Тема: Проми в звичайні втулки.  (Прочитано 11414 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #30 : 15.01.2012, 10:43:28 »
Мені балансування обходиться в 20 грн за колесо. Але збираю його я сам. Хоча можу і сам відбалансувати, але шосерне колесо ідеально зробити дуже важко. А 26 колесо набагато легше - спочатку виводиш еліпс, потім вісімку. В кінці перевіряєш натяжку шприх і виводиш мікровісімки. На жорсткій вилці на все про все піде хвилин 40 часу. На станку десь 20.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 15.01.2012, 22:39:32 »
Тре визнати, що доля раціональності в твоїх словах є, але пара нових втулок на промах, наприклад той же новатек, потяне біля 700 грн+ шприховка= прибл. 800!  Я спочатку спробую  замінити підшипники в передній втулці, бо  їх там не обовязково аж 4, можна обійтись двома. Тай насипні втулки мають тільки 2 ряди насипу а не 4 і т.д.! Нехай візьму якісь не дуже дешеві і не дуже дорогі проми орієнтовно 100/штука якщо все вийде, то буду пробувати на задній втулці. Як буду в тернополі то взнаю що по чому.    Так що при такій економії вже краще взяти нові колеса в зборі наприклад ці: Fulcrum Red Metal 10 за 100 евро, або троха докласти і Fulcrum Red Power Disc за 130 евро,  Fulcrum Red Power SL 140 евро. От тільки не знаю скільки вони витримають, якщо на них баули повісити. Короч мені зараз не плюси і мінуси тої затії цікавлять а практичні поради.  Маючи побільше інфи можна буде робити висновки чи я то потягну.


ну не дуже ))
я вже склав кілька колес (десь 4-5) на базарних втулках з промпідшибниками і не чув на них нарікань
а ціна тих втулок разом з ексцентриками була по 50 грн передня/задня під накрутку і ще була одна під касету 8/9 за 150 грн
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 29.02.2012, 19:33:59 »
Народ, хто де ви купує проми для втулок? Ходив по базарі і нічого потрібного не знайшов. *dontknow*

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #33 : 29.02.2012, 20:48:53 »
А ми й не купуємо - НЕМА ЇХ. Всмислі в втулках нетипові розміри і потрібні хрін найдеш  :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 29.02.2012, 21:16:31 »
один пише шо міняв, другий, третій... Ну а де берете, якщо тре поміняти???

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 29.02.2012, 22:14:19 »
один пише шо міняв, другий, третій... Ну а де берете, якщо тре поміняти???
я купляв на базарі разом з оською... взагалом просто поміряти і перешвирнутись по базару.

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 29.02.2012, 22:24:48 »
так і зробив-поміряв і пішов по 100метровці від збруча по колу до котломонтажу. Нічого не нарив( найблище що підходило то із зовнішнім діаметром більшим на 3-4 мм ніж тра. Я шукав шось шоб сіло впритик або було чуток менше, шоб токар виточив проставку а не розточував втулку.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 29.02.2012, 22:38:55 »
так і зробив-поміряв і пішов по 100метровці від збруча по колу до котломонтажу.
дивно... розміри можеш озвучити?

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 29.02.2012, 22:49:43 »
вже не пам"ятаю розмірів, а записника біля мене нема. Є ровер, но я немаю аніграма бажання знімати колесо і мірати діаметр) може завтра то зроблю. Заодно і в задній втулці поміряю бо над нею ше не думав як переробляти. Думав переробити задню деорівську але там з одного боку чашка є гайкою, яка скручує барабан з собачками до корпусу втулки, тобто ту чашку не вийде просто викинути.