Тема: Re: Велопробіг Тернопіль-Теребовля  (Прочитано 15144 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 18.08.2011, 18:06:17 »
Стєчкін, ви часто пишете, що ви "хвора, стара і немічна людина" бачу, шо то такой правда. Еразель в одній із недавніх тем був правий на рахонок діагнозу "амфібіотропна асфікція" Тепер по темі: думаю, що краще кошти витратити на дітей, а якщо є бажання пропагувати здоровий спосіб життя їдьте кожен за свій рахунокок. В чомусь Бла-Бла і має рацію, просто трохи розійшовся. Тай пан Олег, "чомусь" не запропонував поїздку від свого імені..., а від імені партії... Тай тут, на шприсі, в переважній більшості, люди збираються, щоб катати на велосипедах, так що  не цілком зрозумілий зміст "акції"... давайте вгадаю, можливо пропаганда велоруху серед велосипедтстів? :laugh: :laugh: :laugh: П.С. Посадіть тих діточок на ровери підключіть шприхалів(в кого, як не в них переймати досвід) і катайте скільки влізе. Навіщо ще тут, на сайті  політику просувати. ХВАТИТЬ, її і так кругом повно, вже аж нудить.
« Останнє редагування: 18.08.2011, 18:10:03 від A.F.C. »

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 18.08.2011, 18:21:47 »
Поїду,якщо поїдуть ті діти,ХТО ЗА  ??

Offline bla-bla

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 180
  • Карма: +32/-23
  • Стать: Чоловіча
  • педалі гнути
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 18.08.2011, 20:10:02 »
Стєчкін, ви часто пишете, що ви "хвора, стара і немічна людина" бачу, шо то такой правда. Еразель в одній із недавніх тем був правий на рахонок діагнозу "амфібіотропна асфікція" Тепер по темі: думаю, що краще кошти витратити на дітей, а якщо є бажання пропагувати здоровий спосіб життя їдьте кожен за свій рахунокок. В чомусь Бла-Бла і має рацію, просто трохи розійшовся. Тай пан Олег, "чомусь" не запропонував поїздку від свого імені..., а від імені партії... Тай тут, на шприсі, в переважній більшості, люди збираються, щоб катати на велосипедах, так що  не цілком зрозумілий зміст "акції"... давайте вгадаю, можливо пропаганда велоруху серед велосипедтстів? :laugh: :laugh: :laugh: П.С. Посадіть тих діточок на ровери підключіть шприхалів(в кого, як не в них переймати досвід) і катайте скільки влізе. Навіщо ще тут, на сайті  політику просувати. ХВАТИТЬ, її і так кругом повно, вже аж нудить.

погоджуюсь,дітей на ровери і ми з ними

(на рахунок себе я  холерик-бистро заводжусь,а політики дійсно забагато в нашому житті,причому не політики а бажання держ службовців положити побільше в свої кишені на наші кошти)

Offline Олег Коцюбинський

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 13
  • Карма: +1/-11
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 20.08.2011, 19:48:27 »
Якщо у велосипедах ви хлопці, може, трохи й шурупаєте - то в благодійності - анічогісінького!!!

Я вів мову про допомогу дітям сиротам - дітям, які до 18 років пеербувають у державних будинках.

Ви взагалі уявляєте, що таке вирвати дитину-сироту з будинку - і посадити її на ровер і заставити їхати 40 км.

Бачу що нічого ви союі не уявляєте!!!!

Їздіть на своїх роверах і обсирайте Україну і хренових політиків, які не дають вам жити!

Прапор вам в руки, в зуби і в гриву!

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 20.08.2011, 20:58:34 »
Україну Майбутнього не потрібно підтримувати - ми самодостатня партія. І голоси нам зараз ваші ні до чого.

Мета акції -

2. ознайомлення учасників велопробігу з партією "Україна Майбутнього", що така взагалі є

все чесно)


смова не йде про піар 0 ми як політична сила хочемо реально щось зробити суспільно корисне - і звертаємось до вас за допомогою

грошей немає так багато, щоб купити все і відразу, але є бажання працювати

БЕЗ ПІАРУ
точно без піару :nono:


Прапор вам в руки, в зуби і в гриву!
А тут ви, шановний пане Олег, показали що такой є вовки в овечій шкурі! І прегнули палку конкретно >:D
Звертаюсь до модераторів. Думаю корисно буде, якщо  припинити "політизацію" форуму шляхом заборони поширення інформації від імені будь-якої політичної сили!!!

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 20.08.2011, 21:18:12 »
БЛАГОДІЙНИК :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
БУДУТЬ ВОНИ ПРОПАГАНДУВАТИ ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТЯ СЕРЕД ВЕЛОСИПЕДИСТІВ,Цікаво чи довго таке придумувати,я чогось не бачив жодного оголошення в місті.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 20.08.2011, 23:01:45 »
Звертаюсь до модераторів. Думаю корисно буде, якщо  припинити "політизацію" форуму шляхом заборони поширення інформації від імені будь-якої політичної сили!!!

точно  :police:
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline bla-bla

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 180
  • Карма: +32/-23
  • Стать: Чоловіча
  • педалі гнути
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 21.08.2011, 10:50:09 »
точно без піару :nono:А тут ви, шановний пане Олег, показали що такой є вовки в овечій шкурі! І прегнули палку конкретно >:D
Звертаюсь до модераторів. Думаю корисно буде, якщо  припинити "політизацію" форуму шляхом заборони поширення інформації від імені будь-якої політичної сили!!!
+1
погоджуюсь

олег   *punisher* :box: >:(
в мене винекло непохитне бажання з Вами зустрытися і як маленьке котинятко тикати носиком в його(в даному випадку Ваші)фікалій
дякую
до побачення :box: *hurray* >:(
« Останнє редагування: 21.08.2011, 12:52:29 від bla-bla »

Offline bla-bla

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 180
  • Карма: +32/-23
  • Стать: Чоловіча
  • педалі гнути
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 21.08.2011, 10:54:27 »
Якщо у велосипедах ви хлопці, може, трохи й шурупаєте - то в благодійності - анічогісінького!!!

Я вів мову про допомогу дітям сиротам - дітям, які до 18 років пеербувають у державних будинках.

Ви взагалі уявляєте, що таке вирвати дитину-сироту з будинку - і посадити її на ровер і заставити їхати 40 км.

Бачу що нічого ви союі не уявляєте!!!!

Їздіть на своїх роверах і обсирайте Україну і хренових політиків, які не дають вам жити!

Прапор вам в руки, в зуби і в гриву!

Ага,ти забув знизу підлисатись

                                                                                        "ДОБРА ЛЮДИНА"

 :D :D :D

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 24.08.2011, 17:32:16 »
незнаю... вот я реально місіонествував 3 дня... роздав адресу шприхи трьом зацікавленим дамам, по дорозі всім втирав куда ми їдем і нашо, а головне наскілько то краще ні ж в смердючі коробці. причому за свій рахунок, і не я 1... неоні вон втирав вокзальним ментам шо таке ровер і який він має бути шоб получити від їзди задоволення...
Якщо у велосипедах ви хлопці, може, трохи й шурупаєте - то в благодійності - анічогісінького!!!
тут погоджусь з автором, але я тоже так вмію.. росписати начальству як корисно буде зробити шось, а потім самому на халяву в тому приняти участь.. ото благодійність по нашому... облагодіяти себе і близьких, а сироти хай далі сосуть..

Ви взагалі уявляєте, що таке вирвати дитину-сироту з будинку - і посадити її на ровер і заставити їхати 40 км.
шановний... ми на одній планеті живемо? "вирвати","заставити"... та БУДЬ хто з них останнє віддасть шоби відпустили і дозволили.. шо таке 40 км?? то максимум 5 годин для профана... але ця людина получить стимул розвитку в потрібну сторону, особливо якшо з ними в поїздці будуть спілкуватись на рівних... да і тойже ровер зрештою тамже і лишити, хай надалі мають на чому покататись... це вже лірика...

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 24.08.2011, 17:44:11 »
А ви пробували спитати тих дітей,чи вони хочуть прийти і сказати
-Хто має бажання покрутити педалі.нашо заставляти??

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 24.08.2011, 21:09:21 »
Що тут тепер говорити. Хто хоче шось зробити той дійсно робить і притому ніколи себе "благодійником" не називає. Чувак провів піар і це все, що йому тре було. Як то кажуть: Чорний піар-також піар. Так що на майбутнє, здалось би не допускати повідомлення такого роду, а якщо це не можливо з якихось техн. причин, то їх тре просто ігнорувати! Хоча один індивідум умудрився не тільки "клюнути" на халявку, а ще й проводить паралелі між колегами в нашій велоспільноті і "дурним псом", "кухаркою"
 
та не переймайтеся - чим пес дурніший, тим голосніше гавкає.

все це повелося з часів дєдушкі Лєніна: "У нас каждая кухарка будет руководить государством"

...
 

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #42 : 24.08.2011, 21:26:32 »
Що тут тепер говорити. Хто хоче шось зробити той дійсно робить і притому ніколи себе "благодійником" не називає. Чувак провів піар і це все, що йому тре було. Як то кажуть: Чорний піар-також піар. Так що на майбутнє, здалось би не допускати повідомлення такого роду, а якщо це не можливо з якихось техн. причин, то їх тре просто ігнорувати! Хоча один індивідум умудрився не тільки "клюнути" на халявку, а ще й проводить паралелі між колегами в нашій велоспільноті і "дурним псом", "кухаркою"
 ...

ненене... в них разна риторика, але тези однакові...
а це не піар... це вірусна реклама, оно-же в народі тролінг причом толстий.. чел зробив вброс говна на вентилятор і ушол, а ви собі сріться...

Offline bla-bla

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 180
  • Карма: +32/-23
  • Стать: Чоловіча
  • педалі гнути
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 24.08.2011, 23:28:31 »
Ну треба якось гроші списати на буса і хавку і собі процкент в кишеню :)

-ну не вірится мені таке шоб в нашій країні було шось на  халяву...
(за свої гроші буса гнпти шоб ровери забрати...  :laugh: :laugh: :laugh:  )

і ше одне:-зраз появився новачок під погіном rover!??
(на мою думку це зовсім ліва людина зовсім з другими інтересами но для масовки треба зарісуватись....
...а як зареєструватись шоб потім запамятати свійлогін на велосипедномі сайті..?  о,точно,ровер
-не подивуюсь якшо там пароль такий самий :D)

всім на добраніч,завтра нас чекають нові відкриття :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #44 : 25.08.2011, 00:02:32 »
і ше одне:-зраз появився новачок під погіном rover!??
(на мою думку це зовсім ліва людина зовсім з другими інтересами но для масовки треба зарісуватись....
...а як зареєструватись шоб потім запамятати свійлогін на велосипедномі сайті..?  о,точно,ровер
-не подивуюсь якшо там пароль такий самий :D)
Для початку згадай англійську мову і що по англійськи означає  rover
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.