Тема: і знову нашого брата збили  (Прочитано 56006 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #120 : 04.09.2016, 11:30:43 »
ПДР взагалі досить дискримінаційні до велосипедиста:
по тротуару - не їдь;
перехід на світлофор - тільки пішки, ведучи вел біля себе;
поворот ліворуч, якщо більше ніж одна смуга - нізя, знову ж таки тільки по переходах і тільки пішки;
їхати тільки якомога ближче до правого краю, якщо справа починається смуга для повороту праворуч- знач по ній і направо, а там перехід і мож їхати далі.
ну і т.д.
але в реалі - самому іногді страшно ці пункти порушувати. особливо, коли почитаєш під такими статтями суперечки водіїв, по яких видно, що половина з них їздить по своїм вигаданим правилам...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #121 : 06.08.2017, 10:03:17 »
https://www.youtube.com/watch?v=fiqKmx54I-s&feature=youtu.be
[youtube]fiqKmx54I-s[/youtube]
Ось таке відео мені кинув друг. Холіваримо з ним хто там більший олень. Цікаво було б почути думку шановної громади, особливо тих хто їздить за рулем як авто так і лісапеда. Поки що у мене таке враження що зустрілись два олені. Один гонить на пішохідному переході(або сподівався що проскочить перед велосипедистом), а інший взагалі не дивиться наліво.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #122 : 06.08.2017, 10:40:53 »
є закон еволюції - дураки самовинищуються першими
якщо такого переїдуть мені якось не дуже шкода
шкода шо воно встигло помножитися
подібне бидло навіть розуміти не хоче, шо несе відповідальність за свою дитину


чорний пояс по слабоумію
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #123 : 07.08.2017, 11:47:41 »
Дитина вціліла?
пісець просто...
по темі - хз, я не можу з того відео наприклад зрозуміти конфігурацію перехрестя.
виглядає, що машина виконувала поворот праворуч на зелений. В цьому випадку він має пропустити пішоходів на переході. Велосипедист вроді і не на переході, а виїхав з якоїсь вулички справа...

підозрюю, що велосипедист бачив зелене для пішоходів і намагався встигнути, поки потік машин справа/зліва зупинився. про те, що може вилетіти авто з-за повороту він не подумав. Водій в свою чергу певно теж пролітав вже на мигаючий зелений, того так валив (нема там мигаючого - ще один мінус для водія - не вибрав безпечну швидкість), і не сподівався, що на перехід несподівано вилетить велосипедист.
В момент входу в поворот він оцінив обстановку на переході, там пусто, на тротуарі пусто, він і не гальмував, може навіть газу додав і дивився вже вперед, а може навіть вліво чи в ліве дзеркало, щоб пропустити машину, на чию полосу він повертає. Ясно, що звідти ніхто не виїхав би, бо там червоний, але то вже машинально все відбувається, ну і за ту секунду, що він відволікся на ліву сторону - справа вилетів велосипедист.
Чисто по людськи - винні обоє:
Водій мав пропустити пішоходів на переході, в результаті він там збив велосипедиста.
з іншого боку велосипедист не мав виїжати на перехід взагалі і тим більше навіть пішоходові забороняється виходити на перехд, не впевневшись, що це безпечно.
Але на основі відео видно, що водій мав час зреагувати і недопустити наїзду, якби помітив велосипедиста вчасно.
« Останнє редагування: 07.08.2017, 12:14:59 від switch »

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #124 : 07.08.2017, 21:24:00 »
І до речі швидкість машини не така і велика була - він зупинився на переході, тобто там яких 30 може.
другорядно то підтверджується им, що велосипедит їхав лиш трохи помаліше, а його швидкість думаю була коло 20-25.
так ти до речі в курсі, як дитина пережила то ДТП?

Вроді пронесло: http://golos.zp.ua/proisshestvija/100952/v-zaporozhe-sbili-velosipedista-s-malyshkoj-%C2%A0opublikovano-video-s-registratora
в принципі з цієї статті виглядає, що винуватець таки велосипедист - виїжаючи з двору він мав пропустити тих, хто їде по дорозі. він не переїжав перехід, а тупо вилетів з прилеглої території. причом, з огляду на те, що там бульвар і протилежні напрямки розділені - взагалі скоріш за все там не можна було їхати наліво на перехрестя,так як він попер по діагоналі. Направо і десь там далі розвертатись.
« Останнє редагування: 08.08.2017, 06:09:38 від switch »