Тема: Водії - роверистоненависники та їх машини (фото)  (Прочитано 4624 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Alexxx

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 217
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Cannondale Trail 5
    • Перегляд профілю
« : 02.09.2011, 16:16:13 »
Після того як прочитав статтю Ronа про те як він потрапив в аварію з червоним Hyundai Getz і блондинкою за рулем, пропоную в цій темі викладати фото особливо небезпечних для нас "воділ".
Також бажанням створити таку тему слугував недавній випадок (до того ж перший за 3 роки), коли я їхав по перехрестю 15 квітня-київська в сторону кпп, як на збараж, з правої сторони виїзджав Mercedes C124 срібного кольору, двох дверний (чи трьох-як там правильно?), я собі поїхав далі перед його носом, він повернув направо також в сторону кпп (в машині сиділи 2 явно якісь чи накурені чи просто по жизні такі ...... ), і вже близько світлофору я як раз повернув направо та як би до базарчику біля оріону, і як раз в той момент пролунало з машини "ПАДАЙ!!!" гучно і злобно. Чесно кажучи хотілося зупинитися і кинути якоюсь цеглою в тих даунів, але все ж таки інстинкт самозбереження попросив мене вгамуватися, хєр його знає шо то за гопніки і чим дихають. От таке то увово!
Так що викладайте фото таких дибилів, щоб всі могли знати з ким слід бути обережнішим. Все ж таки ми їх не зібємо, швидше вони нас, тому і тре остерігатися.

Offline Alexxx

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 217
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Cannondale Trail 5
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 02.09.2011, 16:23:18 »
До речі, як викладати фото в тому вікні де текст а не шляхом вкладення?

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 02.09.2011, 16:23:47 »
 ну якщо чесно - нагадує пролювання на відьом)))) мабуть не можна застосовувати одинаковий підхід до всіх :nono:
Операція "Квадрокоптер"!

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 02.09.2011, 16:57:59 »
Велосипедиста на дорозі не завжди помітно через малі габарити.
Раджу вкотре всім рухатися по тротуару. а то багато думає - "я транспортний засіб і не гребе". перш за все думайте про то, що ви ніяким чином не захищені, і правила, не правила, добросовісні водії чи козли, а аварії трапляються постійно і постраждає менший.
тут зараз багато хто скаже шо по тротуару не можна їздити, але мені, і не тільки мені, до дупи.
Я не розумію таких велосипедистів які самі себе наражають на небезпеку.

загальноприйняті дурниці на дорозі:
1. свідомий рух просто посередині дороги.
2. переїзд перехресть в транспортному потоці.
3. навушники в вухах.
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #4 : 02.09.2011, 20:02:02 »
Воділи волають, "Шуруй на тротуар", пішоходости же, "Шо дороги нема".
Лишається вчипити крила і пропєллєр.





Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 02.09.2011, 20:14:01 »
Ціла купа за і проти, кожен вибирає своє! Старайтесь бути в першу чергу людьми незалежно від ситуації. При їзді завжди використовуйте засоби захисту ровериста (в залежності хто де, і як катає)! Помилки може припуститись кожен на то ми і люди. Але обкурених гопніків та супердаунських блонд... ... ... дайте хтось дробовика .. будь-ласка.

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #6 : 02.09.2011, 20:18:48 »
НАС РАТЬ!!!
Тернопіль таке відносно велосипедне місто, і я думаю велосипедистів буде ставати більше і більше...тому водіям якось прийдеться звикати, і ділити з нами дорогу. А влада повинна буде побачити нас і обладнати велодоріжки нормальні, а не для "галочки" це ж буде вигідно як водіям, так і велосипедистам, так і пішоходам...
та й взагалі пора пересідати на ровер для їзди по місту, не палити бензин і не стояти в заторах...
а стосовно "чорного списку" то хороша ідея, хоча сфоткати таких воділ є дуже важко...тре номери запамятовувати))

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 02.09.2011, 20:58:20 »
Можна не використовувати оце слово "воділ(а)"

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 02.09.2011, 21:30:01 »
Можна не використовувати оце слово "воділ(а)"

пропоную "во_дятєл"
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #9 : 02.09.2011, 21:49:47 »
класно - мені сподобалось такого ще не чув

Offline Neoni

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 427
  • Карма: +9/-7
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 02.09.2011, 22:30:36 »
я більш ніж 100% впевнений що ця блондинка на Hyundai та сама що ледь не збила мене [spoiler]а номер часом не ВО6308АК?[/spoiler]
таких людей яб зразу направляв на перездачу в ГАІ >:D

Offline bla-bla

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 180
  • Карма: +32/-23
  • Стать: Чоловіча
  • педалі гнути
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 02.09.2011, 23:09:35 »
стосовно "чорного списку" то хороша ідея, хоча сфоткати таких воділ є дуже важко...тре номери запамятовувати))
[/quote]

і в центрі міста поставити бігборд з фотками небезпечних гробаді транспортних засобів і їх власшиків :D :D :D

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #12 : 03.09.2011, 08:30:54 »
3. навушники в вухах.
ДРІМ, ЧУВ? ЩОБ МИ ТЕБЕ У НАВУШНИКАХ БІЛЬШЕ НЕБАЧИЛИ НА ДОРОЗІ  >:D
 
А що до безпеки їзди по дорозі то особисто я стараюсь їздити так ніби водії мене небачать. Тобто сподіватися лише на власні маневри і не надіятися що якась машина мене пропустить чи притормозить. Якщо я бачу що машина зараз буде повертати перед мною то я не чекатиму що вона мене пропустить, а зупинюсь і зачекаю поки вона зверне, або ж, якщо швидкість мала, то просто прибавлю газу і обжену її. Тобто головний принцип- надія тільки на себе.

 Доречі мене колись теж збила якась блондінко за рулема. И ситуація була схожа. Я їхав в Білій від озера до річки(ну та дорога вздовж хат і городів). Їхав вдвох з другом. Він попереду, я за метрів 10 позаду. Тут з якоїсь бокової дороги висовується трішки машина. Друга пропустила, ну я й бачачи що  вона велосипедистів помітила їду собі далі(все ж головна дорога у нас), і коли я проїзджав повз та ТП нажала на газ і лупанула мене в заднє колесо. Причому то було на швидкості. Господі, як я петляв щоб втримати рівновагу, але якось вирівнявся. Поки зупинився її і слід простиг. Обійшлось мені в погнутий вал каретки, бо так сильно крутанув педалі що вал перекособочило.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.