Тема: Катання на велосипеді збільшує тривалість життя  (Прочитано 14585 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 07.11.2011, 21:54:20 »
Всім давно відомо, що регулярне катання на велосипеді благотворно впливає на здоров’я і тривалість життя. Цікаве дослідження на дану тематику провели вчені під керівництвом професора Пітер Шнор з Університетського госпіталю Bispebjerg в Копенгагені.

Протягом 20 років вони спостерігали за 5 тисячами людей обох статей у віці від 21 до 90 років, які щодня каталися на велосипеді. З’ясувалося, що чоловіки, що каталися на велосипеді в швидкому темпі, жили на 5,3 роки довше, ніж чоловіки, що каталися повільно. А що каталися в середньому темпі – на 2,9 роки довше. Для жінок ці показники склали 3,9 і 2,2 року, відповідно.

Таким чином саме інтенсивна їзда на велосипеді більше збільшує тривалість життя. Причому поняття “інтенсивності” звичайно відносно, і, звичайно, залежить від фізичних здібностей, віку. Але суб’єктивно, якщо людина злегка захекалася, то такий темп їзди для неї можна вважати досить інтенсивним.
 У результаті рекомендації прості – частіше катайтеся на велосипеді у досить швидкому темпі, дотримуючись запобіжних заходів.

http://ua.ma-rss.ru/?p=430
життя - це рух
рух - це життя

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 07.11.2011, 22:00:48 »
юхуу  :laugh: в мене є шанс прожити довше за своїх однолітків  :) якшо машина десь не зібє  :D :D
Via est Vita

Offline Andre

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 77
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • duncon amstaff
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 22.01.2015, 11:16:04 »
Тут порівняння тільки між людьми, які катаються пенсійним темпом і інтенсивно. А де порівняння із звичайними людьми? Цікаво що спостерігали за 21 річними протягом 20 років і в результаті отримали тривалість їхнього життя.

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 22.01.2015, 15:29:45 »
На скільки я замітив  ,що люди які займаються спортом ,особливо у старшому віці виглядають свіжіше своїх однолітків.
А велосипед дає нам таку змогу  . Як велосипед впливає на здоров я людини . Плюси та мінуси. Дивимось відео нижче.

Коментарі  спортивного лікаря

Как велосипед влияет на здоровье?
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 22.01.2015, 15:41:41 »
Розкажу одну ситуацію, що трапилась зі мною десь 5-7 років тому.
Жив ще тоді на бамі, Володимира Великого, йшов з дому на зупинку, потрібно було в центр з'їздити. Дійшовши до церкви с.Петра, на узбіччі біля тротуару, лежав чоловік, років так 50. Я підійшов і він попросив помогти йому дійти до дому, я поміг. По дорозі він розповів, що все життя займався спортом, а не так як зараз більшість сидить перед моніторами по цілими днями. І от йдемо ми так, він ледве ноги перебирає(наперед скажу, що від нього алкоголем не було чути) і він проклинає своє життя, те що стільки часу присвятив цьому спорту, і тепер навіть сам не в змозі ходити. От така сумна історія((

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 22.01.2015, 17:13:15 »
Щоб страждати від спорту у старості ним  треба  займатись вже дуже професійно. А на рівні велолюбителя, це лише підтримка форми . І піде лише на користь.
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 22.01.2015, 17:21:05 »
Розкажу одну ситуацію, що трапилась зі мною десь 5-7 років тому.
Жив ще тоді на бамі, Володимира Великого, йшов з дому на зупинку, потрібно було в центр з'їздити. Дійшовши до церкви с.Петра, на узбіччі біля тротуару, лежав чоловік, років так 50. Я підійшов і він попросив помогти йому дійти до дому, я поміг. По дорозі він розповів, що все життя займався спортом, а не так як зараз більшість сидить перед моніторами по цілими днями. І от йдемо ми так, він ледве ноги перебирає(наперед скажу, що від нього алкоголем не було чути) і він проклинає своє життя, те що стільки часу присвятив цьому спорту, і тепер навіть сам не в змозі ходити. От така сумна історія((
є  велика різниця між термінами любительський  спорт і професійний спорт.
Судячи з вислову "все життя", то  можна допустити , що нагрузка була велика.
А  велика нагрузка зношує організм, суглоби, серце.Тож  робіть висновки.
На рахунок  50 років, щось мені не віриться; от подивіться на Стєчкіна-Європу проїхав і ще хоче.... :D *tramplin*
сонце  в долонях...

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 22.01.2015, 18:05:23 »
Також вот читав і подумав про пана Стєчкіна . Ше на перших порах  інтерактивного  скажем так знайомства (він мене незнає, хіба, що по Канадській Ямасі  би впізнав ) , ніколи б не сказав,  шо йому під 50   *No*
« Останнє редагування: 22.01.2015, 18:10:28 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 22.01.2015, 19:53:12 »
подумав про пана Стєчкіна . Ше на перших порах  інтерактивного  скажем так знайомства  , ніколи б не сказав,  шо йому під 50   *No*
ха-ха, :D це що ти нас до малолєток  зачисляєш ?тепер  вже усьо, пішов  6-й десяток! :P
сонце  в долонях...

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 22.01.2015, 20:49:21 »
Самый лучший художественный фильм про велосипедистов- "Брокер"(1986).


https://www.youtube.com/watch?v=EbNLiCeeX88
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 22.01.2015, 21:47:16 »
Також вот читав і подумав про пана Стєчкіна . Ше на перших порах  інтерактивного  скажем так знайомства (він мене незнає, хіба, що по Канадській Ямасі  би впізнав ) , ніколи б не сказав,  шо йому під 50   *No*
скіііііільки??????? :o

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 22.01.2015, 21:52:52 »
шостий десяток пішов  :o :o :o  А ще в качалку  ходить і за Негритянками заглядає   :o :o :o Бо роверист !!!!
« Останнє редагування: 22.01.2015, 21:56:34 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 22.01.2015, 22:03:05 »
мужики, а ви серйозно, чи претесь????

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 22.01.2015, 22:25:00 »
Серйозно :) Олексійові можуть позаздрити 35 літні хлопаки. А йому вже стукнуло 50 років, пів століття  :)

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 22.01.2015, 23:05:31 »
мужики, а ви серйозно, чи претесь????
цитата Стєчкіна  від 13.10.2013:
а я всім дужє дякую )))

сиджу тут во і сам собі дивуюся - 50 років натікало, а навіть сто грам не випив
де цей світ котиться...

хлопаки!!! 50-то було навіть не минулого року!!! :)
ну дуже сумно, що  "Шприха"  не знає своїх героїв, що покоряли Европу!!! :D
сонце  в долонях...