Тема: Собака - друг ровериста?  (Прочитано 19140 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« : 28.05.2008, 11:58:58 »
Вчора їхав пьянуватий(ДН на роботі відмічав) на площу. Не пьяний але трохи захмелівший. відповідно вчинки були трішки нелогічні. В общім їду я собі від почтампу до площі, тут на мене кидаються дві собаки немалі. І починають мало за ноги не кусати. Я по педалях і на площу, вони за мною. І тут вони допустились помилки. Я відірвався від них, розворот на 180 градусів і ми кардинально міняємось ролями. Ох і ганяв я їх по площі. Був би тверезий то б не вчудив такого, а так був злий і "без комплексів". Думаю ті суки засвоїли урок.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #1 : 28.05.2008, 14:33:11 »
Вони вчора обидва певно були пьяні.

Взагалі та Еразелова поведінка може на тиждень ввести якогось вченого-антропоцентриста в ступор. Але зважаючи на те що навіть Ромко часом гавкає, то я готовий і в подальшому чемно вітатися з тими панами і подавати руку при особистій зустрічі.
« Останнє редагування: 28.05.2008, 14:44:00 від Zombie [Coffe] »

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 28.05.2008, 15:17:00 »
Я вчора пяний? капці, сам нюхав мою цепомийку і на мене наїзжає :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #3 : 29.05.2008, 10:02:15 »
Вчора був акт помсти №2. Ті суки мене певно забули, бо коли я виїхав на площу вони мирно лежали і не тікали від мене. ДАРМА  >:D. Такого скавуління я давно не чув  >:D. Що не кажіть, а коли на тебе наїзджає 80 кг живої ваги, з "злими"  колесами то приємного в цьому мало. Зате тепер будуть знати що на велосипедистів кидатися неварто. Особливо якщо ці велдосипедисти злі.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 29.05.2008, 10:23:57 »
добре шо стримав цього вар"ята

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #5 : 29.05.2008, 10:29:23 »
Неа. Ти вже підійшов коли я здійснив свою вендетту.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #6 : 29.05.2008, 10:34:33 »
Да, Еразел, дивна ти істота. Певно в минулому житті ти був сучкою ґґґ

Offline Ulka

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 301
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 29.05.2008, 10:36:40 »
Вчора був акт помсти №2. Ті суки мене певно забули, бо коли я виїхав на площу вони мирно лежали і не тікали від мене. ДАРМА  >:D. Такого скавуління я давно не чув  >:D. Що не кажіть, а коли на тебе наїзджає 80 кг живої ваги, з "злими"  колесами то приємного в цьому мало. Зате тепер будуть знати що на велосипедистів кидатися неварто. Особливо якщо ці велдосипедисти злі.
ти шо нелюд якийсь??? якого милого тварин мучиш???
Їх і так вже життя замучило, вони і так бездомні, і найстрашніше що вони нічого з цим не можуть зробити..
природа в них така за всіма бігати і гавкати. а в тебе природа така, шо ти маєш трошки мозгів, щоб розуміти тих собак і не тільки собак... ти може тоже робиш шось таке шо людям заважає і дратує, але ж вони не літають за тобою юрбою по Тернополю, шоб провчити...
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #8 : 29.05.2008, 10:49:15 »
Ех, улька улька. Бачу ти ще мало стикалась з тими бродячими проблемами. Не заганяли вони тебе під машину, недаючи зїхати з дороги на обочину і кусаючи за ноги. Не кидались під колеса на швидкості, не падала ти через них на асфальт. Ну нічого. колись ти це все відчуєш і зрозумієш моє ставлення до них.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Ulka

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 301
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 29.05.2008, 11:20:18 »
я знаю шо таке бродячі собаки, я колись на текстильній працювала, а там їх купами... було навіть таке що звідкись прийшла стая величезних бродячих диких собак, так їх повідстрілювали бо на них страшно було дивитися, не то шо ходити... а я на них попадала раз 5, але вони мене не чіпали. перший раз я налякалася ненажарт, аж з ровера мало не впала, 1 година ночі і тут тобі шось перед колесами промигнуло, якась тінь... ну незнаю не чіпали вони мене...
може просто собаки чують те що людина їх нелюбить і того себе так ведуть
та,навіть якщо те все зі мною і відбудеться . що ти написав, я всеодно буду стояти на своєму,
ми люди а не собаки, і ми розумніші
неможна знущатися над тваринами, вони ж живі... :-[
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #10 : 29.05.2008, 11:33:22 »
А я ... мертвий шолі? Їм можна? Чого це вони ведуть себе в НАШОМУ місті так неначе то ЇХ місто. хай собі лазять. я непроти, але щоб не лізли до людей. А то ті блохасті тварюка думають що якщо їх десь підгодовують пенсіонери то вже нікому неможна заходити на ту територію. Нічого, відремонтую свого пневмата то буду їх на ходу відстрілювати за кожне найменше гарчання в мою сторону. Я ХАЗЯЇН В МІСТІ А НЕ ВОНИ.
 Анекдот в тему:
Чим відрізняється расист з північних штатів і південних?
У південних - най собі негри живуть поряд, лиш би не буянили.
У північних - най собі буянять, лиш би не жили поряд.
 Так я щось схоже на представника південних штатів.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 29.05.2008, 11:54:12 »
А я ... мертвий шолі? Їм можна? Чого це вони ведуть себе в НАШОМУ місті так неначе то ЇХ місто.
змирися з тим - у собак інший рівень IQ - вони не можуть знати шо то не ЇХНЄ місто а НАШЕ...

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #12 : 29.05.2008, 12:00:40 »
Ех, улька улька. Бачу ти ще мало стикалась з тими бродячими проблемами. Не заганяли вони тебе під машину, недаючи зїхати з дороги на обочину і кусаючи за ноги. Не кидались під колеса на швидкості, не падала ти через них на асфальт. Ну нічого. колись ти це все відчуєш і зрозумієш моє ставлення до них.

Бідолаха, як же ти від них настраждався :*(

Offline Ulka

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 301
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 29.05.2008, 12:17:13 »
А я ... мертвий шолі? Їм можна?
Я не казала шо ти мертвий. я мала на увазі шо вони такі ж як ти, тоже дихають,в них також бється серце і тоже хочуть істи, спати і т.д.
тільки ти собі їсти можеш зробити, або заробити, ти маєш хату або можеш винайняти, а вони не можуть того зробити...
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #14 : 29.05.2008, 12:20:24 »

Я не казала шо ти мертвий. я мала на увазі шо вони такі ж як ти, тоже дихають,в них також бється серце і тоже хочуть істи, спати і т.д.

Ну не скажи. Ті суки мабуть зранку прокидаються з думкою "Де еразел?"