Тема: Поїзна по Шипшину  (Прочитано 9294 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« : 11.10.2011, 12:28:34 »
Може хтось знає куда можна недалечко поїхати і нарвати шипшини
не при дорозі!

Offline Vik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 409
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Веломан
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 11.10.2011, 12:32:37 »
Я б склав компанію, якщо поїздка масова планується)

Offline Ron

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +17/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Реальність майже завжди помиляється
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 11.10.2011, 14:44:45 »
компанію підтримаю, от тільки я сам то не знаю де шипшина водиться ;)
Ти правий щодо того, що я помиляюся, але ти помиляєшся щодо того, що ти правий.

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 11.10.2011, 17:53:37 »
і я б катнув, ось тільки не знаю де тут шипшина росте  *dontknow*
життя - це рух
рух - це життя

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 12.10.2011, 12:05:30 »
 Можна спробувати її знайти по Яблучному маршруту в сторону Буцнева, там за одним озером, є ще дачі  - за дачами, є ще одне озеро і біля того озера повз колію ( в селах інколи кажуть Штрику майже як Шприха  :) біля великого яру можна було її побачити) не впевнений, але катнутись можна
« Останнє редагування: 12.10.2011, 12:18:03 від Ruslan 75 »
Операція "Квадрокоптер"!

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 12.10.2011, 13:16:49 »
а якщо шипшини не знайдеться, то ніколи не пізно поїхати на яблука, точку усі знають )))

швидше за все, на ці вихідні не зможу поїхати ((
життя - це рух
рух - це життя

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 13.10.2011, 09:29:47 »
я дізнався що в Чорному лісі є, то за Збаражем

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 13.10.2011, 10:40:35 »
маю пропозицію для гурманів... збір терену... дуже правильна і корисна штука. перші холода можна вважати шо вже відбулись, такшо якраз пора знімати урожай...

якшо би була компашка можна би було в неділю піти в розвідку... знаю один плантарік тамже де і всі катали по горіхи на львівській трасі, але троха вбік... хто знає ше точки здавайте...

сам планую бодяжити тернове винце.. досить оригінальна і смачна штука, для поціновувачів класики - тернова наливка.

Цитата: Pediwikia
Практичне використанняХарчова, медоносна, лікарська, танідоносна, фарбувальна, декоративна, фітомеліоративна рослина.

Плоди терну вживають у їжу свіжими, особливо після проморожування, а також використовують як цінний продукт для різних способів переробки, для виробництва вин, варення, соків, сиропів, екстракту, лікерів, оцту, мармеладу, пастили, цукатів.

Вина, наливки й кондитерські вироби з терну відзначаються високими смаковими і дієтичними властивостями, тонким приємним ароматом.

Терен використовують у консервній промисловості так і для для домашнього консервування.

Цитувати
НАЛИВКА ТЕРНОВАЯ №1
Зрелые ягоды терна высушить на огне, измельчить и положить в мешочек. В другой мешочек положить молотую корицу, гвоздику и 2—3 нарезанных лимона. Оба мешочка поместить в бочонок с виноградным вином, можно добавить сахар. Настаивать две недели, перемешивая каждый день. Потом дать отстояться и слить. Наливка получится красного цвета и очень приятная на вкус.

НАЛИВКА ТЕРНОВАЯ №2
Взять большую бочку, чтобы ягоды можно было свободно перемешивать. Ягоды должны быть совершенно спелыми, на каждые 1,5 кг ягод— бутылка водки. Третью часть общего количества терна раздавить в деревянной ступе, а остальные положить в бочку целыми, а потом залить водкой. Далее поступать по общему правилу.

НАЛИВКА ТЕРНОВАЯ №3
Приготовить ягоды терновника из расчета на 1 л вина — 3,5 кг ягод. Ягоды раздавить, положить в бочонок, залить виноградным или щавелевым вином, перемешать. Настаивать в течение двух недель, ежедневно перемешивая. Затем долить бочонок вином и оставить на несколько дней не перемешивая. Когда гуща осядет, осторожно слить и процедить. Эта наливка обладает легким слабительным действием.

Цитувати
Терновое вино
   Терн принадлежит к плодам, содержащим наибольшее количество кислот, придающих им вяжущий вкус. Вино получается качественным лишь из созревших плодов. Рекомендуется сначала сбродить мезгу, не разбивая косточек, чтобы не повлиять на вкус и аромат вина. После сбраживания мезги 1,7 килограмма плодов дают 1 литр сока. В ягодах терна почти нет сахара, поэтому рассчитывают. 220 граммов на литр жидкости. В литре сока содержится 35 граммов кислоты. В 1 литре вина ее должно быть 8 граммов, поэтому к нему надо добавить 3 литра жидкости. 2 литра горячей воды выливают в мезгу до ее брожения. 0,53 литра составит объем растворенного сахара, взятого в количестве 880 граммов (из расчета на 4 литра вина), остальные 0,47 литра составит вода, в которой будет растворен сахар. Следовательно, 1,7 килограмма терна (1 литр сока), 880 граммов сахара (0,53 литра раствора) и 2,47 литра воды дадут 4 литра сухого столового вина.
   Для получения сладкого столового вина к нему добавляют сахар по вкусу, а затем пастеризуют.
   При изготовлении десертного тернового вина нужно брать сахар 280 граммов на литр жидкости, или 1120 граммов на приведенную выше пропорцию (на 4 литра вина). Лучше брать сахара немного больше – 1200 граммов.
« Останнє редагування: 13.10.2011, 10:45:02 від teodor4ik »

Offline Qwertyter

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 28
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 13.10.2011, 13:35:32 »
а ніхто не в курсі куда б то можно було поїхати щоб конопельки нарвати?  ::)

Offline Schults

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 838
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • я буду долго гнать велосипед...
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 13.10.2011, 15:53:59 »
а ніхто не в курсі куда б то можно було поїхати щоб конопельки нарвати?  ::)

в курсі...
http://interest-planet.ru/blog/Asia/551.html

Красоты Чуйской долины
« Останнє редагування: 13.10.2011, 22:35:49 від Schults »
Я почему вредным был? Потому что у меня велосипеда не было...

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 13.10.2011, 17:31:20 »
А чуйська долина дуже далеко від нас  :( Знаю де є, як їхати на Березовицю там відстійники то там плантарі з дичкою є... Сам би поїхав десь нарвав того канабісу  :D тіки тре знати точки =)

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 13.10.2011, 22:29:31 »
я з тобою.

Offline Schults

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 838
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • я буду долго гнать велосипед...
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 13.10.2011, 22:33:31 »
А чуйська долина дуже далеко від нас  :( Знаю де є, як їхати на Березовицю там відстійники то там плантарі з дичкою є... Сам би поїхав десь нарвав того канабісу  :D тіки тре знати точки =)

а слабо самому...film

ось інструкція, але нікому не кажи... :nono:
Я почему вредным был? Потому что у меня велосипеда не было...

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 13.10.2011, 22:59:29 »
Ок нікому нескажу  :) тіки по сикрету, маю повний цей науковий та повчальний фільм ггг 8) ))

Offline peppermint

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Карма: +53/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Перцева м’ята
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 14.10.2011, 14:10:27 »
То може вже краще на обліпиху організувтаи поїздку - вона теж дуже корисна і крутити педалі недалеко - за Новою Поштою на обьїздній, по ліву сторону в полі, бачив кілька кущів.