Тема: ДТП на вул. Руській біля бурячка  (Прочитано 14307 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Ron

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +17/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Реальність майже завжди помиляється
    • Перегляд профілю
« : 30.08.2011, 23:51:38 »
Доброї ночі Всім. Ось моя історія сьогоднішнього дня.  :)
Десь орієнтовно 18:00 потрапив у ДТП. Спускаючись з мосту біля політехнічного в сторону центру по вулиці Руській, я потрапив у ДТП, та не просто ДТП, а у аварію де я поцілувався з червоненькою машиною, за кермом якої була БЛОНДИНКА.
Проїжджаючи біля єврорину, я побачив, що з вулиці Коперника починає рух червоненька машина в сторону політехнічного  і тут же припинила рух, ще навіть не виїхавши на головну дорогу. моя швидкість була в районі 23-25 км/год., зрозумівши, що машина припинила рух, я котився далі. І от самий цікавий момент, за метрів 5-8 до цієї машини вона починає рух. АААА і я полетів :):):) Пригальмувавши і повернувши ліворуч я і мій велосипед обтераємо бампер машині. Впавши на асфальт я зрозумів, що щось не так. Полинули красиві фрази в мою сторону з уст блондинки "ти куда .... (буз флуду) їдеш ти небачиш що я на середині дороги" ну і тому подібне. через 30 секунд і сама блондинка почула пестощі української мови від мене. пізніше до нас підійшов міліЦіонер, який запропонував їй припаркуватись і вийти з машини (ну тут біли самі кращі цирки, коли вона навіть не вміла припарковуватись заднім ходом). добре хватить вже писати.
все закінчилось так: мій велосипед отримав такі травми 1) зігнутий лівий шатун; 2) побита передня фара; 3) руль розвернуло в іншу сторону від колеса і було навіть видно якір; 4) пару і ще пару ну багато, подряпин на велосипеді; 5) заднє колесо отримало гарну вісімку; може і ще щось, але я ще не помітив. червоненька машинка з блондинкою за кермом отримали: 1) машина навіть подряпин не отримала, слідів аварії я не помітив.
А ось що отримав я:  гематома на правій нозі, ремонт велосипеда своїми і не тільки своїми руцями, відвідини травмпункту, і багато злоби на тих людей які мають права, а їздити так і не навчились (права купив, а їздити не купив)
суть моралі такова: 1) блондинка за кермом залишається блондинкою;
                                 2) переконати блондинку що вона блондинка теж не можливо;
                                 3) їздити потрібно обережно (на тракторі, велосипеді, автомобілі, самокаті, на всьому де є колеса);
          Велика подяка за підтримку: Aelita і Horsbor (+1 до карми вже додав). Aelita була на місці ДТП і підтримувала морально, Horsbor допоміг теж файно, стеріг мій велосипед поки я бігав по лікарні і аптеках.
        Може щось і забув, то потім ще допишу.

Хто правий,  а хто ні в цій ситуації,  та звісно що Я ))))  однак сміятися можна довго, але дійсно я не порушив ні одного правила ПДР, а ось блондиночка якраз і порушила, (навіть і міліціант з цим згідний).

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ - - - ЖИТТЯ ТО НЕ ЛОТЕРЕЯ
« Останнє редагування: 31.08.2011, 00:07:01 від Ron »
Ти правий щодо того, що я помиляюся, але ти помиляєшся щодо того, що ти правий.

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 31.08.2011, 00:06:15 »
Ох ну і ну.... Дійсно таки прикра історія  :( Чекай а шо ніяких свідків тої події небуло, чи як + кажеш там міліція булаж там коло бурячка якраз і стоїть пост ДАІ. Вона неправа була полюбому, мала тобі дати дорогу так як находилась на другорядній дорозі, створила аварійну ситуацію, яка призвела до ДТП. Так шо бери тай збивай з неї бабло за ремонт велосипеда, за лікування тілесних травм, та за моральну компенсацція, якщо відморозиться судись  :police: А в додаток додам що всерівно потрібно їздити обережно і дивитись в оба!!!

Offline Ron

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +17/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Реальність майже завжди помиляється
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 31.08.2011, 00:11:07 »
з кого збивати?? мент сам підійшов і сказав "рішайте цю ситуацію мирним щляхом". мені і так хватає зараз проблем на голові, а тут заради якоїсь блондинки собі нерви ще псувати. їй ще це все вернеться. мені самому це не довподоби, бо винні повинні відповідати за свої вчинки, але я сьогодні був добрий і радий тим що всі кості цілі і я живий. :)
« Останнє редагування: 31.08.2011, 00:14:52 від Ron »
Ти правий щодо того, що я помиляюся, але ти помиляєшся щодо того, що ти правий.

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 31.08.2011, 00:18:46 »
Так як з кого, не змене то точно), а знеї. Ну дивись сам, якщо ти гроші лопатою гребеш і тобі пофік, то таке діло твоє, але, але... Головне шо живий та здоровий. Ну так впринципі можна і полюбовно розійтись без оформлень ДТП і тому подібне...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #4 : 31.08.2011, 08:16:03 »
Мда, співчуваю. Ну нічого, щось з твоїм велосипедом придумаєм. Головне що ти цілий.
 Доречі машину памятаєш? може б то десь її вислідити і нанести на машину балончиком через трафарет якийсь череп чи шо, ну типу як колись у війну пілоти хрести малювали за збитих супротивників. Щоб всі бачили хто за рульом і уникали її  :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 31.08.2011, 08:36:02 »
 Хоть пару баксів дала? (на лікування)
Операція "Квадрокоптер"!

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #6 : 31.08.2011, 08:56:26 »
Коли тобі запропонували вирішувати ситуацію мирним шляхом - малося на увазі підрахувати сумму збитків - заміна шатунів, першприховка, заміна ободу і т.д., цю сумму вимагати від винуватця. Якщо б вона відмовлялася оплочувати намісці - тоді вимагати від ДАЇ-шника офіційного оформлення ДТП за всіма правилами, викликати швидку, а не самому йти в травмпункт.
Крім того, ДАЇ-шник сам порушив правила, коли попросив водія припаркуватися - від’їхати від місця ДТП - тому і пропонував потім вирішувати ситуацію "полюбовно". В таких ситуаціях бажано  знайти двох свідків, котрі згодом у суді (якщо до такого дійде справа) зможуть об'єктивно описати картину пригоди.
В ПДР з того приводу описана чітка процедура - сталося ДТП, викликаємо ДАЇ, швидку при потребі. Чекаємо на місці нічого не переміщаємо. Від себе додам, якщо є можливість, шукаємо свідків - записуєо номера машин водії яких бачили ДТП, або звертаємось до перехожих. Фоткаємо на мобілку місце ДТП.
Але в більшості незначних аварій всі питання можна справді вирішити полюбовно, але спочатку вирішити, а потім забирати ровер з дороги.
« Останнє редагування: 31.08.2011, 09:12:24 від Zombie »

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 31.08.2011, 09:13:13 »
В принципі правильно (про мирний шлях вирішення) - але мабуть коли в такій шоковій ситуації, то особливо не дуже і щось соображаєш. Зрештою в травмпункті теж записувати мають звідки травми .
Позвонити учасниці ДТП і сказати що витрати складають стільки і стільки
Вона погодиться (скоріш за все) і ти будеш мати кошти покрити всі свої витрати!
Коли ні - через суд - (немає нічого страшного) і все рівно отримаєш кошти.
Третій варіант - коли ти дуже моральний парєнь - можеш ії з християнської точки зору це вибачити і забути.
Хоча думаю баксів 500 вона тобі може отстєгнуть, а то й 1000 неумовних одиниць.

Операція "Квадрокоптер"!

Offline Neoni

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 427
  • Карма: +9/-7
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 31.08.2011, 09:39:33 »
 :o а можеш хоть в ПП написати що за машина і з якими номерами, оскільки місяця два назад сам чудом не попав під колеса такої ж червоненької машини із блондинкою за рульом
повезло тільки що затормозив, хотя так тормозив що через всю дорогу розвернуло
щось мені дуже здається що це одна і та сама персона >:D

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 31.08.2011, 09:43:40 »
я так поняв все пустили на тормозах... цікаво чому всі ТП їздять на МЧМ?... я так памятаю, шо в тебе ровер не надто наварочений? такшо якшо шось, то маю багато того класу металолому який не жалко віддати. По травмтункту, якщо буде бажання повоювати, то маю там "своїх" лікарів такшо напишуть і опишуть все так як було і так як треба... А з ТП на МЧМ домовитись не вийде ніколи і ніяк... Тра одразу говорити зі спонсорами....

А нам пора тут вивішувати номера "героїв" шоб інші знали шо вони на таке здатні...

Offline helga lemberg

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 147
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 31.08.2011, 10:00:45 »
Та з блондинами завжди проблеми, незалежно від статі, я недавно теж потрапила в подібну ситуацію, але в моєму випадку були великі тролейбуси, вони неповороткі та й людей везуть багато, тому їздять повільно і все обійшлося без каліцтв, лише понервувалася. Але ситуація все рівно неприємна, особливо тому, що тягнулася вона від Шота Руставелі до Крушельницької.

На Шота Руставелі з'їхала з кільця і поїхала по правій полосі, на зупинці стояв тролейбус, я вже було намірилася його обминути, але побачила, що він вже рушає, вирішила їхати за ним. Позаду під'їздив наступний тролейбус - гармошка. Все б мало бути добре, якби не "тетеря" на тротуарі, яка навіть не глянувши на дорогу, зупинила перший тролейбус. Другий - гармошка, на зупинку вже не вміщався, тому посигналив мені. Я змушена була виїхати на дорогу з-поміж тролейбусів. Тротуари там з високими бордюрами, а стрибати я не люблю, навіть по бруківці стараюсь не їздити (через близькість автомобілів і надто легку можливість втратити рівновагу). Хто поїздив уже Тернополем - той знає (особливо це мабуть стосується тих кому щастить на блондинів чи блондинок)

Далі ліпше, їду по Крушельницької, позаду та ж таки гармошка.  Трохи так на відстані. Біля зупинки на тротуарі стоїть автівка. Бачу чоловік рушає виїздити на дорогу. Звісно це може бути фальш-старт як у пішохода, але звідки мені знати, я пригальмувала, він зупинився, почав насміхатися типу "навчися їздити".  Поки ото таке, то мене наздогнав тролейбус, знову ж таки пригальмував і тут уже почали виступати пасажири і водій. Ситуація страшенно "тупа", бо ні міліцію викликати, ні комусь щось доводити, та й ніби ніхто не постраждав. Окрім жіночки з коляскою, яка їхала в тролейбусі і розкричалася, що в неї ледь дитина не випала. Звісно в таких випадках мало кому хочеться розбиратися, перед жіночкою може треба було вибачитись, водія я обматюкала не стрималась, він же то все бачив, бо їхав за мною.  Жіночці сказала, що не треба не розібравшись кричати, бо в такій ситуації могла опинитись і вона, і дитина, і будь-хто в цьому місті, чи то велосипедом, чи пішки.  Я не ворона і опинятись в таких ситуаціях нікому не раджу, (для особливо переляканих, ворон не так вже й багато, а недавно навіть хтось розповідав, що якась із них голос втратила). Навпаки, самій було дуже неприємно, та й інших застерігаю.
До речі, останнім часом у мене склалось враження, що БЛОНДИНИ мене постійно супроводжують. Підстав на це нема ніяких. Шапки як то в народі кажуть горять тільки на злодіях, а носять їх періодично всі(від холоду, жари і так далі) тому таке от. Мені як жителю цього  міста хочеться, щоб жити було безпечно як мінімум. Природа і суспільство  і без нашої персональної участі підкидають нам багато сюрпризів, тільки май бажання та встигай справлятись. А тут ще всякі "добродії".  Не знаю, можливо, автолюбителі просто знову забули, що вони не одні, міліція, що треба іноді перевіряти швидкість на дорогах, чи працюють світлофори, чи у всіх місцях і на всіх дорогах стоять необхідні знаки, ну і т.д. хто там ще що забув.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 31.08.2011, 10:15:33 »
Тарас, тут треба все оформляти згідно закону і ні в якому разі не можна пробачати.
Відпустивши безкарно цю дурепу, на майбутнє ти робиш гірше і для себе і для всіх нас.
А міліциант шо був присутній - просто порушив закон - вони завжди намагаються замяти будь-яку справу і не мати клопоту.
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Ron

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +17/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Реальність майже завжди помиляється
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 31.08.2011, 11:03:32 »
Тарас, тут треба все оформляти згідно закону і ні в якому разі не можна пробачати.
Відпустивши безкарно цю дурепу, на майбутнє ти робиш гірше і для себе і для всіх нас.
А міліциант шо був присутній - просто порушив закон - вони завжди намагаються замяти будь-яку справу і не мати клопоту.


звісно все по закону можна було оформляти, а пробачати все таки потрібно. я сам правознавець і знаю хто в чому був винен. головне що я цілий, а все інше то дурне.
Ти правий щодо того, що я помиляюся, але ти помиляєшся щодо того, що ти правий.

Offline Ron

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +17/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Реальність майже завжди помиляється
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 31.08.2011, 11:05:01 »
Мда, співчуваю. Ну нічого, щось з твоїм велосипедом придумаєм. Головне що ти цілий.
 Доречі машину памятаєш? може б то десь її вислідити і нанести на машину балончиком через трафарет якийсь череп чи шо, ну типу як колись у війну пілоти хрести малювали за збитих супротивників. Щоб всі бачили хто за рульом і уникали її  :D

звісно головне, що я цілий, а хуліганством займатися щось не охота :)
Ти правий щодо того, що я помиляюся, але ти помиляєшся щодо того, що ти правий.

Offline Ron

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +17/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Реальність майже завжди помиляється
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 31.08.2011, 11:07:39 »
Хоть пару баксів дала? (на лікування)

дала пару гривень
Ти правий щодо того, що я помиляюся, але ти помиляєшся щодо того, що ти правий.