Тема: Собака - друг ровериста?  (Прочитано 19148 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Cyrax

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 184
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 1001001
    • Перегляд профілю
« Reply #45 : 10.06.2008, 10:59:12 »
Хороший засіб проти собак - перцевий спрей, але поки ти витягнеш його, поки пшикнеш собаці в морду, то ще впасти можна з велика... :D.
Незнаю, на мене собаки часто не нападають, рідко буває, що поженеться, а якщо і поженеться, то просто збоку біжить і гавкає. Колись було, що хотів за ногу мене вкусити, так я йому пяткою як дав по носі, тай відчепився:). Доречі, у собак ніс- дуже вразливе місце, такщо майте на увазі як можна спекатись... ;)
Безневинних не існує, є лише різні ступені провини. (c) Warhammer 40k

Offline Proff

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 18
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #46 : 10.06.2008, 11:59:15 »
Хороший засіб проти собак - перцевий спрей, але поки ти витягнеш його, поки пшикнеш собаці в морду, то ще впасти можна з велика... :D.
 Доречі, у собак ніс- дуже вразливе місце, такщо майте на увазі як можна спекатись... ;)
Ну в принципі ми ж знаємо свій маршрут заздалегідь, і можемо передбачити поведінку собак на шляху. Тому спрей можна підготувати але ж якщо вітер дмухне в другий бік то не знати хто від того спрею навернеться. Та й на швидкості не думаю, що допоможе. Чув про свистки для собак але в магазинах не зустрічав і тому спробувати не міг. Але є багато таких пристроїв то мишей лякати то акул. То може є й для собак. Головне ніхто не здогадається, люди тих звуків не чують, а собаки не скажуть ;D А бити його в ніс прикольно. Ніс не тільки в собак вразливе місце. А якщо носів (тобто собак) декілька. Що тоді. Вчора в новинах передавали що собаки напали на 6 літню дівчинку зверх 200 ран. Вони (собаки) скаженіють від хімії, від нашого прогресу, від диких тварин. Так що не боятися собак не варто. Береженого Бог краще береже.

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #47 : 10.06.2008, 12:28:02 »
Ось тут ціле обговорення
http://travel.org.ua/forums/viewtopic.php?p=40922

Ось тут електронні свистки
http://dazer.1-lab.ru/
« Останнє редагування: 10.06.2008, 12:31:27 від Zombie [Coffe] »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #48 : 10.06.2008, 13:11:06 »
Одна псина якось взгалі просто бігла зі мною наввипередки, не гавкаючи і не намагаючись напасти - ради спортивного інтересу - я був в щоці.
Біля озера шолі? Я з нею теж часто ганяв. І як назло ніяк не мав чогось їстівного, щоб їїпригостити.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline subject

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #49 : 13.06.2008, 15:39:31 »
пропоную в ситуації погоні собаки зіскочити з нього і назустріч з собачинкою побігти з ровером. Вона в шоці буде. Вчора методу випробував собака чуть не всьцялась))))
Ми всі причетні до однієї справи, тому нам треба триматись разом

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #50 : 14.06.2008, 16:16:08 »

Ось чо Славко нелюить собак. Кому ж сподобається коли з його тотемом таке роблять.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.