Тема: Хондропротектори  (Прочитано 23605 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 07.04.2012, 22:58:59 »
Желатин для суглобів

Народна медицина рекомендує простий рецепт для профілактики і лікування захворювань суглобів, таких як артрит, остеопороз, остеоартроз, вивихи і розтягнення зв'язок. Цей рецепт буде також корисний і тим, у кого від природи слабке волосся і нігті.

 Увечері перед сном залийте 1 ч. ложку желатину півсклянки холодної кип'яченої води. За ніч желатин повинен розбухнути. Вранці покладете в набряклий желатин 1 ч. ложку меду і долийте стакан доверху гарячою (теплою вл.ред.) кип'яченою водою. Добре розмішайте вміст склянки і випийте цю суміш в теплому вигляді натщесерце.

 Лікування проводять курсами по 10 днів. Потім 10 днів перерву. Лікування деяких захворювань може бути досить тривалим - 3 місяці і більше. Все залежить від ступеня захворювання і індивідуальних особливостей організму.

 Для профілактики захворювань суглобів і як засіб для зміцнення волосся і нігтів цей рецепт можна вживати 1-2 рази на тиждень. Втім, цілком достатньо просто включити в свій раціон блюда, приготовлені з желатином - холодець, холодець, муси, желе, мармелад. Будьте здорові!
Інформацію почерпнуто з                www.web-zdrav.ru

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 08.04.2012, 13:54:49 »
Желатин для суглобів

Втім, цілком достатньо просто включити в свій раціон блюда, приготовлені з желатином - холодець, холодець, муси, желе, мармелад. Будьте здорові!
Інформацію почерпнуто з                www.web-zdrav.ru
І МЕД також, до речі колись в одному із постів хтось із користувачів зічіпив тему про неякісний/несправжній МЕД і МАСЛО. Троха не по темі, але Якщо когось цікавить саме НАТУРАЛЬНИЙ МЕД без всяких домішок і цукру то можу вам запропонувати мед який мій дід збирає в себе на пасіці. Урожай минулого року був хороший, і так як дід вже не може сам ходити на базар і продавати, тай в мене нема ні часу ні бажання, то меду залишилось ще багато. Продавати оптовикам за копійки тоже не хочеться бо пасіка то не легка праця. Якщо когось цікавить то пишіть. П.С. думаю автор теми вибачить за такий собі оффтоп.