Тема: Комунікації в дорозі  (Прочитано 3246 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« : 20.05.2008, 17:28:41 »
Вон найшов тему на крапці - http://forum.krapka.te.ua/showthread.php?t=34245 хлопчина продає дві рації які тянуть на 1 км. І згадав що я колись теж їздив з рацією на голові. Але воня тянулда лиш метрів 100. Доволі зручна штука, бо не кричиш "Егей, бовдуре, куда поїхав, а ну повертай". А просто це все кажеш в рацію. І не треба напружувати голосові звязки. А стосовно нас то думаю може б то для далеких поїздко прикупити дві штуки. Одну вішати на руль тому хто буде їхати попекреду, а другу замикаючому. І якщо треба зупинитися бо  ззадніми щось сталось, або проїхали поворот то це все швидко рішається звичайним повідомленням по рації від замикаючого ведучому. Особливо добре це буде сприяти відсутності всяких "гонок"(ну любить Зомбі або Дрім вперед вириватися), крикнув в рацію "А ну назад censored" і всьо, вже ніхто нікуда не виривається.  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #1 : 21.05.2008, 14:12:28 »
А як її на руль кріпити? Ізолєнтою?

Виглядає гарно, але набагато більший ефект буде давати звичайна дисципліна - обумовити максимальну дистанцію в межах видимості або в метрах і все. Тим більше в нас немає постійних замикаючих і ведучих. Хіба купити і дати одну Славкові - він часто зупиняється пофоткати :).