Тема: допоможіть з вибором рами  (Прочитано 6909 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline ironboy

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 66
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 23.10.2011, 17:49:05 »
Всім привіт!!! :) Запарився шукати собі раму.Бюджет 1000грн +-200грн....рама потрібна для ендуро/фрірайд.Буду помаленько збирати собі байк 8) ....Знаючи що тут "обітають" опитні фрірайдери цікавить ваша думка.
Мені приглянулись dc amstaff, red force che,norco sasqatch,норко манік.(але дві останні найти сутужніше тому більше цікавлять перші дві).Рама тре канєшно ж бу. але в хорошому стані.
Може хтось шось запропонує інше....Цікавить ваша думка на рахунок цих рам яка з них краще...і тд.Також хочу дізнатись хто що порадить на рахунок вилки(це на майбутнє).Бюджет десь 2 штуки.
дякую.
п.с.Думав це возростне пройде але не проходить :D

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 23.10.2011, 20:23:59 »
Це не варіант такі малі рами,збери собі кантрійник на широких колесах і катай,а на дьортових рамах їздити зовсім не зручно(принаймі мені) мій ріст 185 см коліна при повороті руля бються об руль

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 24.10.2011, 11:01:15 »
Що ти конкретно розумієш під ендуро/ФР - в міру агресивну їзду по лісі(типу на швидкості пронестися по ямах і трамплінах невеликих) чи таки ФР як жорстку ектримальну їзду. Для першого я б казав просто непогану кантрійну раму купити ростовки 17-19, а для другого то вже якого DC Amstaff. Але хай краще власники амстафів відпишуться.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline ironboy

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 66
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 24.10.2011, 11:11:48 »
спс :)під фрірайдом я і розумію жорстку їзду...проїхатися поямках і невеликі дропи(до 1,5 м)я і на ашані можу шо і регулярно роблю :D такшо канрійна рама не канає.... народ а взагалі в природі існує чисто фрірайдна рама-хардтейл на яку б виробник давав більше 150 максималки ходу а то я на всіх офіційних сайтах дивлюся- призначення дьорт-ендуро.Крім хіба кокера і тому подібне і то там пише 160 ходу макс...тобто це значить шо на хардтейл взагалі не варто ставити двухкоронку бо буде завалена геометрія і є ризик шо відірве стакан???чи як?? :( тупо якось получається...проссто я хотів двухкоронний дропофф ставити альбо супер т чи шось в тому роді але не можу знайти раму...Поможіть га....з мене пиво як шо шо :D

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 24.10.2011, 13:51:16 »
ну... дабомби і 888 приймають на 180... амстафи на 165 бачив... ане НАШО??? суто на дропи? чото я впевнений шо 150+ ходу це удєл сосісів...

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 24.10.2011, 14:11:54 »
зараз тут почнуть писаки писати шо є купа рам для 200мм вилок.
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline ironboy

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 66
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 24.10.2011, 18:30:28 »
чото я впевнений шо 150+ ходу це удєл сосісів...
Тобто Ви вважаєте шо більше 150 ходу це для підвісів???Чи я не правильно поняв....Взагалі скіки ходу мінімум тре для фрірайду...а то я запутався :D
п.с.Хтось може порадити конкретну раму???????
« Останнє редагування: 24.10.2011, 18:40:03 від ironboy »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 24.10.2011, 19:38:06 »
Взагалі скіки ходу мінімум тре для фрірайду...а то я запутався :D
це залежить від багатьох факторів... 10-15 років тому ДХ на 100-120 катали і нічо.
питання маркетингу і грошей... реально і на ланчах катають і на дропофах, але ж це некруто... джа і не полізеш ти попервах туда де ходу не хватить.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #8 : 24.10.2011, 20:17:15 »
Тобто Ви вважаєте шо більше 150 ходу це для підвісів???Чи я не правильно поняв....Взагалі скіки ходу мінімум тре для фрірайду...а то я запутався :D
п.с.Хтось може порадити конкретну раму???????
Ти не путай ФР у нас і ФР у Карпатах чи Альпах. У нас тобі і 130-150 ходу в вилці хватить. А раму?  раму бери навіть Драгстара. Якщо небудеш її намірено вбивати то й прослужить у нас довго, хіба що ти захочеш 2-3 метрові плоскачі робити. Просто ландшафт у нас в міру пологий і екстримальні нагрузки байку не грозять.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline ironboy

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 66
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 24.10.2011, 20:53:27 »
Дякую))))Визначився буду брати амстафф :)
« Останнє редагування: 14.11.2011, 19:03:13 від ironboy »