Говерлу застивити ними, то вже не буде найвища вершина Карпат, а якась електростанція. Так само з Гесами. Не можна їх будувати в заповідниках, на ріках, які є унікальними і т.д.


Коротко про результати акції. Фото, відео і реакція влади:
http://www.pohid.te.ua/model/news/view/15