Тема: Фестиваль в Підкамені 2011  (Прочитано 6821 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline sanlexik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Карма: +24/-3
  • Стать: Чоловіча
  • hybrid style
    • Перегляд профілю
« : 26.07.2011, 00:26:19 »
Попередньо узгодивши маршрут, нас (Стєчкін, Sanlexik, Horsbor, Ron) четверо шприхалів, вирішили ризикнути і незважаючи на метеопрогнози вирушити у Підкамінь.
В четвер 21 липня о 16:20 завантажились у електричку Тернопіль- Львів та доїхали до Золочева. Заплатили по 10 грн. за "душу" та по 8 за шприхатого "коника".
В Золочеві поспоглядали замкнені ворота замку та вирушили до місцевого "супермаркету", купити продукти та воду. Проїхавши близько 10 км. - спинились на ночівлю у досить миловидному селі Сасів. Повечеряли, дехто порозважав місцеву публіку своїм виглядом, повечеряли та лягли відпочивати. Зовні спокійна ситуація навколо виявилась не надто спокійною і було прийнято виставити нічну варту. Чергували всі по троха. Зранку поснідали та вирушили в дорогу. Поки Horsbor та Sanlexik усунули люфт у багажнику, Стєчкін та Ron уже підїжджали до криниці поблизу Підгірців. Зустрілися усі уже в Підгірцях, виконали "стандартний ритуал" по фотознимкуванню та обходу периметру місцевих історичних об'єктів. Задовільнившись спогляданням - вирушили у сторону Підкаменя. Стотившись з Підгірців на швидкості майже 60 км. на годину, добралися до траси Е 40, М-06 Львів-Броди. Дорога виявилась супер, іноді з баулом "перли" зі швидкістю 40 км.год. Та не довго тривало то "щастя". Довелось звернути направо в сторону Поникви і через "кучеряві" села зрізати дорогу. Зробивши невеличкий перекус з гарячим чаєм за селом Переліски, вирушили на затяжний підйом. Ця дорога нам запам'ятається НАДОВГО! Моросіння дощика, болото, пісок, дивна бруківка і дорога в лісі - досить таки неповсякденне видовище! Видряпавшись на горку ледве живі, поїхали далі. До Підкаменя залишалось уже не так далеко. Проїхавши ще пару сіл, добрались до Підкаменя, купили ще деякі харчі - рушили до фестивального поля. Отаборились в лісі, розклали намети, трохи відпочили з дороги.
Продовження з фотозвітом : Далі буде ...
Fuji Nevada Cross

Offline Kokiw

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 125
  • Карма: +0/-4
  • Стать: Чоловіча
  • FUCK YEAH~!
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 26.07.2011, 10:41:35 »
фестиваль дійсно вдався ...
хоч на 3 день погода недавала нам спокою но настрій це нікому незіпсувала.
от вінта і оратанія як то кажуть "жгли" не по дитячому , болото по коліна теж незаважало. Здивували тік ціни наприклад пачка сигарет "честер" які в нас 10 грн там спокійно коштували 18 грн.



[url=http:

Offline Ron

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +17/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Реальність майже завжди помиляється
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 26.07.2011, 23:05:37 »
все було просто класно. компанія весела і приємна. дякую всім, хто брав участь в поїздці.
Ти правий щодо того, що я помиляюся, але ти помиляєшся щодо того, що ти правий.

Offline mlad

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 204
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 27.07.2011, 11:17:06 »
Будьте людьми, викладіть фото ::)

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #4 : 27.07.2011, 11:36:03 »
Мо торохи не в тему, фото з Підкаменя але не роверового:

https://picasaweb.google.com/xlibes/0722242011Pidkamin
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 27.07.2011, 11:48:18 »
Мо торохи не в тему, фото з Підкаменя але не роверового:

https://picasaweb.google.com/xlibes/0722242011Pidkamin

але ж ТУДЕЙ за вел сі тримає...
Роман, ти таки ровером доїхав?
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #6 : 27.07.2011, 15:26:21 »
так, було дуже файно, як фест, так і сама поїздка багата на пригоди, екстрім і гарні краєвиди, таке не забувається))

то хто буде фотки виставляти?))

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 27.07.2011, 15:58:14 »
Мо торохи не в тему, фото з Підкаменя але не роверового:

https://picasaweb.google.com/xlibes/0722242011Pidkamin

фото просто шикарні, особливо захід сонця! правда усі 555 шт. важко передивитися )))
життя - це рух
рух - це життя

Offline sanlexik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Карма: +24/-3
  • Стать: Чоловіча
  • hybrid style
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 27.07.2011, 23:04:10 »
Мо торохи не в тему, фото з Підкаменя але не роверового:

https://picasaweb.google.com/xlibes/0722242011Pidkamin
Фотки не просто зачотні, а супер! Наші фотки теж виставлю, але треба знайти пів годинки часу (посортувати). Орест, май терпець і забери в мене свого намета!
На днях звіт допишу і фотки виложу!
Fuji Nevada Cross

Offline sanlexik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Карма: +24/-3
  • Стать: Чоловіча
  • hybrid style
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 17.08.2011, 01:01:29 »
... так от! продовжую звіт:
У процесі розкладання у нас виникла ідея сховати два дешевих епіцентровських намети під захисний тент з поліетиленової плівки. То добре, що не полінувалися туди її довезти. Вона як і передбачалося свої прямі функції виконала - сховала від зливи у неділю, а також слугувала досить таким потужним маяком у лісі для орієнтиру не тільки нам, але й для Романа з дружиною (заходили до нас у гості). Вечір пройшов у нас буйно і часто відвідуємими особами, які ми вперше бачили і по усій толерантності до Орестових гостей претензій та постройок не застосовували, оскільки усі були досить не кисло вмазані і схоже що все по ....
На днях виявилось що і Орест більшу частину їх незнав!
   Особисто у мене найцікавіше пройшов 3 день (субота). Я з дружиною помандрував по усіх околицях з фотокамерою і знимкував усе цікаве що бачив. Відпочили - супер! находилися, нагулялися і т.д. і т.п. В той час Тарас з Орестом помандрували на пошуки Тарасових родичів поблизу Підкаменя. І саме цікаве вони їх не просто знайшли, а ще й й слосно релакснули лісними дорогами на великах і приїхали в плюсі (привезли усіляких харчів: цибульку, огірочки, ..., свіженькі курячі яйка). Так що хавати ми мали що! Була і яєшня і до неї  :P  Несподіванка була ввечері, дивлячись концерт десь о 17год. телефонує Олексій, терміново приходь до табору. Виявилось що у нього виникли невідкладні справи у Тернополі у він попрощавшись ламанувся сам додому.
   Неділя- останній день фестивалю не передбачав нічого особливого. Але не так воно було. Добряче виспавшись від суботи (полягали десь о 2) досить таки пізненько попросипалися, приготували хавчик і була у мене задача посадити на маршрутку дружину додому. Ледве встиг до 12 год. бо маршрутка з фестивального поля якраз чекала ще одного пасажира, а наступна мала бути після 17 год. І слава Богу - встиг!
   Посадивши дружину на маршрутку - розслаблено рушив до нашого табору, виникла у нас з Тарасом ідея глянути на місцевий ставочок, задумано - зроблено! Трошки поплававши в ставочку пішли приймати душ, вода виявилась майже крижана, але водні процедури відновили сили і ми пішли готувати обід. В душ вмовили збігати ще Ореста, про що він потім зовсім не пошкодував - ідея була хороша! Приготувавши хавчик ми приступили до його пожирання і тут ..... !!!!
   як вмастила зливка !!! ледве встигли почіпляти назад целофани і понакривали велики ... Воду з целофанів по черзі вичерпували менашкою бо стрьомнувато назбирувалось десь до пів відра води над головою. Перечекавши зливу почали збиратись додому бо Тарасу треба було бути вдома десь о 10 ранку.
тільки ми зібралися і вийшли з лісу як вальнула з неба друга порція - і це було надовго! Орієнтовно з 17 до 22 години ми простояли під відкритим організаторським наметом ховаючись від дощу, а небо затягнуло не по дєтскі!
   Почіплявши на себе як бомжики усе що було (на ноги сміттєві пакети-бахіли, на плечі різні дощовики) так і рятувались від холоду. А від голоду ще потім рятувались купованою кашею з "тушонкою", та ушкою гарячою - це нам додало снаги і героїзму вирушити як справжні шприхалі своїм ходом! Та стрьомнувато було вирушати наніч. Але зворотнього шляху ми не бачили і набравшись мужності як тільки дощ почав крапотіти а не лити, поїхали в напрямку до Тернополя.
   Була уже 22 година на дворі темно, а у нас як на новорічній ялинці було ввімкнено усе світлове обладнання (щоб нас було добре видно і ми щось бачили). Спочатку пів дороги їхав я першим - гукаючим позаду про ями які встиг замітити і обїхати, або вже про ті в які вскочив, а ззаду гукав Орест про машини, які нас попутно доганяли. Відїхавши кілометрів 15 почався вже нестерпно сильний дощ і я замітивши обабіч дороги причіп, повернув команду з дороги під дощосховище. Накривши целофаном велики ми поростеляли карімати і ще десь годину часу під старим причіпом перечікували дощ. Далі буде ...
А ось і очікувані фото:
21 Четвер      https://picasaweb.google.com/104584589176313976834/Pidkamin_210711?authkey=Gv1sRgCNCclKSj87Ds4wE
22 П'ятниця   https://picasaweb.google.com/104584589176313976834/Pidkamin_220711?authkey=Gv1sRgCPn97oS48J6b9gE
23 Субота      https://picasaweb.google.com/104584589176313976834/Pidkamin_230711?authkey=Gv1sRgCM3Auqvc6seT8QE
24 Неділя       https://picasaweb.google.com/104584589176313976834/Pidkamin_240711?authkey=Gv1sRgCIzLkNCarcH2Mw
« Останнє редагування: 17.08.2011, 09:23:23 від sanlexik »
Fuji Nevada Cross

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 17.08.2011, 10:11:35 »
дякую за фото :)

і за звіт :)

розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #11 : 18.08.2011, 21:58:13 »
егеж)))
такі покотеньочки надовго запамятовуються))) :xmara: *tramplin_m*

Offline Ron

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +17/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Реальність майже завжди помиляється
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 18.08.2011, 22:51:22 »
sanlexik молодець, звіт красиво розписав, ну і нарешті фотографії виложив.
Ти правий щодо того, що я помиляюся, але ти помиляєшся щодо того, що ти правий.