Тема: ФЛУД  (Прочитано 7786 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 05.10.2011, 12:00:14 »
взяв в нього подібний, можу показати і продемонструвати його вживу при нагоді, не раз помогав в самих несподіваних ситуаціях(прокладка мережі, офісна пянка, і т.д.).


питання було про ціну, не про офысну п"янку :)

на офысну пьянку мене клич (вживаю в довільний час в довільних кільостях), а  Вахіс непитущий

чи ти за моєю Катєю по офісі з тим ножиком бігаєш на предмет сексуальних домагань ???

шодо мережі - якось не побачив де в тому мультітулі є обжимка...
« Останнє редагування: 05.10.2011, 12:09:56 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline capone

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 107
  • Карма: +10/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 05.10.2011, 19:31:02 »
шодо мережі - якось не побачив де в тому мультітулі є обжимка...

взагалі-то конектори прекрасно обжимаються плоскою викруткою :)

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 05.10.2011, 21:11:01 »
взагалі-то конектори прекрасно обжимаються плоскою викруткою :)

та я в курсі, а вот Тед навряд чи знав до твого повідомлення
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 05.10.2011, 21:46:17 »
взяв в нього подібний, можу показати і продемонструвати його вживу при нагоді, не раз помогав в самих несподіваних ситуаціях(прокладка мережі, офісна пянка, і т.д.).
я здається починаю розуміти, що ти купив мультитул, такий, за який питався я. Треба глянути. Кіко коштує?

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 06.10.2011, 13:04:53 »
я здається починаю розуміти, що ти купив мультитул, такий, за який питався я. Треба глянути. Кіко коштує?
хз для мене спецціни :), і в мене не зовсім такі, але з того ж заводу

шодо мережі - якось не побачив де в тому мультітулі є обжимка...
а нафіга обжимка при прокладці офісної мережі? обжимкою мережі селюки будують...
а використовувався тул для обрізання/зачистки дротів і набивання патчпанелі і розеток, прикручування розеток до стіни, пробивання дир в гіпсокартоні.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 06.10.2011, 13:15:28 »

а нафіга обжимка при прокладці офісної мережі? обжимкою мережі селюки будують...

офісну мережу як в тебе селюки на дротах і будують

в тебе ж там ноути з вай-фаєм...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 06.10.2011, 14:03:30 »
в тебе ж там ноути з вай-фаєм...
для колгоспників уточняю... не може бути вафая в банківській мережі, таяк вафай не забезпечує L2 захисту... вимоги нацбанка і здорового глузду...

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 06.10.2011, 20:58:53 »
для колгоспників уточняю... не може бути вафая в банківській мережі, таяк вафай не забезпечує L2 захисту... вимоги нацбанка і здорового глузду...

для селюхів-банкірів довідка:
1. колгоспи давно ліквідовані як пережиток тоталітарного минулого
2. колгоспники нині в банках працюють, а потім йдуть в президенти, користуючись всенародною підтримкою собі подібних
3. за вимоги нацбанку селюхам відніше, бо там в них всі свої...
 а шодо глузду - хрєн ти до захищеного вайфая законектишся


і ваапщє  :) :) :) :) :) :)
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 07.10.2011, 10:44:49 »
Діло зовсім не у тому, щоб хакнути захищений WiFi. Просто можна домовитися з адміністратором і він допоможе. У випадку дротового зв'язку, треба пройти охорону, яка нічого не знає про підлі задуми адміністратора і не пропустить сторонню людину у захищене приміщення. Тобто утворююється подвійний контроль. Це тільки у кіно, хакер в інтернет кафе заходить у мережу Пентагона :)

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 07.10.2011, 10:50:15 »
Діло зовсім не у тому, щоб хакнути захищений WiFi.

справа зовсім не в тому, шо я знаюся на мережах, включаючи вай-фай - я нічого на тому не розуміюся :)

але ж дістати Теда - велика спокуса :)


розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 07.10.2011, 11:53:18 »
Діло зовсім не у тому, щоб хакнути захищений WiFi. Просто можна домовитися з адміністратором і він допоможе. У випадку дротового зв'язку, треба пройти охорону, яка нічого не знає про підлі задуми адміністратора і не пропустить сторонню людину у захищене приміщення. Тобто утворююється подвійний контроль. Це тільки у кіно, хакер в інтернет кафе заходить у мережу Пентагона :)
1. мова йде не про влом  в вайфафай, а про перехоплення датаграм які потім спокійно розковирюються на дані таяк вафай не захищає їх.
2. впа(2) захист в простецкому wpa-psk ломиться за 24-36 годин, а піднімати радіуси шоп  приконектити 2-3 юзера яким не стало дротів це тупо...
3. вафай шо 2 пальца глушиться злими конкурентами і банк просто не працює... (ну то вже накрай)

а про хакера в пентагоні... то таки може бути правдою, але якшо перед тим всередині покопався хтось чи шось(троян)... Банально тойже вафай на ноуті в мережі до лєвої т.д., тунель зсередини на лєву машину в інеті, той же тімвьювер чи ше якась хімачі... навіть в пентагоні стоять диряві форточки.

помню в часи коли трафік був платний а сітінет ні, один товаришч заломився на якито лєвий біттеровський комп який просто стояв для чогось включений і підняв на ньому проксь для себе і кинув тунельчик шоб не палитись особо... і качав, качав, качав... а комп був якись забичений і забутий, тому і не латався вчасно.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 07.10.2011, 12:02:21 »
1. мова йде не про влом  в вайфафай, а про перехоплення датаграм які потім спокійно розковирюються на дані таяк вафай не захищає їх.
2. впа(2) захист в простецкому wpa-psk ломиться за 24-36 годин, а піднімати радіуси шоп  приконектити 2-3 юзера яким не стало дротів це тупо...
3. вафай шо 2 пальца глушиться злими конкурентами і банк просто не працює... (ну то вже накрай)

а про хакера в пентагоні... то таки може бути правдою, але якшо перед тим всередині покопався хтось чи шось(троян)... Банально тойже вафай на ноуті в мережі до лєвої т.д., тунель зсередини на лєву машину в інеті, той же тімвьювер чи ше якась хімачі... навіть в пентагоні стоять диряві форточки.

помню в часи коли трафік був платний а сітінет ні, один товаришч заломився на якито лєвий біттеровський комп який просто стояв для чогось включений і підняв на ньому проксь для себе і кинув тунельчик шоб не палитись особо... і качав, качав, качав... а комп був якись забичений і забутий, тому і не латався вчасно.

ти, Теодор, с тєми нє саскаківай...
я ужє їду до тєбя і буду дєлать апрос незалежних джерел - чи використовував ти мультітул як аргумент в процессі сексуальних домагань?  :) :) :) :) :)
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 07.10.2011, 12:29:01 »
1. мова йде не про влом  в вайфафай, а про перехоплення датаграм які потім спокійно розковирюються на дані таяк вафай не захищає їх.
2. впа(2) захист в простецкому wpa-psk ломиться за 24-36 годин, а піднімати радіуси шоп  приконектити 2-3 юзера яким не стало дротів це тупо...
3. вафай шо 2 пальца глушиться злими конкурентами і банк просто не працює... (ну то вже накрай)

а про хакера в пентагоні... то таки може бути правдою, але якшо перед тим всередині покопався хтось чи шось(троян)... Банально тойже вафай на ноуті в мережі до лєвої т.д., тунель зсередини на лєву машину в інеті, той же тімвьювер чи ше якась хімачі... навіть в пентагоні стоять диряві форточки.

помню в часи коли трафік був платний а сітінет ні, один товаришч заломився на якито лєвий біттеровський комп який просто стояв для чогось включений і підняв на ньому проксь для себе і кинув тунельчик шоб не палитись особо... і качав, качав, качав... а комп був якись забичений і забутий, тому і не латався вчасно.

1. WPA2 шифрує пакети, див. тут http://en.wikipedia.org/wiki/Wi-Fi_Protected_Access
 WPA2 introduces CCMP, a new AES-based encryption mode with strong security
 AES підптримує довжину ключа 128,192, 256 bits. Зломати 256 bits ключ не домашньому ПК за 36 годин не вийде.
2. Коли Бітер залишив у своїй мережі комп'ютер через який дозволили доступ і до якого дозволив доступ зовні, то це те саме, що не закрити двері в хату.
Це є просто помилка адміністратора.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 07.10.2011, 13:18:09 »
1. WPA2 шифрує пакети, див. тут http://en.wikipedia.org/wiki/Wi-Fi_Protected_Access
 WPA2 introduces CCMP, a new AES-based encryption mode with strong security
 AES підптримує довжину ключа 128,192, 256 bits. Зломати 256 bits ключ не домашньому ПК за 36 годин не вийде.
2. Коли Бітер залишив у своїй мережі комп'ютер через який дозволили доступ і до якого дозволив доступ зовні, то це те саме, що не закрити двері в хату.
Це є просто помилка адміністратора.
1. tcp/ip пакети (L3) да канешна, датаграми(фрейми L2) ні... перехопивши датаграми вони складаються в пакети, достатньої кількості яких стане для взлома AESa і хай з затримкою але прочитати дані.
2. біттер не лишив... то просто специфічний деятель "в інтернет-кафе" "шукав"  8).

Offline Neoni

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 427
  • Карма: +9/-7
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 07.10.2011, 13:22:45 »
а я думав в цій темі ножі продають :laugh: