Тема: Прийом їжі(води) на ходу - за і проти?  (Прочитано 23839 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 04.06.2008, 10:06:52 »
Пити треба щоб суглоби не шкодити, пити не треба, щоб сереце не перевантажувати та нирки.
та краще взагалі не родитися... ціле життя гробишся а в кінці штири дошки...

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #16 : 04.06.2008, 10:56:16 »
Ото ж бо і воно, я з  самого початку писав, що якби не хтів то би і  не їв і не пив - бо з того ніякої користі

Offline Proff

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 18
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 05.06.2008, 12:13:47 »
Пити треба щоб суглоби не шкодити, пити не треба, щоб сереце не перевантажувати та нирки.
Справа в тому що у випадку коли пити невеликими порціями на ходу (по 100 мл) приблизно 90 з них легко сприймаються організмом. Здорові нирки за добу можуть перегнати через себе до 20 літрів води. Якщо хтось випє стільки і зможе крутити педалі медаль від мене особисто. А з навантаженням на серце інша історія.
Коли ми починаємо рух рівень води в крові становить 100% (я не маю на увазі що кров на 100% з води). В процесі руху рівень води знижується. Кров густіє. Для проштовхування густої крові серцю треба додаткових зусиль. Плюс підвищується ризик утворення тромбів (сгустків крові які потім не розчиняються). Треноване сереце як і здорові нирки справиться з додатковою кількістю рідини. Але ще раз наголошую: ПИТИ ТРЕБА МАЛИМИ ДОЗАМИ. Це набагато краще ніж випити потім після поїздки одразу півлітра води або пива.  Це перевірено на власному досвіді.
Тепер щодо споживання їжі на ходу. Організм засвоїть все беззаперечно. При всій повазі мало хто їздить зі швидкістю більше 40 км/год. При цьому їдять за звичай не на підйомах і фінішних відрізках а на спокійних ділянках, на спусках. Частота педалювання знижується. І тоді все одно, що їсти  морозиво, гуляючи по місту. Просто є ряд продуктів які не бажано їсти. Але це вже інша історія.

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #18 : 05.06.2008, 16:42:05 »
А тепер ще список продуктів, які небажано їсти будь-ласка. :)

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 06.06.2008, 13:07:23 »
На ходу пив 2-3 ковтка кожних 20-30 хв.   це ніби якраз так як треба.   - отже я так зрозумів що пити на ходу можна без негативних наслідків для організму.


Істи на ходу.  Я не маю на увазі зотоптати на ходу пару канапок, запити їх водою і під горку на всій дурі. -- впевнений що в такому випадку спазмований шлунок односначно може зупинись, вздуття і всяка фігня.

Маю на увазі на рівній дорозі чи спуску(звісно з меншим педалюванням) якогось снікерса чи щось в тому роді. Короч невелику порцію вуглеводів.

Offline rozdobko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 119
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 09.06.2008, 15:13:31 »
ужас, ви таке розкрутили :-) можна подумати якщо я кудась спішу і кидаю швидко в рот канапку находу закриваю двері тому подібне, а потім по сходах валю то не така ж реакція як на велі під час їзди. і ще...воно ж не вічно (я про голод) нас застає в дорозі.так що на мою думку мона  o^-o

CoRacK

  • Гість
« Reply #21 : 22.08.2008, 15:53:14 »
Їсти можна на ходу без проблем, а от що їсти то кожен хай сам пробує, мені наприклад добре йде арахіс або соняшникове насіння. Вуглеводи на довгих дистанціях доцільні хіба що на початку і після дистанції, бо їх не вистачить надовго. А жири з арахісу забезпечують достатньою енергією і відносно легко засвоюються.
На рахунок води то краще перепити, ніж недопити, надлишок води в теплу погоду просто вийде через піт, а нирки не будуть перенавантажені. Зато коліна при нестачі вологи можуть постраждати. :(
« Останнє редагування: 22.08.2008, 15:55:57 від CoRacK »

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 22.08.2008, 21:27:26 »
Банани тре їсти, найідеальніша (але й найгірша в плані зберігання при + 30) їжа

CoRacK

  • Гість
« Reply #23 : 22.08.2008, 21:55:29 »
Ага, ще й важать немало і щоб наїстися треба хоч би 1 кг бананів ;D
Так що банани краще їсти перед поїздкою.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 22.08.2008, 23:06:43 »
Ну незнаю, мені як перекус в дорозі вистачає :).

П.С. Навіть на турдефрансі жеруть :)

CoRacK

  • Гість
« Reply #25 : 22.08.2008, 23:32:50 »
Ну звичайно, якби банани мені на машині підвозили як на Турдефрансі, я би не відмовився :D

Offline rozdobko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 119
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 23.08.2008, 00:01:48 »
та ну його ті банани...вони не додають так багацько сили, протсо нібми напихаєш чимось шлунок... :-0)) от і тимчасово тобі стає краще

CoRacK

  • Гість
« Reply #27 : 06.11.2008, 20:58:17 »
Краще замість бананів брати з собою мед, псується не швидко і енергетично поживний, разом з тим має в собі багато корисних мікроелементів.
Ще як варіант може бути ізюм, але його в дорозі тяжко помити, хоча зберігається чудово.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 07.11.2008, 17:20:39 »
Бонани бонани. Найлегше травляться і найлегше виходять :)

CoRacK

  • Гість
« Reply #29 : 07.11.2008, 17:30:15 »
Головне, щоб не надто легко банани виходили  ;D, а то буде тєжко :).