Тема: Мій Mustang 06  (Прочитано 24212 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.


Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 29.02.2012, 12:00:39 »
парніша ти помиляєшся підвіска працює на відмінно даже зимою і торнай не сама дорожча річ покаж своє ломство чи ти його навіть немаєш
:D :D :D :D :D :D :D :D :D
вертайся в своє село з такими закидами на свому супер ашані

а чо мистль... дета воно в мене валялось... тра до спеша приліпити, хотя... спіріт, я тобі його подарю, якщо ризикнеш десь поїхати...


та ти шо, куда мені, я ше не на тому рівні шоб з квартири виїжджати
GO HARD OR GO HOME!

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 29.02.2012, 12:32:18 »
парніша ти помиляєшся підвіска працює на відмінно даже зимою і торнай не сама дорожча річ покаж своє ломство чи ти його навіть немаєш

ігорко певно і є тим кулібіним  :D :D :D :D
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Peleshchak

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 24
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 29.02.2012, 12:37:31 »
ігорко любить щось мутити таке не стандартне.

Offline Peleshchak

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 24
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 29.02.2012, 12:52:37 »
Цитувати
нікому про то в голос не кажи...
ужос... потратити купу часу і енергії шоби зліпити з гімна кулю... твій друг хоч шось розуміє в велопідвісках? таку раму можна за 30-50 грн купити разом з тим амортом... НАШО було тратити купу сили і енергії на створення того чого ітак до дідька... я би ше пойняв якись ексклюзив. та підвіска ж до дупи.  якщо цікаво, поясню чому це не працює і не буде... ціна в 1200 нереальна... за ті гроши можна куда краще шось купити...
Підвіска реально працює, бачив на свої очі. Але за такі гроші не впевнений, що хтось візьме. Краще б оставив собі - кататись=)

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 29.02.2012, 16:00:45 »
Навіть якщо пан Ігорко вгадав із конструкцією підвіски(хоча це дуже мало ймовірно), то вона всеодно не буде робочою чоха б тому, що той "аморт" просто напросто не аморт а пружина. Щоб зрозуміти, що саме мається на увазі під поняттям "робоча" підвіска тре просто попробувати порівняти в роботі "справжню" підвіску і ту саморобну конструкцію яку ви представили на огляд  і тоді всі питання відпадуть. А те, що вашому другові говорять/пишуть на рахунок його творіння, не є образою, а скоріше конструктивною критикою і ніц не файно з його боку так грубо висловлюватись.

Offline ігорко

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 11
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 29.02.2012, 16:34:29 »
просто нашо наганяти неподобаэться то недивись дивись на то шо ти маэш якшо воно подобаэться

Offline Pozitiff

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 291
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 29.02.2012, 16:39:20 »
хлопці зжимається і працює то зовсім різні речі.. з точки зору прогресії підвіска спроектована абсолютно неправильно, пане майстер таке питання, підшипники в тій "підвісці" взагалі є??

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 29.02.2012, 17:17:16 »
просто нашо наганяти неподобаэться то недивись дивись на то шо ти маэш якшо воно подобаэться
а нащо тоді показувати, якщо ви не вмієте сприйняти критики, прочому конструктивної???  Цей розділ якраз для того і є, щоб обговорювати наші ровери) Ви не ображайтесь, а спрйміть то як пораду. Вам великий плюс за бажання створити щось самостійно, але ваші старання марні з технічного погляду. 

Offline ігорко

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 11
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 29.02.2012, 19:18:21 »
хлопці зжимається і працює то зовсім різні речі.. з точки зору прогресії підвіска спроектована абсолютно неправильно, пане майстер таке питання, підшипники в тій "підвісці" взагалі є??
там втулки ізпроектовано нормально проектував не я я просто зкопіровав

Offline ігорко

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 11
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 29.02.2012, 19:23:41 »
а нащо тоді показувати, якщо ви не вмієте сприйняти критики, прочому конструктивної???  Цей розділ якраз для того і є, щоб обговорювати наші ровери) Ви не ображайтесь, а спрйміть то як пораду. Вам великий плюс за бажання створити щось самостійно, але ваші старання марні з технічного погляду.

чого так кажеш шо старання марні обгронтуй і я не слабий на голову шо буду купляв велик за 5 штук як я маю можливість зробити так як мені потрібно

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #40 : 29.02.2012, 20:21:32 »
більш непотрібну запчастину ніж той захист перекидки тяжко придумати
А тут ти в корні неправий. Самого два рази такий захист виручав- приймав на себе черкающий удар(раз задів гілку в лісі, а раз до високого бордюру потер). Якби небуло захисту то велика ймовірність що могло б вивернути перекидку.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #41 : 29.02.2012, 20:25:42 »
а я не раз долбався перекидкою об бардюри... і нічо їй не є... то рятовання ефмерне...  краще було стратитись на людську перекидку.
А мені хватило раз влетіти в кут бордюра щоб перекидку розвернуло у всі сторони

Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #42 : 29.02.2012, 20:35:02 »
чого так кажеш шо старання марні обгронтуй і я не слабий на голову шо буду купляв велик за 5 штук як я маю можливість зробити так як мені потрібно
А яка вага твого агрегата? Та й сумніваюсь я що ти нормально розрахував в підвісці прогресію і т.д.
Для початку я б радив ознайомитися з такою програмою як Linkage2. Там досить добре проілюстровані всі підвіски і можна на графіках поспостерігати особливості їх роботи. А тоді вже пробувати проектувати. Хватить того що Позітів зварив раму на 25 кіло і прогресією десяти рам в одній   :D. так що я б радив все  ж його слухатися, він вже набив собі неодну шишку. Теж йшов методом спроб і помилок, але все ж на критику нормально реагував
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline ігорко

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 11
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 29.02.2012, 20:42:00 »
А тут ти в корні неправий. Самого два рази такий захист виручав- приймав на себе черкающий удар(раз задів гілку в лісі, а раз до високого бордюру потер). Якби небуло захисту то велика ймовірність що могло б вивернути перекидку.
хороша річ я був падав разок то защіту так поуродувало шо я її потім рівняв і варив але не на цему велику а на іншому його в мене якась сука стирила

Offline ігорко

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 11
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 29.02.2012, 20:48:45 »
А яка вага твого агрегата? Та й сумніваюсь я що ти нормально розрахував в підвісці прогресію і т.д.
Для початку я б радив ознайомитися з такою програмою як Linkage2. Там досить добре проілюстровані всі підвіски і можна на графіках поспостерігати особливості їх роботи. А тоді вже пробувати проектувати. Хватить того що Позітів зварив раму на 25 кіло і прогресією десяти рам в одній   :D. так що я б радив все  ж його слухатися, він вже набив собі неодну шишку. Теж йшов методом спроб і помилок, але все ж на критику нормально реагував

ваги незнаю но десь так само 20- 25 в мене він не весь з заліза а вилка сплав і я тільки потратив 1 цілу простого горніка раму і 1 поломану амортизаторного