Тема: Проблемка з велокомпом. Підскажіть!!  (Прочитано 2780 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Alexxx

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 217
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Cannondale Trail 5
    • Перегляд профілю
« : 01.10.2011, 10:57:46 »
Підскажіть може хто знає: в мене такий не дорогоий велоком Assize ,не памятаю цифрового коду. Наіїздив на ньому вже 3000км, і останній тиждень став брехати(раніше такого майже не було), наприклад на роботу в мене 4,65км, а показало пару раз 3,65км, а сьогодні взагалі проїхав десь 5км а показало 2,2км. Що це може бути?
Відстань між тими магнітами маленька, біля 1-2 мм. Екран показує чітко, тобто певно не батарейка.
Я вже давно хочу його поміняти, але зара поки не розрахував купляти новий. :lipsrsealed:

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 01.10.2011, 21:40:57 »
То напевне якись глюк самого компа. Я раніше також мав шось на зразок того що ви написали. Спочатку все було чЬотко, але потім він почав видавати мені ну просто космічні швидкості аж до 99,9 км/год, мене то дістало і я купив ВВВ вср01, в неті є схемка як його "лЕґким движением" паяльника проапгрейдити отримавши при цьому "вср 03", який на 50 грн дорожчий! 8)

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 01.10.2011, 22:08:11 »
Також мав щось із базарних "Assize" зараз марки не пам'ятаю, але коли почав відчувати що він явно перебільшує із показами, то просто придбав новий зовсім іншого виробника і в 3 рази дорожчий. Tепер незнаю проблем. Лиш іноді висне на показаннях середньої швидкості, але це не дуже для мене актуально, і буває дуже рідко в да-а-алеких кількаденних подорожах  :)
« Останнє редагування: 01.10.2011, 23:44:30 від Vintage »

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #3 : 18.10.2011, 22:12:26 »
Якщо велокомп глючить, то скоріше за все йому нічого не допоможе. Можна попробувати його обнулити, але не факт, що проканає. Також може бути проблема із самим кабелем. Тут тільки паяльник тобі в руки.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Neoni

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 427
  • Карма: +9/-7
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 18.10.2011, 22:48:19 »
пробуйте обнулити і перед тим витягнути батарейку(якщо є запасна- поставте), потім буде видно, але більш за все думаю що комп треба міняти *dontknow*