Тема: Ідеї Анастасії!  (Прочитано 4557 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline sanlexik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Карма: +24/-3
  • Стать: Чоловіча
  • hybrid style
    • Перегляд профілю
« : 07.09.2011, 23:06:29 »
Анастасія!
Просимо відгукнутися однодумців ідей "Анастасії" (В.Мегре "Звенящие кедры Росии") для обговорення теми: створення родового поселення.
Збір 8 вересня 2011р. о 18 год. біля першої Гімназії (вул. Коперника,14) м.Тернопіль
та кожного понеділка 0 18 год. за тією ж адресою.
тел. 42-31-32 (Лариса)
тел. 40-01-73 (Олександр)
Fuji Nevada Cross

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #1 : 07.09.2011, 23:16:36 »
цікаво...що то є?
...здається десь чув про таке)
можна якесь посиланнячко?

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 08.09.2011, 00:48:25 »
http://anastasia.ru/

чото я недопоняв, але бредувато якось... на 1 гектарі поселити всіх, все, ліс, поле, хату... помойму не вийде...
з іншого боку... 1000000 населення тернопільської області, то 100Х100 км. якраз область...

а в чому корінь задачі? урити з міста? сидіти в гнізді безвилазно, чи їздити в місто на роботу?

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #3 : 08.09.2011, 15:36:41 »
http://forum.te.ua/showthread.php?t=122450 - кхм, а тут  народ взагалі це сектою назвав  :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #4 : 08.09.2011, 17:36:46 »
Та ж його ж і туйво >:D. Ще одних сектантів не випиляли, вже інші підкотили.
Вейз мір, вейз мір *No*
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 08.09.2011, 18:45:18 »
ой блін, та видаліть цю тему і все, ше кашкетників тут не хватає
GO HARD OR GO HOME!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #6 : 09.09.2011, 11:19:55 »
ой блін, та видаліть цю тему і все, ше кашкетників тут не хватає
От якраз кашкетників і нехватає. Ти знаєш як вони класно будують. Якби хоч би 4 кашкетників захопились лісовими поїздками то Крива давно б Вістлер переплюнула.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline sanlexik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Карма: +24/-3
  • Стать: Чоловіча
  • hybrid style
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 09.09.2011, 22:28:54 »
копіюю свою відповідь:
Особисто для мене ідея дуже цікава і логічна! Квартирним питання я озадачений уже давним-давно. Оскільки квадратних метрів у мене не густо і в чотирьох стінах почуваюся некомфортно (хотілося б подвір'я, яблуньку, вишеньку і т.д. - все в міру) почав шукати навколо Тернополя земельку, або стару хатинку бо з теперішніми цінами ... Трапилась на дорозі така людина, яка мала схожі питаня і мала уже багато цікавих відповідей на багато моїх запитань. Вникнувши в суть "ідей Анастасії". А саме для мене це:
1. Власна земля з невеликою хатинкою (побудована з екологічно чистих і дешевих матеріалів), з застосуванням технологій теплозбереження.
2. Вирощені рослини, фрукти, овочі були в достатній кількості для власного споживання та трошки на підтримку фінансового становища.
3. Робота залежить від ідей, які є в голові. У мене їх предостатньо! Я їх втілюю в життя - от воно мене і годує. До міста я не прив'язаний. І на свою роботу "ходжу" із задоволенням!
4. Я буду жити в чистому місці, без шуму під вікном, без пилу на підвіконнику, у мене буде достатньо місця для реалізації усіх моїх задумів!
5. Мої діти будуть мати де гратися, дихати чистим повітрям і їсти свій хліб і продукти без хімії !!!
і т.д. (вже змучився) ... а Ви думайте! Приїде хтось з Вас до мене років за 2-3 і самі все побачите. а перспектива сидіти в курятнику - не для мене!
   Відповідь на рахунок секти: це є громадська організація "Родовід Тернопіль", щось схоже на шприху, тільки офіційна, інша тематика інтересів. А якщо своїх предків : дідів і прадідів називати дурнями чи сектантами, то питання для чого вони вас на світ цей народили? Організація має на меті виростити своїх дітей (і самих себе) на чистій землі, з чистим серцем, релігія тут ні до чого. Не подобається - сидіть собі на 5 чи 9 чи 14 поверсі і слухайте як ваші п'яні сусіди з'ясовують стосунки чи підліток слухає продіджі чи рамштайна ... Ходіть кожног дня на роботу з 9 до 18 чи як там? Лайте козлів начальників, владу, бухайте у дворику і буде у вас світле майбутнє !
« Останнє редагування: 09.09.2011, 22:37:23 від sanlexik »
Fuji Nevada Cross