Тема: Re: ШОР-ТРАСА!!!ОЙОМАЙО!!!  (Прочитано 52394 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« : 19.10.2011, 10:13:20 »
Для перших 3-ьох пунктів хватає Роліна і Спіріта !!!!!!!! далі.... Гроші .... - порахувати приблизно яку суму потрібно, написати список всіх знайомих по шприсі Фр райдерів навпроти кожного імя тире прийде неприйде на заплановані роботи і сума (пожертв  :) ) народу дохрена катати приїжає тому з кожного хватить 20-30гр, ше якшо кожен принесе з дому хоть 1 - ну дошку то хватить зробити з кутківець - буковель!  Заставляти нікого нічо не треба просто для тих хто тупо морозиться Спіріт має короткий діалог !!!!!!
....на даний момент я не на україні але на момент стройки нової траси обовязково постараюсь приїхати приняти участь!!!!!!!!..............повторяю народу для катання є багато а хочем класно катнути близько біля дому - приходим працювати!  зібрати хоть половину з всіх як молодших так і старших - 5-7 днів і траса готова.......

ну ти і оптиміст... зараз якраз розбудовується нова траса і я хоч і не катаю, але троха в курсі справи... вже дась 9 днів чистої роботи і збудовано тільки 1 трамп і 1 шор, розчищено 60% стежки... а ше рити і рити... грошей вже пішло поза 1000 і ше тра і тра... по 1 дошці кажеш... і скільки дошок тра на 30м шора?.. зараз пробую домовитись занедорого про  залишки забора на одній будові для волрайда і другого шора. а їх ше тра вивезти чимось, чимось порізати і поприбивати до чогось... а це ше +1000 якшо не більше. скільки в тернополі людей катають фр? 20? то вже по 100 на рило... а ше тра і тра...  да прошу не забувати шо в нас є різні "клани" які ніяк не дойдуть згоди про то яка має бути траса і переривають один за одним... один хоче пролетіти 15м, другий взагалі не хоче літати... одному давай болото, другий боїться ножки промочити... тобто трасу тра робити універсальною якшо всіх до того підключати, а це вже нецікаво реально екстремалам які самі без підтримки трассу не втнуть.

П.С. Фінансова допомога від усіх хто може помогти була би доречною незалежно від стилю вашого катання.
« Останнє редагування: 19.10.2011, 10:23:14 від teodor4ik »

Offline ROLLIN

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1083
  • Карма: +9/-4
  • ROLLIN
    • Перегляд профілю
    • www.zholudi-neon.prom.ua
« Reply #1 : 19.10.2011, 11:25:52 »
ролін не тупи... я писав про затрати часу, а не про час до готовності... крім того я ж написав контр (1), а не контри...
при чом тут базар... купа народу не для того шоб разом рити, а для того якраз шоб частіше рили.

 Тед,висловлюйся Нормально,я  про те шо коли їде буцімто рити 6-8 чол. то мало хто риє всі починають шось обговорювати і навіть ті шо рию зупиняють махати лопати і теж включаються в розмову.
www.zholudi-neon.prom.ua   veloshop? neonshop

Offline ROLLIN

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1083
  • Карма: +9/-4
  • ROLLIN
    • Перегляд профілю
    • www.zholudi-neon.prom.ua
« Reply #2 : 19.10.2011, 11:27:11 »
ну ти і оптиміст... зараз якраз розбудовується нова траса і я хоч і не катаю, але троха в курсі справи... вже дась 9 днів чистої роботи і збудовано тільки 1 трамп і 1 шор, розчищено 60% стежки..

 Це ти про яку трасу ? Та шо з Карєру починається?
www.zholudi-neon.prom.ua   veloshop? neonshop

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 19.10.2011, 14:27:39 »
Це ти про яку трасу ? Та шо з Карєру починається?
я хз, не бачив, падонок риє, але десь в тих краях... почали з 0 без привязки до того шо вже є

Offline avalanche

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 445
  • Карма: +7/-3
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 19.10.2011, 20:16:48 »
риємо вже дійсно довго і усердно за весь час не пригадаю щоб було меньше 10 чоловік які приходили рити, пів траси будувалося реально в ночі, ходили по лісі з фанаріками але це того варте, грошей пішло ну дуже багато і переважно всі ці гроші Андрія Пастернака який з своєї кишені купляє всякі потрібні речі для будівництва, хто невзмозі дати гроші може принести бензин для пилки, масло для пилки, цвяхи...   
Нас невозможно сбить с пути, нам пофигу куда идти:)

Offline Максим

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 232
  • Карма: +2/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Da bomb Ejector+888 RC+Mavic ex729)
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 19.10.2011, 22:41:26 »
шо правда т о правда Андрій найбільше вложив для цеї траси))) 8)
Поїхали!!!!

Offline Andrizzio

  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 19.10.2011, 22:44:14 »
Це ти про яку трасу ? Та шо з Карєру починається?

так
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Andrizzio

  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 19.10.2011, 22:48:44 »
я хз, не бачив, падонок риє, але десь в тих краях... почали з 0 без привязки до того шо вже є

привязали до тої траси з карєру, по розповідям то роблять файно
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #8 : 19.10.2011, 23:00:18 »
ну ти і оптиміст... зараз якраз розбудовується нова траса і я хоч і не катаю, але троха в курсі справи... вже дась 9 днів чистої роботи і збудовано тільки 1 трамп і 1 шор, розчищено 60% стежки... а ше рити і рити... грошей вже пішло поза 1000
ШООООО  :o. Коли ми апгрейдили контри то нам пішло 50 грн(на дві лопати) і день роботи 6 людям. Ви там новий Вістлер риєте?
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline avalanche

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 445
  • Карма: +7/-3
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 19.10.2011, 23:04:01 »
Цитувати
Ви там новий Вістлер риєте?

Вістлер ховається проти нової траси :D
Нас невозможно сбить с пути, нам пофигу куда идти:)

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 20.10.2011, 09:00:21 »
 в Петрика в лісі є три трампліни, невеликі, але я на них навіть невиїзджаю бо зрозумів що треба мати і Вел спецом і самому щось в тому розуміти... колись підїжджав до них там хлопці казали що вони з клубу ВМХ вроді чи МТВ, сфоткаю на моб і покажу.
весною ще їздили а тепер щось невидно... не траса просто три горба класні на спуску. (десь кілометр від Берегині.)
Операція "Квадрокоптер"!

Offline pastik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 150
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 22.10.2011, 19:32:07 »
ви тут тільки тріпавєте язиками а ми будуємо я вже дано зрозумів ті хто хоче ті роблять кому потріпатись ті переливають з пустого в порожнє. 

Offline alex.isp

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 27
  • Карма: +3/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 22.10.2011, 21:07:16 »
100%  >:D

Offline avalanche

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 445
  • Карма: +7/-3
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 24.10.2011, 18:51:12 »
ну це вже взагалі виходить за всі рамки, оказується як тільки ми доробили шор неймовірними зусиллями на другий день пиїхав якийто умнік який ніразу грошима не зкидався і не приїжджав строїти взяв і тупо дропнув з нього... доречі перший серед нас всіх >:D >:D >:D >:D >:D
Нас невозможно сбить с пути, нам пофигу куда идти:)

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 24.10.2011, 18:59:43 »
ласкаво просимо до клубу, я так розумію шо ти будував все на чому до цього катав?
GO HARD OR GO HOME!