Тема: 10 грудня 2011 року : трохи не Збараж  (Прочитано 2726 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« : 10.12.2011, 13:43:46 »
Хі, привіт усім. Півгодинки тому приїхав.
Поїздка таки не наламалася.

Виїхав із хати о 9:40.
На площі почекав від 10:00 до 10:10.

Постояв. Покружляв. Повдивлявся. Помітив лише себе і свій велосипед. Пару перехожих, двійко міліціянтів.
У повітрі зависало багато дрібних краплин...



За тим сів на велосипед і подався у сторону колишнього комбайнового заводу. Коло "Епіцентру" здибав товариша Andy. Перекинулися парою слів і я почухав далі.
Промзона. Сіро. Нема людей. Пару автомобілів. Їдуть дуже повільно. Малюють звивисті візерунки по дорозі - минають усі рясні ямки.


Обганяю їх і їду далі. Я сам. Навколо сірий індастріал. Моторошнувато. Як у зоні відчуження. Далі полем до об"їзної.

Потім у сторону кар"єру. Ані душі. Лише крапель, повислих у повітрі, стає більше.

За кар"єром видніється гарна польова дорога. Манила вона трохи.
Але за 2 секунди і 10 метрів їзди під кутом 30 градусів (колеса не порозумілися із товстим шаром болота і не знайшли опертя та пітримки) приходить думка, що тре звернути.




Манить...

Повертаю. Але не назад, а праворуч. На гарну польову дорогу, де земляний покрив виглядає щільнішим.
Через пару десятків метрів їзди на заваді руху стає шар чорнозему між скатами і болотниками. Зупиняюся. Звідти видніється спресована чорна смужечка вологої землі.

Беру патичка. Колупаю його звідти. Не дуже. Якраз попереду спуск. Думаю розженуся та й розтрушу те болото. Перекидаю ланцюг на найбільшу зірку.
Передній перемикач весь заліплений болотом але перемикається. Зі скрипом і відстрибуючими на всі боки кавалками болота їду вниз. Там знов спиняюся.
Виколупую ще болото патичком.


Починає падати мокрий сніг. Тре завкруглятися. Додому. Полями виїхав коло гаїв Шевченківських. Пару км і вже вдома.
Обріяний Збараж нині не трапився. Але тішуся, що й так покатався. Адже вже пару тижнів не сідав на велосипед. Приємне відчуття тонусу у тілі.
Дякую всім за покотеньку і за увагу (на велокомпі 23.5 км за 1 год і 25 хв їзди).


А тепер іду мити ровера :)

P.S. Решта знимок тут: https://picasaweb.google.com/118001978717261725765/10122011_Pokatushka
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Schults

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 838
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • я буду долго гнать велосипед...
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 10.12.2011, 14:52:49 »
молодець... :)
Я почему вредным был? Потому что у меня велосипеда не было...

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 10.12.2011, 15:08:58 »
тэма ______________ ы далы нэ раскрыта ((.....
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити