Тема: Велодень-2009!  (Прочитано 17443 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #30 : 15.04.2009, 22:39:13 »
"От знову наше українське дякую шо й так"

ні. з твоєї сторони це наше українське "Сам нічого не зробив, але обісрати те що робить хтось завжди готовий".

Телефони ініціаторів того велодня (двоє людей) висіли на форумі певне з два місяці. За той час з роверистів самостійно звязався лише Віталік, який сам зголосився помогти чим може - в результаті робив афішки і флаєра, попри те, що самому не виходило на той велодень прийти.
"Я був на велодні в інших містах і знаю шо наш можна було б зробити краще"
то чого було не поділитися досвідом?
Тріалістам велике дякую - бо все робили на халяву, самі і фактично вони то і робили шоу, тим самим популяризуючи акцію
 "там тільки 2 більш менш шось робили" - треба було тобі вийти і показати як робити краще.
То так в двох словах про тон зауважень!
назагал по суті -вся критика справедлива. З фотоконкурсом вийшло трохи неорганізовано, бо зарано закінчили пробуг. Колона неорганізована...що поробиш...
постулат "вони мені нічого не винні" - дякую за слова!
повірте я на тій акції ніфіга не заробив, лише витратив купу часу, ще й попав на свої бабки за телефон. Ромко - так само.
Але то всьо фігня.
Зато було купа чотких знайомств, якийсь троха досвід, і ще мене по тєліку показали 8)
Ще раз дякую всім хто помагав і хто приїхав.
Якщо є якісь ідеї на рахунок того самого Всеукраїнського велодня, чи інших атракцій - маячте!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #31 : 16.04.2009, 09:01:29 »
Доречі на рахунок фотоконкусу. Мені вчора вночі доложили що на фотоконкусі одне з місць взяла фотка яка підозріло смахує на мене. Мол червоний велосипед і сірий фуллфейс. Я походу тільки одно такого знаю в Тернополі - себе ;D . Хто там був? може хтось ситуацію уточнити?
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline skaz

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 16.04.2009, 12:31:50 »
ні. з твоєї сторони це наше українське "Сам нічого не зробив, але обісрати те що робить хтось завжди готовий".

Ви з Ромком, звичайно молодці, респект і уважуха вам. Ромка я особисто знаю і думав у нього побільше досвіду ніж у мене в організації масових заходів, тож не вважав за доцільне втикати своїх 5 копійок. Обсирати вас я не збирався я висловив обєктивну критику. Я ледве встиг потрапити на сам велодень, я приїхав коли колона вже рушала. А люди досвідчені і багато старші за мене в колоні були, які й повинні були те все зробити. Коли я запитав в  Ромка шо це за колона така він сказав мені не переживай, там попереду майстри спорту вони все знають. Про тріаліств я так сказав, бо ще й монтував передачу "Капітошка" (ти там вроді є в кадрі) і мені прийшлось вибирати хороші кадри, тільки з цих двох.
Чим зміг долучився, всім знайомим і не знайомим розказав про цю подію, на Смайлі теж про це розказав.
Були б якісь екстремали, наприклад лісні або бмхери, то б про них теж передачку якусь зняли, буде якась подія, будуть бажаючі - скажу про то у відділ новин організуєм зйомку, сам я зніматись не дуже люблю.

Дописано : 16.04.2009, 12:51:25
Оффтоп: Доречі ніхто не знає шо там як там Юрка-експерт-тріаліст, який збирався стати шосейником??
« Останнє редагування: 16.04.2009, 12:51:25 від skaz »

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #33 : 16.04.2009, 13:36:48 »
для Еразела - ось посилання на інфу про виставку
http://foto.te.ua/forum/viewtopic.php?p=1836#1836

оце повна галарея робіт - шукай себе;) -  http://foto.te.ua/bike2009/gallery/


для Сказа  - дякую за розуміння. Одна заувага "люди досвідчені і багато старші за мене в колоні були, які й повинні були " - ті люди може б і могли спробувати якось координувати і дисциплінувати колону, але точно нікому не ПОВИННІ.
не знаю як воно в інших місцях відбувалося, але я щось слабо уявляю як можна виставити в одну струнку колону спортсменів, туристів+екстремалів, які всі разом до того не їздили..хоча може то просто я собі не уявляю.
Слух ще однек питання, ота програма на Капітошку, то про екстремалів, чи про велодень загалом? Бо я зараз якраз збираю інформацію, яка пройшла про велодень. якось ту передачу можна собі скинути?

Offline Diak

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 27
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • We own the road
    • Перегляд профілю
    • Спогади матрасника
« Reply #34 : 19.05.2009, 12:40:47 »
Привіт, Тернопільччанам,

я шось не дуже вїхав. але виглядає що велодень вже відбувся, хоча він ніби мав би бути 24 травня, а я з дружиною якраз 24 зібрались в Тернопіль, думали роверики прихопити, повелоденьствувати.
Shit happens.....

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #35 : 19.05.2009, 13:26:37 »
Привіт, Тернопільччанам,

я шось не дуже вїхав. але виглядає що велодень вже відбувся, хоча він ніби мав би бути 24 травня, а я з дружиною якраз 24 зібрались в Тернопіль, думали роверики прихопити, повелоденьствувати.

То був Тернопільський велодень:))
Щодо всеукраїнського - то думаю якось і цей варто відсвяткувати. Є ідеї?

http://forum.shpryha.te.ua/index.php?topic=1276.0
« Останнє редагування: 19.05.2009, 13:32:49 від Yanek »

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 19.05.2009, 14:32:57 »
є навіть фотка там де я в шапочці новорічній, навіть і не знав :(