Тема: Вело-Карпати: день довжиною в тиждень.  (Прочитано 12811 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« : 20.06.2011, 00:17:47 »
Ідея покотеньки виникла стихійно і дуже несподівано. Ми з Дрімом думали, шо давно ніде далі не їздили і було б непогано кудись поїхати, покататись. Буквально одразу народилась ідея з»їздити в Карпати. За день до поїздки намовили Бхагавана, котрий їхав в поїзді і, кліпаючи здивовано очима, намагався зрозуміти куди ми його везем  і  шо там будем робити.
   Завдяки мегакрутому проекту «Велокраїна» в Карпатах з»явилось багато розмічених вело маршрутів різної складності і довжини – з картами, мітками і т.д. – до кольОру, до вибОру. І ще вони піписали угоди з різними садибами і готельчиками, поробивши їх велоготелями – з ремонтними майстернями і прокатами. В прокаті в Ворохті, до речі, ровери класу Трек 4300, 3900, Келліси і Спешелайзеди.  Отаке.
   Точкою збору ми вибрали Ворохту і щоб не тягати палатки і спальники – поселились в готелі.  Готелів там море і дешеві як борщ. МИ жили в двокімнатному номері  з санвузлом  і дуже пристойним інтер»єром  за 50 грн з особи.
   Не довго думаючи і тримаючи за плечима шприхальський гонор ми замахнулись на найскладніший,  «чорний» маршрут «Кульний»
http://bikeland.com.ua/vellomap_info.php?id=27&type=route&
А, ще цікава інфа – одразу на жд вокзалі у Ворохті стоїть великий інформаційний щит «Велокраїни» з картою і розміченими на ній маршрутами всіма. Просто мегакльово.
Отже, з наплічників викинуте все зайве, вода в пляшки залита, всі шнурівки зав»язані і застібки застібнуті. Поїхали!
Потроху виїжджаєм з Ворохти,  в напрямку села Вороненко,  дорога рівна, навкруги сосни, залізничний міст з красивими віадуками (чи акведуками))), легенький підйом. Дорога поступово  з польової стає кам»янисто-гірською, потім глиняною стежкою. Виїжджаємо за  межу населених пунктів і ось вони – Карпати! З краєвидами, димкою, смішними і щирими гуцулами, суницею, гарними полянами. Повні сил і  натхненні баченим і нюханим ми майже кожних стометрів стаємо, лазим навколо і фотографуємось. Пеньки, коні, ромашки, гірські пейзажі – все як намальоване. Відчуваєш себе  частиною відкритки «Привіт з Карпат».
   Їхати легко, часто на соснах мітки траси з «чорним» велосипедистом. Потеревенивши з старим гуцулом, порозглядавши околиці з його кльового офіцерського бінокля потроху залазим в гори. Підйом стає крутий, злазим з роверів і премо в гору,  пхаючи двохколісних поперед  себе.
Одразу скажу – що ДУЖЕ велику частину маршруту ми ровери пхали збоку – круті підйоми по таких стежках, шо їх інколи навіть не б уло видно, якщо і були спуски – то вони були або по дуже кам»янистій дорозі, що аж душу витрясало, або по лісі з буреломами – кожних 15 метрів черех стежку лежала завалена сосна. Але ті участки, що дозволяли хоч якось, але їхати – вони на всі сто відсотків давали зрозуміти чого наш велосипед називається гірський) то було мега!
Ми відчули, побачили  і пережили цілу купу шикарних краєвидів, полонини з вівцями і коровами, пастухів-сопілкарів,  джерело на вершині гори з хитрою системою очистки і акумуляції води  в стовбурах дерев,  панораму гірського хребта з всіма найбільшими горами – Говерла, Петрос,  Синяк,  Хом»як  і т.д.,  безліч підйомів і спусків, запах гір і  смак щастя). Чесно,  для мене то була найшикарніша і найбільша по враженнях і отриманих емоціях поїздка. Для хлопців, думаю, також десь недалеко від того).
   Помучились  як дурні, на хребті вже ледь ноги волочили.  Були моменти, коли просто лягали на полонині відпочити і відключались на пару хвилин)
З  50 км маршруту на перші  15 ми потратили 5 (sic!) годин!!!!!  Уявляєте?))) Зато потім був швидкісний спук-збіг з гори, і довга траса до Ворохти, за 2 години яких ми добрали решту кілометрів. Ага, ще цікавий нюанс -  на карті і описі маршруту пише, шо загальна відстань – 52 км. А на наших одометрах було біля 40. Виходить, шо  близько 10 км ми ровери просто пронесли в руках, що колесо не крутилось і, відповідно, не працював одометр)))))) отакі  Сізіфи)))
Вернулись в готель  потомлені як з війни і голодні мов вовки. Вечеря, душ, чаювання і СПААААААААТИИИИИИИИ!
П.с. фото будуть завтра. Поки шо одне,  для затравки)



Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 20.06.2011, 00:29:05 »
ох бляха!! файно!!!
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 20.06.2011, 00:40:32 »
чекай, ти ше фото не бачив)

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #3 : 20.06.2011, 00:48:27 »
Зараз Еразел хтось прийде і скаже, шо в мене брудна пляма на матриці фотоапарата, але мені пофіг - бо  я там був і все те бачив ). ... і гладив коня коло корита з водою, і чув музику з флейти на полонині, і балакав з живим гуцулом і дивився в його бінокль (чи то далекогляд, бо "ми ж українці, правда?") і слухав його байки про найвищий в Карпатах (а мо' і в світі) перевал (інфа 100%), і лежав в пахучій траві і засинав від втоми і прокидався від вітру і було це вперше, але не в останнє )

Дописано : 20.06.2011, 02:32:09
Фото на пікасі
https://picasaweb.google.com/silentgull/2011_06_18_#
« Останнє редагування: 20.06.2011, 02:32:09 від bhagavan »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #4 : 20.06.2011, 09:24:06 »
Зараз Еразел хтось прийде і скаже, шо в мене брудна пляма на матриці фотоапарата
Якби ти не сказав то я б і не помітив ті дві плямки  :). А фотки справді красиві.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 20.06.2011, 10:44:50 »
бляха, но з рюкзачками, я би так їхав  ::)
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline helga lemberg

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 147
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 20.06.2011, 10:48:04 »
ну bhagavan, аж такого романтизму не очікувала, p.s. уже відновилися ;)?

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 20.06.2011, 15:15:15 »
Сиджу і розумію,що я хочу кудись їхати,МОЛОДЦІ

Offline Zahar

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 152
  • Карма: +10/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 20.06.2011, 18:44:25 »
Дуже гарні фото, а поїздка, напевне, ще краща була *tramplin*

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 20.06.2011, 22:03:22 »
перепрошую за нескромне питання: кіко грошей витратили?
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 20.06.2011, 22:14:52 »
Оце молодці! Класна поїздка...
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline sanlexik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Карма: +24/-3
  • Стать: Чоловіча
  • hybrid style
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 21.06.2011, 00:27:05 »
Кльово! Кусаю лікті.....
Хоча я і не знав...
Спасибі за звітик, наглядненько получилось!
Fuji Nevada Cross

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 21.06.2011, 09:39:47 »
23 (Шепетівський) + 10 (дизель Коломия - Ворохта) + 50 (Проживання) + 10 (дизель Ворохта-Делятин-Коломия) + 23(Шепетівський)
Всього 116 грн.

Якщо додому хочеться попасти швидше то (наш варіант):

23 (Шепетівський) + 10 (дизель Коломия - Ворохта) + 50 (Проживання) + 11 (дизель Ворохта-Франик) + 45(автобус)
Всього 139 грн.

Решту витрат пішло на харчування, десь біля 100 грн.

Якщо цікавить деталі по поїздах-автобусах то можу розписати.
« Останнє редагування: 21.06.2011, 09:46:51 від Dreamland »

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 21.06.2011, 11:38:46 »
Питання до учасників поїздки:
1. Витрачали додаткові гроші на перевезення велосипедів в потязі або автобусі?
2. Розбирали велосипеди при перевезенні?
3. Чи треба якось особливо домовлятися з водієм автобуса чи кондуктором у електричці/потязі?
4. Чи можна обійтися без чохлів для велосипедів?
5. Може маєте поради від себе щодо перевезення велосипедів?

Дякую

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 21.06.2011, 13:27:40 »
1. Витрачали додаткові гроші на перевезення велосипедів в потязі або автобусі?
в міжміських поїздах безплатно, в електричках 50% квитка, в автобусі як 1 багажне місце
2. Розбирали велосипеди при перевезенні?
в поїздах і автобусах треба, в електричці ні
3. Чи треба якось особливо домовлятися з водієм автобуса чи кондуктором у електричці/потязі?
в потязі ні, в електричку тра сразу купити багажку, в автобусі тра говорити
4. Чи можна обійтися без чохлів для велосипедів?
в дизелі можна, в решті тр-ту стане завернути в целофан, але бажано чохли, або старий підодіяльник :)
5. Може маєте поради від себе щодо перевезення велосипедів?
мати з собою ключі до переднього колеса і педалей... ровер без цих елементів вважається розібраним