Тема: Зарваниця - оптимально у непогожий день  (Прочитано 5565 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« : 13.06.2011, 20:59:10 »
Змовились напередодні четверо (з шилом у одному місці), я у тому числі що нема чого вдома повітря псувати, треба десь рулити, бо по прогнозах - дощі, хмари висять 4 дня а дощів - ні-ні. Єдине що - температура повітря з жарко некомфортної понизилась до помірно-прийнятної. Опис пізніше, зараз пару фото для смаку:










Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 13.06.2011, 21:08:23 »
мене Бог покарав за сепаратизм - сів на дизель в Денисові, а він повний, народ в тамбурах стоїть.
попри мене баби мало не строєм в туалет бігали.
я прикинув шо буде, коли дачники налізуть, виліз в Ходачкові і поїхав велом.
приїхав додому в 19:40
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 13.06.2011, 21:10:51 »
... виліз в Ходачкові і поїхав велом.
Звір, своя людина!  :D

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 13.06.2011, 21:31:12 »
Бл*** я так хотів в Зарваницю

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #4 : 13.06.2011, 21:33:15 »
файно прокатались...маю позитивні враження від мандрівки, і трохи змучені ноги....і дощів серйозних не було....погода: не жарко, небесно сіро і не мокро...приємно було їхати=)

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 13.06.2011, 22:20:22 »
Отже розпочалось все з того, що Стєчкін вчора обмовився про поїздку в Зарваницю. Я до вечора цьому чогось не придавав великого значення, як того ж таки вечора, Baxic знов мені за те саме. Я - поки залізо не охололо, давай його конкретно вербувати у поїздку. По фото видно, що вербування увінчалось успіхом!!!
 Загалом розклад був наступний: Стєчкін +1 об 9:00 сідають на потяг і "печуть" до станції "ДЕНИСІВ" економлячи 20 км своїх ресурсів та трохи часу. Ми з Baxic-ом домовились зустрітись на майдані Перемоги (там де колись танк стояв на масиві Дружба) об тій самій 9:00. Я зранку вже збираючись
  помітив що хтось з невідомого мені номера щось хоче у мене. Оскільки я був не в настрої , а номер був - невідомий, то я елементарно його - ігнорував. Як тут знову дзвінок, і Baxic добившись таки моєї уваги (то він телефонував з підпільного номера) повідомив що має ще одну справу, і "посунув" графік нашого виїзду на 30 хв.
 В 9:45 - рушили, і перша зупинка відбулась доволі швидко та незаплановано. У Великому Ходачкові нас накрило дощом, і ми заїхавши на автобусну зупинку, переоділись у відповідний одяг:

Наступна - запланована зупинка с. Городище і фото на память. Потім наша зупинка була поблизу с. Ішків - попили водички, посмакували Baxic-овими родзинками і в дорогу. Наступний етап - у Золотниках - був досить важкий, там затяжний та непомітний підйом вгору. Коли ми виїхали на нього, то ще спинились ненадовго, а потім без зупинок дістались Зарваниці, де і намалювались Horsbor (той загадковий +1) та Стєчкін, які як виявилось щойно перед нами приїхали. На радощах поїхали запастись водою в святих місцях
  щоб обід зварганити  . Поїли,
 зібрались ,

забрали сміття і "Home sweet home". Не відпливши і 10 км від святих місць, зустріли

           

шприхатого Маркуса (реально чел. з Німеччини). Як нам поталанило порозумітись, одним словом він з своєї батьківщини на потязі домандрував до Кракова (Польша) а далі своїм ходом, до місця нашої зустрічі він добирався - тиждень часу (звір - тоже своя [хоч і чужа] людина)! Після спілкування, усі з піднесеним настроєм (повторюю всі) гарно навалились на педалі та з крейсерською 24+/- 2 км за годину ще довго пиляли, аж до закінчення Теребовлянського району.


А розділились в Купчинцях - хто на потяг, а хто далі своїм ходом додому!
 До зарваниці нам вистачило трошки менше 3-ох год. їзди,
По мому велокомпютері
~ 53 км туда (з Дружби)
середня швидкість ~ 21,3 км/год
Загалом на мому одометрі - 115 км за сьогодні  :D
« Останнє редагування: 13.06.2011, 22:25:02 від Vintage »

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 13.06.2011, 22:24:49 »
Ми також сьогодні там були 8) правда в межах 15-16 години.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 13.06.2011, 22:27:39 »
А, так так, я ще дивлячись на карту зауважив собі, що від Зарваниці до Підгайців (веселі педалі  :) ) не так вже й багато км.

Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 13.06.2011, 22:30:43 »

 До зарваниці нам вистачило трошки менше 3-ох год. їзди,
По мому велокомпютері
~ 53 км туда (з Дружби)
середня швидкість ~ 21,3 км/год
Загалом на мому одометрі - 115 км за сьогодні  :D
ми з Вінатжем цілу дорогу виводили істину, чий велокомп показує точніше. А так як я знаю одну народну мудрість: "Якщо двоє сперечаються довший час, то ніхто з них не має правди", то просто дам свої показники - від танку до зарваниці і назад по мому келісу 110 км

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 13.06.2011, 22:41:42 »
Ну я не сперечався, бо точно знаю що у Baxic-а спідометр показує у кілометрах, мій у радіанах, Стєчкіна відповідно у - градусах  :laugh:

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 13.06.2011, 22:49:03 »
.... Стєчкіна відповідно у - градусах  :laugh:

тепер мене точно забанять :(
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити