Тема: Аварія біля танку  (Прочитано 15959 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline avalanche

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 445
  • Карма: +7/-3
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 11.05.2011, 22:45:50 »
Цитувати
хм рекламний  щит "кеп"

 *dontknow*
Нас невозможно сбить с пути, нам пофигу куда идти:)

Offline Kokiw

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 125
  • Карма: +0/-4
  • Стать: Чоловіча
  • FUCK YEAH~!
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 11.05.2011, 22:48:06 »
нерозумію як водій небачив байка чи байк небачив машину



[url=http:

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 11.05.2011, 23:13:14 »
нерозумію як водій небачив байка чи байк небачив машину
Зазвичай при таких аваріях, водії автомобілів, непомічають двох колісних транспортів, нажаль, але це факти які ми бачимо наліцо  :(  >:(

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 11.05.2011, 23:59:27 »
Зазвичай при таких аваріях, водії автомобілів, непомічають двох колісних транспортів, нажаль, але це факти які ми бачимо наліцо  :(  >:(
100% не помічають! і яку я тільки яскраву футболку вже не надівав, але без результату ((
життя - це рух
рух - це життя

Offline alex2.0

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 228
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 12.05.2011, 00:35:43 »
нерозумію як водій небачив байка чи байк небачив машину

ну розумієш мот розганється за 3 сек до сотні,а шофер що повертав на ліво думав що проскочить,а мотоцикліст- що водій фіата його пропустить....
мотоцикліста шкода, чувак реально їздити вміє,не один рік вже їздить,в його вині глибоко сумніваюсь!!!!!!!!!!

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 12.05.2011, 10:23:38 »
я би не був таким однозначним... ПДР обмежують швидкість в місті 50 км/год... не вірю шо він так їхав... і чомусь впевнений шо він винирнув ізза якоїто машини, чому і лишився незаміченим... думаю шо винні оба... тимбільше шо в каментах на 20 хв пишуть шо він перед тим когось обігнав і заревів моторомперед зіткненням, шо як правило відбувається при скиданні передачі... а вот то шо кажуть водятел говорив по телефону це зло... хоча по тим же ПДР завжди винен той хто в момент зіткнення був на зістрічній, оскільки перевищення швидкості в даному випадку не причина створення аварійної ситуації, а лише неможливість її відвернути... тобто по правилам (якшо виходити з тих даних шо є) винен водятел, а мотоцикліст попадає за перевищення.

Offline Kokiw

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 125
  • Карма: +0/-4
  • Стать: Чоловіча
  • FUCK YEAH~!
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 12.05.2011, 14:38:21 »
мда запутана ситуація 8)



[url=http:

Offline Zahar

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 152
  • Карма: +10/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 12.05.2011, 22:58:26 »
Сьогодні за 20 м (вверх) на сусідньому перехресті якісь "д..." перебігали дорогу (посередині перехрестя!) і всьо би нормально, але бігли вони вправо, а потім одна різко побігла вліво і прямо під колеса (я їхав 45, машин не було, а до "цілі" 3м). Ше матюкатися збиралися, але моя звичка всіх перекрикувати дозволила послати їх у ... ліс по дрова :D. І було би все нормально, але велосипед поїхав на ремонт :(
Жалко, шо не зачепив падлюку >:D

Offline Vitalik21

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 48
  • Карма: +3/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 12.05.2011, 23:05:16 »
шо ти,нирнув?

Offline Zahar

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 152
  • Карма: +10/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 12.05.2011, 23:07:43 »
Якось вирулив на зустрічну, бо знав, що машин точно немає.

Offline Vitalik21

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 48
  • Карма: +3/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 12.05.2011, 23:29:17 »
а вєлік чого в ремонт?

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 12.05.2011, 23:31:05 »
добре, що все обійшлося

а я вчора по власній дурості чуть під колеса не попав... заїжав на швидкості в поворот...
життя - це рух
рух - це життя

Offline alex2.0

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 228
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 13.05.2011, 00:42:34 »
я би не був таким однозначним... ПДР обмежують швидкість в місті 50 км/год... не вірю шо він так їхав... і чомусь впевнений шо він винирнув ізза якоїто машини, чому і лишився незаміченим... думаю шо винні оба... тимбільше шо в каментах на 20 хв пишуть шо він перед тим когось обігнав і заревів моторомперед зіткненням, шо як правило відбувається при скиданні передачі... а вот то шо кажуть водятел говорив по телефону це зло... хоча по тим же ПДР завжди винен той хто в момент зіткнення був на зістрічній, оскільки перевищення швидкості в даному випадку не причина створення аварійної ситуації, а лише неможливість її відвернути... тобто по правилам (якшо виходити з тих даних шо є) винен водятел, а мотоцикліст попадає за перевищення.

ну на рахунок швидеості спорити не буду,бо якби він їхав 50 км,то не зробив би з машини і мота груду малалолому!!!
хоча
"- Водій авто не пропустив мене по головній дорозі, - розповідає потерпілий мотоцикліст Віктор....Коли піднімався до Майдану Перемоги, в мене була швидкість 70 кілометрів за годину. Це максимум, що я міг „витиснути”. На переході пропустив пішохода і поїхав далі.Переді мною з’явилося авто. Водій повертав наліво..."

ну але якби їхав за 100,то напевно так легко б не відбувся!!!

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 13.05.2011, 20:26:32 »
я би не був таким однозначним... ПДР обмежують швидкість в місті 50 км/год... не вірю шо він так їхав... і чомусь впевнений шо він винирнув ізза якоїто машини, чому і лишився незаміченим... думаю шо винні оба... тимбільше шо в каментах на 20 хв пишуть шо він перед тим когось обігнав і заревів моторомперед зіткненням, шо як правило відбувається при скиданні передачі... а вот то шо кажуть водятел говорив по телефону це зло... хоча по тим же ПДР завжди винен той хто в момент зіткнення був на зістрічній, оскільки перевищення швидкості в даному випадку не причина створення аварійної ситуації, а лише неможливість її відвернути... тобто по правилам (якшо виходити з тих даних шо є) винен водятел, а мотоцикліст попадає за перевищення.
Тед, а від коли ПДР обмежують швидкість у місті 50-ма км/год.?

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 13.05.2011, 20:31:44 »
Тед, а від коли ПДР обмежують швидкість у місті 50-ма км/год.?

не придирайся, тед не особо велосипедист  :lipsrsealed: і ше менше автомобіліст  :police:  :D
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "