Тема: 09.07.2011 Бережани - туда і назад в 2006  (Прочитано 3654 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« : 11.07.2011, 11:03:35 »


1 жовтня 2006 Zombie, VetalR, Tiger, Bhagavan, тоді ще не шприхалі, вирішили поїхати в Бережани. Кожен з нас пам’ятає ту поїздку, ті 150 км і те повернення вночі з двома ліхтариками на 4.

Фото біля Чортового каменя в 2006


Пам’ятаючи минуле я вирішив скористатись поїзкою шприхалів на Фестиваль в урочищі Рурисько і повторити маршрут 2006. Однодумці знашлись: Corack.
Всю ніч 09.07.2011 з неба просто лило, здавалось поїздка відбудеться  доволі мокрою, та в 5 - 6-й дощ перестав. На старт 8:00 до нас приєднались Vik, Aelita і Антон, от 5 нас і вирушило у путь.  На 15 кілометрі подорожі Василь(Corack) пригадав що свій новенький фотоапарат, котрий він мав протестувати, забув дома, до того ж, дощова екіпіровка напевно зайва. Постояли, подумали й прийняли рішення що фотік треба, а наc  він дожене. От Василь і повернувся, а ми впевнено, повільно рушили далі.
   По дорозі нас догнав Штирь(Констянтин), сказав що Василя бачив коли він повертався в Тернополь.
В Шибалеві, подивились на костьол, який з 2006 так і залишився недіючим. Помаленько розвалюється, мабуть чекає його така ж доля як і багато інших архітектурних пам’яток України:). 
2 год 50хв і ми в Бережанах відпочиваємо, обідаємо в барі Фортуна, де нас і догнав голодний Василь. :).
Настав обід, пекельна спека, а ми вимушені рухатись далі по маршруту.
По дорозі глянули на Ратушу, Костел. Зустріли сім’ю Бхагавана, що прямувала на фест. І от ми в Раю.
Обдивились Мисливський палац, парк, покупались в ставочку - справжня благодать. Ставочок був наш порятунок. Після купання ми всі набрались купу сил. Хоч і не хотілось та вирушили в дорогу.

Палац до 2 світової

Палац 2011


Corack отримавши забагато тих сил на виїзді з парку, ще в Раю, мабуть «вбив» курку ?, яка рухаючись по незрозумілій траєкторії чи то вирішила покінчити життя самогубством чи збити Corackа кинулась йому під колесо.
Ця подія внесла розкол в наш гурт. Оскільки це вже була 16 година Vik, Aelita і Антон поїхали на фестиваль, все таки вони на нього приїхали, а Я, Corack, Штирь(Констянтин) поїхали в с.Лісниче подивитись на зміни що відбулись на Чортовому камені. А зміни там  на кожному кроці.
Попали ми якраз на будівничі роботи. Мабуть жителі с.Лісниче вирішили відновити монастир, що був колись неподалік від Чортового каменя.  Зробили стежку до монастиря, від нього до каменя якраз в процесі будівництва Хресна дорога. Я вирішив розпитати чим пов’язана Хресна дорога з цим монастирем чи каменем, адже за легендою цей камінь ніc чорт, щоб кинути його на монастир. Але чи то сил бракнуло чи часу, залишив тут.

Фото до 2 світової

Чортів камень 2011

Чортів камень, Монастирок 07.2011


Чому тут прокладають Хресну дорогу ?
У відповідь мені сказали: що прокладають її бо тут був Монастир і тут жили Монахи.
Хм… , або я неосвідчений в релігійних питання, або це лише комерція.
Оглянувши і зазнимкувавши ми вирушили в Бережанський замок.
Декілька кілометрів і ми на місці. Зайшли, оглянули, повечеряли перед дорогою назад. Дізнались що на відновлення замку грошей не дають. Зміни з 2006 мінімальні. Поставили сцену, по цетрі території поставили макет замку. Машину з 2 світової, яка раніше стояла в Ратуші розмістили також на території замку.

Бережанський замок до 2 світової

Бережанський замок в 2006

Бережанський замок в 2011


   Поспілкувались з сторожем, котрий катається на україні і в 20:45 втрьох вирушили до дому. Приїхали в 23:15(якщо не помиляюсь) шустро і без проблем.
   Стоячи біля церки над ставом я вирішив до додому поїхати через східний. Мало мені ще було, так як на одометрі було 130км. Але закінчилось все  6 год 43 хв їзди і 137,79 км.

Думаю фотозвітом 2011 порадує Василь, а решту учасників розкажуть про фестиваль
« Останнє редагування: 11.07.2011, 16:07:13 від Tiger »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 11.07.2011, 12:04:12 »
а тепер розкажу як не треба проходити по цьому маршруту... попередньо домовлялись про виїзд в 10:00, але частина люду двинула в 8 з копійками, мені ж совість не позволила не прибути в означений час на означене місце, тяк були шанси шо надумає поїхати ше хтось побачивши анонс... як показала практика нікого не було і вирушили ми з неоні вдвох... в 10 сонце вже палило нещадно... зрештою жара навалилась так плотно шо їхали 5!!! годин бо кожні 3-4 км зупинялись попити-облитись-в тіньку сховатись.. градусник в тіні впевнено перевалював за 30... на останньому підйомі перед бережанами неоні впевнено заявив шо він зара здохне і тут він і буде жити (на автобусній зупинці).. після пари спроб вигнати його звідти і впевнень шо лишилось ще коло 6км, він таки піддався на провокацію і сів на ровера. благо через 100м. знайшовся магазин де я прикупив пару бананів, і холодної води, шо бодало сили для фінального ривка... як виявилось потім, в неоні був досить сильний тепловий удар (в мене тоже але в значно легшій формі).

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 11.07.2011, 12:30:09 »
Хотів додати декілька слів про історію назви “Чортів камінь”. Згідно легенди, яку Ми почули від місцевого, цей камінь затягли на гору чорти, для того щоб потім скинути на церкву. От не знаю (треба ще раз поїхати і розпитати), що завадило їм це зробити.

PS: А на рахунок спеки, томожу тільки додати - "Хто рано встає, тому Бог дає."

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 11.07.2011, 12:37:32 »
PS: А на рахунок спеки, томожу тільки додати - "Хто рано встає, тому Бог дає."
читав уважно?

CoRacK

  • Гість
« Reply #4 : 11.07.2011, 13:59:07 »
Ось обіцяні фотографії, фактично тестування нового фотоапарата.
Кілометраж 155 км, час 7 год 13 хв, макс. шв. 56,5 км/год - пер за якимось ПАЗіком поки імпровізований болотник з пластикової пляшки не почав деренчати об колесо від поривів вітру >:(, а то певно наздогнав би групу перед Бережанами :).
Потім пробував дріфтити за якимось ГАЗоном, але спека не дала тримати обороти, та й передач трохи не вистачало, 2 км подріфтив і далі покотив своїм ходом.
« Останнє редагування: 11.07.2011, 14:07:25 від CoRacK »