Тема: Аптечка  (Прочитано 18314 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline tarasv

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 99
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 04.05.2008, 14:19:29 »
Словом, назва говорить сама за себе.

Хто що бере з собою в короткометражні і дальнобійні поїздки. Без чого можна обійтись і що зайвим ніяк не назвеш.
« Останнє редагування: 04.05.2008, 14:27:52 від Vetal »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 04.05.2008, 15:13:34 »
Тобі аптечку для людей чи залізних коней? Бо якщо перше то пістолет - пристрілюю щоб не мучався. А друге то весь мій рюкзак, більша частина велосипеда у виді запчастин у ньому ;)
 А так неберу майже нічого, лише спірт і чисту тканину.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Sonce

  • Головний модератор
  • Старожил
  • *
  • Повідомлень: 436
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 04.05.2008, 15:19:23 »
перекис водню, бинт, крем Спасатель...активоване вугілля або мезим, щось сильніше проти болі...
Life is good...Life is great...Life is sow beautiful....

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 04.05.2008, 15:26:36 »
перекис водню, бинт, крем Спасатель...активоване вугілля або мезим, щось сильніше проти болі...

Угу, типу кетанов чи якась інша байда. ше можна еластичний бинт взяти, прополіс...


Тобі аптечку для людей чи залізних коней?

Гілка про здоровя, то при чому тут роверова аптечка? :)

CoRacK

  • Гість
« Reply #4 : 09.05.2008, 10:59:03 »
Я беру ще Йоддицерин та мазь живокосту, крім перекисі і бинта.

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #5 : 28.05.2008, 15:05:31 »
Живокіст - до самої дупи. Він потрібен дя лікування, а для реанмації знеболення, зняття набряків - абсолютно не придатний.
Індовазін - гарний гель -не смердить- швидко розсмоктує набряки, тим самим сприяє знеболенню вдареного місця, знімає запалення. Пробував на собі - мазюка яка мені найбільше допомагла боротися проти забою, розтягнення і набряку - при чому все в одному, і при регулярних фізичних навантаженнях місця травми.
Єдиний недолік, через 5-7 днів в місці застосування починає лущитися шкіра - певно через непроникність капілярів (що анонсовано в інструкції до мазюки)
Діприлів - знеболює, розігріває, протизапальна. посттравмові болі в суглобах знімає десь за 15 хв.
Еспол - розігріваюча мазь. Гарно гріє - ніочого більше, але і не шкідлива.
Діпхіт - розігріває, знеболююча і протизапальна дія виражені слабко, смердить сильно.

Отже рекомендую індовазін, або діприлів мати з собою  в аптечці.
Бактерицидний пластер, або навіть звичайний  -клеїти дрібні дюрки в шкірі - швидко вертають працездатність незначно пошкодженим кінцям кінцівок.
Спасатєль(або рятівник, або Rescue Ranger), зеленка, бинт, еластичний бинт, кєтанов - ще  ні разу не користувався, і аспірин - також не використовував.

Але ж неграмотний....


« Останнє редагування: 28.05.2008, 15:19:31 від Vetal »

CoRacK

  • Гість
« Reply #6 : 31.05.2008, 11:46:56 »
Правильно, навіщо відкладати лікування? Намастив Живокостом і він своє діло робить.
А щодо знеболювольних і протинабрякових, то я їх принципово не беру. Біль і набряк природні реакції організму на пошкодження і як не крути, і чим не масти рано чи пізно вони проявляться. Ці мазі що ти назвав діють на симптоми (мають відволікаючу дію чим зменшують відчуття болю, і протизапальну, чим теж частково зменшують біль і набряк), а Живокіст прискорює регенерацію тканин за рахунок алантоїну, що ньому міститься, хоч біль і не знімає. Крім того біль після падіння з велосипеда рідко є настільки сильним, що потребує знеболення, а в серйозних випадках ні Живокіст, ні Індовазин і т. д. не допоможе.

Я вважаю, що краще прискорити загоєння забою, ніж впливати на симптоми, але в кожного є власний вибір.

P. S. І все таки Zombie [Coffe] бери Живокіст, а то раптом заб'єш дупу і що тоді?:)
« Останнє редагування: 31.05.2008, 11:58:55 від CoRacK »

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #7 : 31.05.2008, 21:36:18 »
Я дома ці мазі -Індовазин, Діприлів -  не застосовую. Відносно живокосту можу сказати, що ні наш, ні доктора тайса живокіст мені не допоміг в лікуванні травми коліна і плеча. І можу тобі 100% сказати що у випадку травми в поході він  нічим не допоможе, хіба що  у випадку Др Тайса  мазь має гарну зігріваючу дію, оскільки зроблена на свинячому салі, а наш виробник робить на рослинних жирах.
Коли ж тобі,  не зважаючи на травму необхідно подолати якийсь відрізок, робити якісь рухи і т.д. - то індовазін наприклад стане в пригоді.
І на сам кінець - просто почитай про лікування спортивних травм суглобів, зв’язок, забоїв, розтягнень, і ти побачиш, що живокіст взагалі фахівці не використовують як основний лікуючий препарат. Я проти нього нічого не маю, але доцільність возити його в аптечці - досить сумнівна.
І ще - ось тут http://medicinal.com.ua/2007/10/18/ndovazin.html - опис дії  індовазину, уважно почитай.
Ну і на самкінець описи дій мазі - я розписав послуговуючись власним досвідома не теоретичними викладками.

Наразі за індовазин можу сказати, що з ним за 5 днів позбувся набряку, запалення і сильних болів в голіностопі після доволі серйозної травми  із забоєм і розтягненням  зв’язок. Перед цим звичайно звертався до лікаря, робив ренген, відповідно знав що немає тріщин і переломів. Після цього взагалі забув що в мене була травма  в нозі. І все це в походних умовах і регулярних а часом і непередбачюваних нагрузках на бідну постраждалу ногу.

P.S. Йоддицерин  - цікавий препарат, потрібно буде спробувати
« Останнє редагування: 31.05.2008, 23:12:20 від Zombie [Coffe] »

Offline Фофелюшка

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 49
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Жіноча
  • Правої ніхто не знайшов, нє? :(
    • Перегляд профілю
    • Crazy NetWork
« Reply #8 : 13.12.2008, 21:28:18 »
Значить так, аптечка на 2 тижні перебування десь за межами цивілізації: перекис водню, вата, аналгін, тетрациклін. Все. :)

Pешта хвороб лікується словом :)
« Останнє редагування: 13.12.2008, 21:37:24 від bhagavan »
SEMPER FIDELIS!

Розповсюджувати тут флуд мені дозволили вищі сили :)

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #9 : 13.12.2008, 21:40:18 »
Pешта хвороб лікується словом :)

Забула довідник молодої відьми і збірник наворотів, приворотів, поробів і ворожінь :)

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 13.12.2008, 21:45:54 »
Значить так, аптечка на 2 тижні перебування десь за межами цивілізації: перекис водню, вата, аналгін, тетрациклін. Все. :)

Pешта хвороб лікується словом :)
я теж за тверезий мінімалізм - тому завжди лікуюся словом.

Offline Фофелюшка

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 49
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Жіноча
  • Правої ніхто не знайшов, нє? :(
    • Перегляд профілю
    • Crazy NetWork
« Reply #11 : 13.12.2008, 23:29:44 »
Забула довідник молодої відьми і збірник наворотів, приворотів, поробів і ворожінь :)
Навіщо мені довідник? Я і так пам'ятаю все, що стосується зілль, відварчиків і т.д  ::)
SEMPER FIDELIS!

Розповсюджувати тут флуд мені дозволили вищі сили :)

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 14.12.2008, 09:14:37 »
Навіщо мені довідник? Я і так пам'ятаю все, що стосується зілль, відварчиків і т.д  ::)

А так неберу майже нічого, лише спірт і чисту тканину.

CoRacK

  • Гість
« Reply #13 : 14.12.2008, 11:00:22 »
Значить так, аптечка на 2 тижні перебування десь за межами цивілізації: перекис водню, вата, аналгін, тетрациклін. Все. :)
Тетрациклін краще не застосовувати, надто багато побічних ефектів  :(.

Offline Фофелюшка

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 49
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Жіноча
  • Правої ніхто не знайшов, нє? :(
    • Перегляд профілю
    • Crazy NetWork
« Reply #14 : 14.12.2008, 12:22:51 »
Тетрациклін краще не застосовувати, надто багато побічних ефектів  :(.
Ну знаєш, коли люди чи то з голоду, чи то по дурості своїй "нажеруться" якогось сміття, то без нього вже ніяк :)
SEMPER FIDELIS!

Розповсюджувати тут флуд мені дозволили вищі сили :)