Тема: У Тернополі масово будуватимуть велодоріжки  (Прочитано 9483 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline bla-bla

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 180
  • Карма: +32/-23
  • Стать: Чоловіча
  • педалі гнути
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 01.09.2011, 23:49:29 »
Тільки відділяти високим парканом, бо лінія для нашого "народу" - ніщо.

+1
 :laugh:

Offline bla-bla

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 180
  • Карма: +32/-23
  • Стать: Чоловіча
  • педалі гнути
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 01.09.2011, 23:53:58 »
культура людей на відео говорить сама за себе ))))

було б круто якби в нас в місті теж таким же зеленим коліром покрасили велодоріжки

Агов!,в якому нашому місті велодоріжки зеленого кольору???

-ти правильно поочав:

культура людей на відео говорить сама за себе ))))

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #17 : 02.09.2011, 10:25:23 »
"Сподіваймося, незабаром Тернопіль наповнять вело туристи і наше місто перетвориться у вело-столицю України"
Один я згадав Бендера і Нью-Васюки?
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #18 : 02.09.2011, 10:26:05 »
http://zz.te.ua/u-ternopoli-masovo-buduvatymut-velodorizhky/
Оце так чудо!!!!!!!!!!
Будем сподіватись, що втілять це в життя!!!!!!!!!!!
Я не знаю як хто, але новина - супер!  *sunshine* *tramplin_m* *party*
http://forum.te.ua/showthread.php?t=121959  >:D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #19 : 02.09.2011, 10:28:40 »
а шо їх робити,відзначити білою лінією на дорогах смугу для велосипедистів,і в парках теж,ніби хтось буде спеціально асфальт ложити
Незовсім.

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1378507&page=4
Ось так у Львові робили.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #20 : 02.09.2011, 10:29:31 »
цікаво, як камера кріпиться
мабуть шось подібне як в фільмі "Война"
Ні, звичайний відеореєстратор за 100-200 грн цілком підходить. Невеликий і кріпиться де хочеш, хоч на тросік передач.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Alexxx

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 217
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Cannondale Trail 5
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 02.09.2011, 11:16:58 »
Велодорожки МГУ
Відяха в тему.
В нас таксамісінько буде.

Вот ..ля рагулі, аж взбісило!!! Дааааа, схоже таке саме і в нас буде якщо зроблять велодоріжки - пішоходи будуть валити по них я в себе вдома по коридору, а водії паркуватись, це ж, трясьця, культура. Так завжди схоже буде, пішоходи не розуміють водіїв, велосипедистів і т д, водії не розуміють пішоходів і роверистів, кожен тільки дивиться з своєї гори. А нам же багато не треба - трішки більше простору і свободи для пересування!
Нам от такі доріжки тре:
(фото)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 02.09.2011, 11:28:56 »
Один я згадав Бендера і Нью-Васюки?
не один... це ж яката копіпаста звідки не знаю, але шото жутко пафосне..

але вчора біля універсаму бачив літню пару на затарених роверах і з швейцарськими прапорцями... походу вони ше не роздуплені були шо їх тупо ігнорять водятли... так затравлено озирались... такша туризди у нас є, і при правильній подачі і доріжках по області, можна, реально, їх сюда принадити(і поселити в якомусь клоповнику)...

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #23 : 02.09.2011, 12:13:05 »
сподіваюсь зроблять щось у нас полюцьке...)
а поки що мені соромно за наші дороги і те що в нас так багато бидла, якого в достатній кількості є й серед автомобілістів...
а ще мені чомусь частково жаль тих велотуристів з європи які приїжджають до нас в гості і попадають на таку...можна сказати "несподіванку"

Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #24 : 02.09.2011, 14:31:55 »
Ехех:D. В нас ше "люди" на дорогах їздять, по Сімферополю каталися колись:)? - це  Ад і Ізраіль.
В нас ще в принципі можна спокійно катати.
« Останнє редагування: 02.09.2011, 15:02:20 від org100h »
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 05.09.2011, 17:41:26 »
читаємо і тішимося ))) http://te.20minut.ua/news/10205593
життя - це рух
рух - це життя

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #26 : 05.09.2011, 20:33:29 »
Хм, здається Ульяна якраз і вела зачатки цього проекту в лютому. Невже так довго роздуплялись?  :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #27 : 06.09.2011, 00:21:10 »
Захтілося вставити і своїх 5 коп.

Як-не-як є трошки досвіду їзди велосипедом по вулицях Лондона.
Як буває у всіх випадках є плюси і мінуси.

Плюси:

Велосипедистів тут поважають, є велодоріжки суто для велосипедистів, а є і комбіновані - для пішоходів і велосипедистів, у таких випадках вказується, що існує пріоритет, як правило, для пішоходів. Але якщо ви їдете і посигналите дзвоником (так! на нього тут реагують), то люди заметушаться і радо вас пропустять, навіть ті, що колясочками із дітьми - теж пропустять.

Якщо нема зеленої - роверової - розмітки, то можна просто їхати скраю, вас обов"язково пильнуватимуть водії. Хіба з фурами важко, бо можуть елементарно не помітити.

Велосипедист і мотоцикліст (і таксист на авто) має право їхати і червоною смугою, призначеною лише для міських автобусів. Якщо ви будете повзти по червоній і затримувати автобус позаду, то він так і буде їхати у вашому темпі позаду. Він не буде сигналити вам і матюкати крізь прочинену кватирку і жестикулювати. При нагоді він вас, звісно об"їде і обжене, якщо буде як.

Водії авто, за дуже рідкісними вийнятками, тут наче змагаються не хто проскочить першим, а хто кого пропустить першим. Так і з велосипедистом - пригальмують, пропустять. Щоб сигналили вам - теж дуже рідко. Треба або реально порушити правила, або реально тупити на дорозі.

Велосипедом дійсно зручно пересуватися по місту. Особливо у межах свого району, де часто буваєш у справах. Ним ще добираються від дому до станцій метро чи автобусних станцій, де потім залишають на велостоянці, а подорож продовжують далі вже громадським транспортом. Хоча є станції без ескалаторів, куди можна зайти із велосипедом і потім взяти у вагон потяга. У метро теж можна взяти велосипед але лише складний.

Літом не паришся у транспорті. На тебе не діють затори на дорогах. Економія на вартості проїзду, а вона тут дуже відчутна.

Влада міста заохочує людей користуватися велосипедами, особливо для частих і коротких мандрівок і особливо у центральній, найбільш завантаженій, частині населеного пункту. Звісно при цьому створюють умови. На порталі міського транспорту є велорозділ. Вам безкоштовно можуть вислати карти із веломаршрутами Лондона. Організовуються і проводяться велозаходи. Тренінги для нубів. Поїздки із інструктором. Безкоштовні техогляди.

Мінуси:

Оскільки велодоріжки прокладені проїжджою частиною, то на них також діють світлофори. А їх тут дуже багато. Відповідно мені не дуже цікаво так їздити. Може хто пересувається по місту за покупками чи ще по яких справах, то їм і проконає. Особисто для мене нецікаво їздити велодоріжками. Хіба один раз. Ліпше порозсікати у безлюдних місцях без світлофорів.

Велосипеди тупо крадуть. Якщо не можуть нічого відкрутити, то гнуть. Часто бачив на власні очі як міниться велосипед залишений припнятим коло плоту, скажімо, навпроти центрального входу до станції метро, де і камери встановлені. Спочатку зникає сідло, колеса, багажник, болотники. І так далі. Аж коли ідеш через якийсь час і є лише рама, припнята до труби тросом чи ланцом чи дугою - те, що не розкручується. Ну і ланцюг, бо він нерознімний.

Іноді на очі потрапляла статистика скільки гине велосипедістів у місті за рік. Цифр вже не пригадаю, але як для кількамільйонного міста небагато. Головна причина - фури. І ще був вражений випадками забивання пішоходів на смерть велосипедистами.

Очевидно, є відстані, які нерезонно долати щодня на велосипеді.

Додатково:

Є ще прокат. Головно у центральній частині міста і поволі просувається вглиб. Але я ним не користувався.


А на рахунок культури і поваги одне до одного на дорогах, то нам тре рости і рости. Але це залежить від кожного зокрема. Тому варто все починати із себе.

У нас, звикло, влада мало щось робила дійсно для людей. Якщо є якісь наміри, то їх звісно треба вітати. Аби ще й звершення якісь за ними були. Наше місто не таке вже й велике. Досить зручне для проживання. Його за 20 років незалежності можна було "вилизати" так, щоб і нам ще ліпше жилося, і щоб закордонні гості могли заглянути, і в тому числі велотуристи. Люди платять податки і були б втішені бачити, що щось зроблено на ті гроші і для них. А не взнавати про чергові відкати, зроблені на реалізації чергового соціального проекту у місті.

P.S.
Іноді той постсовок українських міст просто спричиняє когнітивний дисонанс. Бачили б ви, як виглядали міста Західної України до приходу совєтів і до війни.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 06.09.2011, 00:39:46 »
але у кожної палки є 2 кінця... я в тернополі щодня бучу купу порушень ПДР тими ж велосипедистами (зрештою я тож не без гріха)... причом в основному або дедки на українах їдуть бо їм тра, і не іпёд, або тру потсани на тру велах (беми, стріти, тріалюги, ну і наші любимі ФРи)... реально мому фатеру під колеса з тих нашиг кого пізнав лізли поперек правил: Давід, Падонок, Ролін...

тобто мова про то шо мій фатер чотко знає... ровер то така херня яка може шо угодно і коли угодно втворити і банально їх вже боїться... видеш, даш такому в диню... а то якись колега, негарно буде...

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 06.09.2011, 04:34:17 »
М-да-а-а цілком згідний з Тедом, культура поведінки наших роверистів на дорогаг = культурі поведінки багатьох автомобілістів і - залишається на низькому рівні. Чомусь вже так є (по собі знаю) що коли хтось лишній раз посигналить чи не пропустить (причому по головній) то вже хочеться комусь із таких "морду" лиця поправити, замість того щоб тримати себе в руках, їхати далі в хорошому настрої та радіти життю.
 P.S.:  Як - то кажуть потрібно з себе починати.