Тема: Маршрут від Sergii  (Прочитано 9545 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Sergii

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Карма: +2/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Dreams come true!
    • Перегляд профілю
« : 17.11.2011, 02:43:08 »
Всим привіт! :)
Планував здійснити його в цьому році, але по необачності трохи "поламав" себе... і поки відновлю форму буде зима >:(.
Побачивши, що багато хто зацікавився моїм маршрутом я виклав більше інформації та карт які важко відрити в інтернеті. Тому пишіть питання, скарги та пропозиції

Діапазон кілометражу: 350-400.
Максимум днів : 4 (+час на дорогу поїздом)
Найкращий час: кінець травня (мінімальні опади, відносно тепло та квітуча весна)
Співвідношення підйом\спуск : фіфті\фіфті
Ночівля: спальники+палатка, при дуже поганій погоді - у сільських жителів
Цей маршрут є реверсним і напрям необхідно обирати в залежності від розкладу поїздів (тобто врахувати, щоб прибували вранці , а їхали до дому вночі). Наприклад, мені зручно приїхати в Ів-Фр.обл., а їхати до дому з Льв.обл.
Опис:
Прибуваю на поїзді в Галич: руїни Галицького замку, територія заповідника,храм святого Пантелеймона 12ст(знаходиться в с. Шевченкове, в 7 кілометрах на захід від Галича у місті впадіння до Дністра річки Лімниці) , церква Різдва Христового 13-18ст., Успенська церква 16 ст. , музей культури прикарпаття під відкритим небом та багато іншого…залишки печерних монастирів та фортифікаційних споруд… Про всі храми та замки можна прочитати тут: http://castles.com.ua/stanislav.html
З Галича до Більшівців якісна траса 8 км.
Більшівці: Костел Кармелітів заснованого 1624 р.(бароковий стиль)
Б. -> К. : 4 км погана асфальтівка
Кукільники: закинутий Костел18 ст. з цікавими фресками, але в дуже плачевному стані(((
Назад до Івано-Франківська: історичний центр міста… тут багато можна писати та подивитись, але на довго задержуватись там не планую
З Ів-Фр.-ка по відмінній трасі через Богородчани (зиркнути на Монастир домініканців) до Надвірної
Далі дорога селами також в нормі (навіть ходять маршрутки) 15 км:  Надвірна   ->    Пнів (Руїни пнівького замку ) -> Пасічна ->  Букове (мальовнича долина потоку Бухтівецького водопаду, дивіться фоти в неті)
Повернення назад через села ( :question1:!!!!згідно карти автомобільних доріг має бути нормальна грунтівка, але я на собі не перевіряв!!!!карту мож відкрити трохи нижче :question1:): Пасічне, Битків, Бабче, Маркове, Манява (цікаве – Манявський скит і Манявський водоспад  14-метровий!!зображення загугліть, а інфа про нього на цьому класному сайті  http://castles.com.ua/?maniava), Рожнятов, Брошнів-Осада,Болехів.
З Болехова до Скель Довбуша (популярний відрізок для туристів - дивіться карту). Далі до села Труханів. Від нього в напрямку Сколе є маршрут для пішоходів точно, а от на велах ( :question1:!!!!) напевно не завжди зручно крутити буде((… тому тут прийдеться імпровізувати. Але то варто зусиль,бо багато цікавого: Водоспад Камянка, Гірське озеро, Печера в яку мож залізти й без спеціальної оснастки, «Каньйон» - ущелина(глибина до 5 метрів, ширина –до 7 метрів. + «Кратер» - де добре влаштувати ночівлю в палатці. Якщо погана погода треба буде їхати в Сколе.
Через села Дубина та Корчин їдемо ще до одного водоспаду Гуркало, далі ще трохи проїхати й скеля та печера Довбуша. Урицькі скелі , де також є місця для ночівлі дикарем. Державний історико-культурний заповідник «Тустань» і описувати не тре.
Через Східницю та Борислав приємною і колоритною дорогою їхати в село Івана Франка (Нагуєвичі), щоб подивитись Франкову стежку  http://vorobus.com/2010/08/zapovidnyk-nagujevychi.html  , але кого вона не цікавить може й не робити цей гак,а поїхати відразу на пряму до Дрогобича.
Дрогобич: Думаю писати про загальну архітектуру та колоритні будівлі не варто, але скажу , що дуже приємно проїхатись бруківкою та подивитись на все однією картинкою.


« Останнє редагування: 27.11.2011, 12:43:19 від Sergii »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 18.11.2011, 22:05:19 »
мародери, пропоную перенести тему в "Маршрути"

атвору... катались наші вже в тих краях.. сподіваюсь бувавші відпишуться по поводу...
по хорошому шоби було зрозуміліше треки варто малювати тут: http://www.gpsies.com/home.do
шоб вигляділо так: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=bgmglsyztsdastsv

навскидку звіти з тих країв:
http://shpryha.te.ua/index.php/topic,6261.msg44608.html#msg44608
http://shpryha.te.ua/index.php/topic,1333.msg12425.html#msg12425
http://shpryha.te.ua/index.php/topic,47.msg555.html#msg555

якщо плануєш похід (як організатор) і не маєш досвіду, то порийся по сайту шо тра брати і робити... якшо сам ніц не вириєш корисного, то лінки на топіки скину в ПМ.

... по необачності трохи "поламав" себе... і поки відновлю форму буде зима >:(.
не переживай... всі колись ломаються, а деякі і не раз.. все не так страшно як лікарі лякають (провіряв 2 рази)
« Останнє редагування: 18.11.2011, 22:18:20 від teodor4ik »

Offline Sergii

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Карма: +2/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Dreams come true!
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 18.11.2011, 22:44:41 »
Мародери? :o То до чого?   *No* Звісно , що Україну та її туристичні шляхи ніхто не приватизовував.
Дійсно декілька населених пунктів та стежок з мого маршруту десь переплітаються з вашими наведеними ссилками.
Але всі ті хто катали ті маршрути дуже погано знають прикарпаття, тому багато де втрачали час на непотрібні кілометри.
Ний звучить як реклама ...мені поБую! - мінімум монотонності на асфальті та забитих туристами курортних міст і максимум природніх красот та історичних памяток)
Тому за той же час в дорозі я побачу в декілька разів більше цікавого... Ну кому що... або тупо тиснути на педальки для накачки ікор і нічого крім корів не бачити, а кому щей туризмом для душі.
А за ссилочки дякую - трохи цікавого й корисного для себе помітив. Переносьте тему хоч на...:%*:?*(:%0 ЦЕНЗУРА  !!!  ЦЕНЗУРА !!! :?%:?*?.... а ще не забудьте що... :?*?()) ?:?* ;:
Якби тобі популярно пояснити?...надіюсь слідуючу аналогію ти зрозумієш! Якщо взяти всі ті маршрути, що Ви навели і десятки інших і подібно спиртовій перегонці все це очистити від лишніх домішок, а потім помістити в дубову бочку і зачекати пару десятків років - вийде мій суперміцний витриманий здоровим глуздом коньячний веломаршрут!!!

За підтримку вельми дякую... :) Ще метал не скоро знімуть та на велику відчуваю себе краще ніж на землі) Просто тре перегрузки не бажані :nono:

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 18.11.2011, 23:25:14 »
Мародери? :o То до чого? 
модератори :)
Переносьте тему хоч на...:%*:?*(:%0
шо за кіпіш? якщо немає конкретних планів на поїздку, а є тільки опис маршруту, або як у тебе - карта... то для того є спеціяльний розділ де можна поговорити про пиринади точки чи лінії на мапі без привязки до суворих реалій сьогодення, якто металолом чи нитки... якщо вже взявся до буряка, то вже вари борщ... поясни мені темному та решті неосвічених в чому принади саме твого варінта покотеньок саме цими стежками???

ПееС. ти часом з блабла не знайомий?... і взагалі, в нас як і в любій хорошій громаді принято представлятись щоб тебе сприймали саме тим ким ти є...
« Останнє редагування: 18.11.2011, 23:35:29 від teodor4ik »

Offline Sergii

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Карма: +2/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Dreams come true!
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 23.11.2011, 20:38:33 »
Ескузі муа за кіпіш! Та якщо уважніше розглянути мою аматорську карту, то можна побачити половину принад маршруту. Й можна зрозуміти , що через кожні 20-40 км маршруту зустрічається щось цікаве (скелі -4 масива , печера, водопади- 4 штуки, гірські озерця, закинуті собори або руїни замку). А в тих маршрутах, що Ви навели цікаві лише одна-два обєкта.  Якщо я викладу весь матеріал поїздки (все вариво борщу) то вийде маленька книжечка...а того й так повно в неті , достатьньо по черзі вбити в пошук міста та села виведені синіми буквами на карті. Кожному різні борщі до смаку й можливо комусь не всі інгредієнти з мого будуть до вподоби.  Я не збираюсь організовувати загальну поїзку, так як прийдеться враховувати капризи та заморочки кожного з учасників. Я просто як варіант пропонуюю схемку маршрута, а кому цікаво ний розвивають його під себе.
П.С.:Ще раз вибачаюсь, якщо щось з мого написаного було не коректно , або грубо.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 23.11.2011, 20:47:50 »
дукую...

але по поводу книженції.. зря ти так.. можна просто назву точки і ссилку на інфу, чи в пів речення описати

я реально не можу догнати куда там тра їхати і нашо. в плані шо гугель таких доріг не знає, а не все шо з супутника схоже на дорогу - є нею(провірено). Можна тебе попросити намалювати трек в gpsies.com?

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #6 : 24.11.2011, 00:41:08 »
а літом можна спробувати проїхатись)
тільки з Галича на Тернопіль зразу рванути))

Offline Sergii

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Карма: +2/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Dreams come true!
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 24.11.2011, 03:49:00 »
Доктор teodor4ik, я там виклав трохи додаткової інфи як і просив. Пізніше може ще що підкину по цьому маршруту. Коли будемо видвигати маршрут на конкурс кращий з найкращих?? 8)