Тема: Де першочергово потрібні велодоріжки?  (Прочитано 4512 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Мальцев Олександр

  • Брахман
  • Ветеран
  • Повідомлень: 870
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« : 02.09.2011, 11:08:26 »
Пропоную в цій темі пропонувати варіанти облаштування велодоріжок і на яких вулицях. Потім всі раціональні варіанти винесемо на голосування. І  цю інформацію хтось  з активістів доведе до відома міськради.

Отже пропоную облаштувати доріжки в обох напрямках -  поч. Грушевськогого від "Білого дому" - вул. Крушельницької -  вул. Галицька - пров. Галицький - вул. Збаразька, просп. Злуки. Особливу увагу приділити Галицькому провулку - дозволити рух велосипедистів в обидві сторони - розділи проїзну частину розміткою - поставити відповідні знаки.
« Останнє редагування: 02.09.2011, 11:17:32 від Zombie »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +172/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 02.09.2011, 11:37:41 »
доречі в продовження твого шляку: текстильник - фарфоровий - митниця - подоляни... по правій стороні є майже готова доріжка, фактично там тра тіко розмітити, підлатати, поставити знаки.. з подолян можна попри двори-школи-церкву прокотити до базарчика на ввеликого, а звідти до Злуки попри 11 школу також фактично готова доріжка. для звіту кілометраж і корисність - ого, а роботи фігня... також можна по лепкого готову доріжку перемаркувати в вело вплоть до виїзда в парк

Offline Alexxx

  • Постійний користувач
  • Повідомлень: 217
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Cannondale Trail 5
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 02.09.2011, 13:12:33 »
Взагалі в Тернополі є ДУУУУУУЖЕ багато доріг де я не вірю що там можна втулити велодоріжку, навіть для прикладу взяти Тарнавського,-там 2 полоси і крапка, нема куди  втиснути ще 1 метр велотротуару.
А так, то хотілося б бачити  доріжки на вулицях: 15 квітня(від початку до кінця), Б.Хмельницького,   міст до Епіцентру, Ст.Бандери, Коновальця.

Offline Мальцев Олександр

  • Брахман
  • Ветеран
  • Повідомлень: 870
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #3 : 02.09.2011, 13:46:50 »
на вул. Б. Хмельницького можна обійтись без доріжки. Достатньо зробити ромітку по 8-го Березня,Франка,Коперника і відкрити рух для велосипедів в обидві  сторони по цих вулиця. Те саме стосується і Чорновола. Крім того трафік на цих вулицях не напружений.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +172/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 02.09.2011, 18:11:25 »
...для прикладу взяти Тарнавського,-там 2 полоси і крапка, нема куди  втиснути ще 1 метр велотротуару.
...
а ти не замітив шо там з боку ями тротуар шикарно підійде під дорожку, а росширити його там нема жодних проблем..

Offline mlad

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • Повідомлень: 204
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 03.09.2011, 01:18:33 »
Про шо йде мова? Я не можу зрозуміти.... Якшо не можуть зробити розмітку для транспорту (водії з цього приводу можуть більш детальніше надати інформацію, навідміну від інспекторів ДАІ, які розмітку бачуть інтуітивно) то про які велотротуари чи недайБог розмітку може йти мова... Недай Бог ДТП із участю велосепедиста і потім будуть казати шо тут "колись" була розмітка...
Давайте спокійно дотримуватись правил ДР і думаю шо все в НАС буде гуд... Принаймі хочеться сподіватись шо нас колись таки будуть вважати учасниками дорожнього руху... :police:

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +172/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 03.09.2011, 10:16:07 »
Про шо йде мова? Я не можу зрозуміти....
бля младший... ну дай потішитись... я сам не вірю в таке щастя, алеж теоретично можна помріяти...

Offline mlad

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • Повідомлень: 204
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 04.09.2011, 00:40:07 »
бля младший... ну дай потішитись... я сам не вірю в таке щастя, алеж теоретично можна помріяти...
ну якшо помріяти (теоретично), то про нормалне дорожнє покриття.... думаю шо опосля дня міста всі галочки в мерії розставлені і все по паперам екселент...
дорослі ж люди всі.... розумієм шо на дорогах перенасичення транспорту... умов нема... а нам лишається боротись за права і т.п. нажаль обов"язки є а прав нема (((
мені б, звичайно хтілось бачити і полоси для громадського транспорту і велосипедні доріжки... але я живу в місті Тернополі, де все, нажаль, на папері...
хвала меру і окремий респект облавтодору і всім хто з того годується.... :lipsrsealed:

Теґи:
 

Тут ходять в походи
Мы используем TeamLab Online Office