Тема: Прийом їжі(води) на ходу - за і проти?  (Прочитано 23311 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


CoRacK

  • Гість
« Reply #45 : 21.02.2009, 17:35:41 »
До речі, цікавить таке питання. Неодноразово зустрічав людей які є (або вважають себе) вегетаріанцями :(. Це реально - вести активний спосіб життя, не вживаючи м'яса і тваринних жирів?
Якщо повне вегетаріанство (веганство), то дуже важко, якщо ж лакто- чи ововегетаріанство, тобто вживання в їжу молокопродуктів і (або) яєць, то в принципі проблем не повинно виникати, особливо якщо підібрати збалансоване харчування.
Найбільші проблеми вегетаріанців в недостатності таких мікроелементів як кальцій, залізо, в першу чергу і також можливе недостатнє надходження повноцінних білків.
« Останнє редагування: 21.02.2009, 17:39:48 від CoRacK »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #46 : 22.02.2009, 09:56:11 »
Згідний з Корраком, якщо відмовитися тільки суто від мяса і його похідних то можна спокійно вести активний спосіб життя за рахунок доповнення раціону молокопродуктами(багаті на жири) і яйцями. При харчуванні тільки рослинною їжею багато не протянеш. І не дивіться на вусяких зірок. Для них то піар. та й фізичних навантажень у них небагато, всюди свій зад возять на машинах і мало працюютиь фізично. Я вон коли в поїзді їду то теж на дві доби споживаю лише пару пиріжків і пляшку води.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #47 : 22.02.2009, 10:06:20 »
Тиждень без мняса витримаєш? я наприклад ні :)

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #48 : 22.02.2009, 11:42:13 »
Тиждень без мняса витримаєш? я наприклад ні :)

ти шо, тиждень, то ж здохнути можна   ;D
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

CoRacK

  • Гість
« Reply #49 : 22.02.2009, 13:22:24 »
Доречі селянський сир, наприклад, містить не менше повноцінного білка, ніж м'ясо + жири, так що енергетично м'ясо і сир рівноцінні продукти. Жирний селянський сир = свинині, пісний = яловичині.
В твердому сирі (голандський і т. д.) білків і жирів ще більше ніж в м'ясі, але й холестерину більше.
Плюс сиру в тому, що в ньому багато кальцію, мінус в тому, що він містить мало заліза.

Я думаю кожен їсть в міру своєї звички, хтось сир, хтось м'ясо, а хтось і те, і інше. :)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #50 : 02.07.2009, 14:19:53 »
Доречі селянський сир, наприклад, містить не менше повноцінного білка, ніж м'ясо + жири, так що енергетично м'ясо і сир рівноцінні продукти. Жирний селянський сир = свинині, пісний = яловичині.
В твердому сирі (голандський і т. д.) білків і жирів ще більше ніж в м'ясі, але й холестерину більше.
Плюс сиру в тому, що в ньому багато кальцію, мінус в тому, що він містить мало заліза.

Я думаю кожен їсть в міру своєї звички, хтось сир, хтось м'ясо, а хтось і те, і інше. :)


а хтось, то шо найде в холодильнику... власне я дальній родич верблюда... можу день-два не то шо мяса, взагалі не їсти... тіки пити багато буду... шоб шлунок заповнити...