Тема: Курси по дайвінгу  (Прочитано 5103 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline zippo

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 18
  • Карма: +0/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Lviv RopeJumping club
« : 13.01.2012, 18:09:58 »
Всім привіт. Хотів би поділитись з форумчанами жирною акцією від Львівського дайв-клубу «Nemo». Рівно місяць, в період з 09.01.12 по 09.02.12 у Львівському аквапарку Пляж, «Nemo» буде проводити безприцидентну акцію −50% на курс PADI OWD. Для тих хто в танку, курс PADI Open Water Diver — це перший серйозний дайверський сертифікат, який дозволить вам занурюватись без інструктора на глибину до 18 метрів. Якщо ви ще ніколи не пірнали і не знаєте чи вам це потрібно, ви можете скористатись «пробним зануренням» і вже тоді прийняти рішення. Після того як ви пройдете навчання, весною для закріплення навиків на о. Задорожнє ви пірнете до затонулого автобуса та легенданого автомобіля Запорожець. Кілька фото з попередніх дайвів а також два відео — «Дайвінг в акваріумі» та «Фан-дайвінг в аквапарку».


P.S. Мопед не мій, але якщо будуть якісь питання, спробую відповісти.
Our projects: extreme, ropejumping, diving. "Do not squander time. That is the stuff life is made of"

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 14.01.2012, 09:18:53 »
суть у тому щоб навчитись, чи получити папірець?

Цитувати
зі знижкою 50% обійдеться вам всього у 1750 грн.
Цитувати
Ціна пробного занурення — 150 грн + вхід у акавапарк Пляж.

недешево як для папірця... доречі хто може перевірити є вона в тебе чи ні?
туркам наприклад плювати на папірці і всерівно тебе самого з з прокатним стафом ніхто не пустить.

Offline zippo

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 18
  • Карма: +0/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Lviv RopeJumping club
« Reply #2 : 14.01.2012, 14:40:05 »
суть у тому щоб навчитись, чи получити папірець?
Обов’язково одне і друге. Без знань ви тупо можете померти, без сертифіката OWD вас просто не візьмуть на дайвінг, де глибина більше 11-12 м.

недешево як для папірця...
Навпаки дешево, інакше б я не писав. Любий вид професійної діяльності тягне чималі гроші. Наприклад сертифікат категорії «Б» з парашутизму за програмою AFF потяне десь 2500 уо, по парапланеризму в рашоні 500 уо, Цей сертифікат на зразок водійських прав. Ви можете кататись на мопеді без прав, аналогічно і на морі коли вас за руку водять інструктора максимум до 12 м, а можете кататись на мотоциклі з більшою швидкістю, це вже сертифікат OWD, далі якщо захочете кататись ще швидше потрібно інший сертифікат — AOWD (Adventure Diver або Advanced) потім Rescue Diver і так далі, я вже не говорю про спецкурси на зразок глибоких занурень, нічних і т.д.

доречі хто може перевірити є вона в тебе чи ні?
та що там перевіряти, ось мій перший сертифікат ще 2009 року + пару фоток коли нас посвячували у дайвери. До речі, цікава така процедура. Одні сідають на ласти де їм зафіксовують руки ремінцями і заливають через трубку змішане спиртне, хтось п’є спиртне з маски, хтось із ласт, когось б’ють ластами по задниці... і т.д.




туркам наприклад плювати на папірці і всерівно тебе самого з прокатним стафом ніхто не пустить.
Вперше чую, що дайв-центру плбювати на сертифікатчиків. Ми наприкад будучи в Криму цього року, взяли собі у прокат снарягу і заодно дайв-гіда (не інструктора), для того щоб він просто показав цікаві місця які ми моглли прошляпити або довго шукати. По філософії і правилам, любому дайверу заборонено одному пірнати, тільки з напарником (думаю це зрозуміло чому...)
Our projects: extreme, ropejumping, diving. "Do not squander time. That is the stuff life is made of"

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 14.01.2012, 21:48:18 »
Цитувати
Вперше чую, що дайв-центру плбювати на сертифікатчиків.
ти певне в турції не був... там все тупо.. всіх затолкали на "яхту", догребли до "плавбази", поплюхались з інтруктором і додому... не базар, можна орендувати яхту, норм. спорягу, гіда... але... сам розумієш, "черным детям - черный хлеб"...

не подумай шо я маю шось проти тебе чи цього псто... так, накопілось... а свого "юніора" 2 балона по 5л, 150Атм похреснику батіному віддарив, разом з ремньом, грузами і рештою.. най тішиться..

Offline zippo

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 18
  • Карма: +0/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Lviv RopeJumping club
« Reply #4 : 15.01.2012, 12:41:50 »
teodor4ik, тепер ясно. Ви описали якраз тих, хто тупо приїхав в готель відпочивати і їх за ручку водять туди сюди. Я якраз мав на увазі дайв-сафарі, коли на кілька днів бандою знімається яхта і валиться у самі «няшні» закуточки.

Все ок :) Я просто хочу популяризувати дайвінг у наших не зовсім для цього пристосованих регіонах.
Our projects: extreme, ropejumping, diving. "Do not squander time. That is the stuff life is made of"

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 15.02.2012, 10:59:13 »
Цього року робив пробне занурення в криму (з інструктором)   Класна штука *hurray*