Загальний > Справжні велосипедисти

Представлення учасників

(1/9) > >>

Dreamland:
Пропоную тут представлятися тих хто має якесь відношення до "Справжніх велосипедистів", або й ти хто просто вирішив нас підтримати і проживає на нашому форумі. Фото велосипедів - обов"язково. Власні фото за бажанням.

Віталько:
Ги, велошолом всім, я маю си відношення, котавсо так трохи, десь рік вже :)

Erazel I-st:
Представитися можна буде, а от фотки тільки тоді як адміни зроблять додавання фотоке до альбому.
 Про себе:
Велостаж невеликий - роки два з половиною. Катаю все, від шосейних поїздок до фрірайда. При шосейних поїздках найбільше поки шо накатував 150 км. Катаюсь майже щодня. Вечором після роботи.
- Я з велосипедом.

xlibes:
Алохо!
Представляю себе. Я СлаФФко. До велосипеда зара немаю майже жодного відношення.
Катаюся з 2000 року на велику Аркус того ж року виробництва (куплений за 750 грн. тоді + 30 грн. за пластмасові болотники). Довго їздив сам поки не загримів у банду ацьких роверистів. Там уже надірвав обидві нижні кінцівки. Бо видно їздив не з тим каденсом і плюс падав 2 рази (побився). Зара ностальгую за тим всім ділом і нию, бо ноги так і не перестають. Є, щоправда, віра, що буду їздити далі але вже не такими кінськими наскоками.
А зара б"ю болти, гну гайки, пишу на навколомакулатурну тематику, псую кадри. Одним словом чіпляюся за рештки здорового глузду щоб не збожеволіти без педалювання.

Dreamland:
Шолом шановні.
В паспорті моє ім"я - Олег. Займатися велосипедами почав від весни 2006 року. Катаюся на ровері-гібриді Sprint Terra FC. Часто-густо катаю з шприхатими велосипедистами. В програмі покотеньок полюбляю сам процес вкручування педалок, а походеньки по різноманітних місцях і посиденьки, поїденьки це на 2 місці.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version