Тема: Будівництво нової траси  (Прочитано 66922 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #45 : 29.04.2011, 07:22:26 »
По прогнозу на суботу-неділю легенькі дощі. Але гадаю ми не з цукру і легкий дощ нас не злякає. Тому давайте завтра на 11 годину збір біля Фуршету. І було б непогано щоб якщо хтось з кутківець то б взяв з собою лопату/граблі/шуфлю/і т.д. Просто ще незнаю чи є резон купляти інструмент, бо неясно де його зберігати. Особисто я планую заскочити на базар і купити одну лопату якщо вона не сильно дорога, а там вже придумаємо де її зберігати.
 Тому народ не лінуємось і підтягуємось завтра "на точку". Роботи ну дуже багато  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Sheva

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #46 : 29.04.2011, 08:31:42 »
Якщо немає де зберігати інвентар то можу запропонувати зберігати його в мене дома, якщо звісно ніхто не проти.......

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #47 : 29.04.2011, 18:22:53 »
ну і хто завтра буде? Відписуймось.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Sheva

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #48 : 29.04.2011, 19:03:03 »
Я буду але незнаю чи на 11 бо може чуть пізніше ....

Offline yura881

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 12
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #49 : 29.04.2011, 19:11:47 »
Постараюсь бути. Доречі, сокиру маєте? (хоча б маленьку)

Offline Black

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 19
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #50 : 29.04.2011, 19:41:16 »
Я  також буду коло фуршету на 11-00 ....!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #51 : 29.04.2011, 19:45:50 »
Постараюсь бути. Доречі, сокиру маєте? (хоча б маленьку)
Таку-сяку маю.
Доречі, також можливий варіант що коли зберемось біля фуршету то ще на базар скочимо. Може хоч би лопату купимо.

Дописано : 30.04.2011, 18:48:06
Ну що, работнічки, бл_. І це називається "зібратися робити"  >:D? А потім плачетесь що у нас ніфіга нема, а "Чернівці се", а от "в Франківську те". Та ясен фраг ніфіга небуде якщо ніхто нехоче зад підняти і прийти деньок лопатою помахати  >:D.
 З усіх "велосипедистів" Тернополя сьогодні до фуршету приїхали лиш Юрка та Дімка з Тарасом(кутківецькі) а потім підїхав Славік, а потім Верті підкотив(і то підозрюю просто покатися, але нічого не залишилось як лопатою махати  ::) ). Так що або беремось за голову або так і нематимемо де катати нормально.
 Зганяли на базар, купили лопату і шуфлю, і Дімка з Тарасом притащили сокиру та молот, щоб було чим деревяхи в землю забивати. Так як нас було мало і ідей небуло то просто доробили два контри вверху. А далі будемо потрохи все доробляти. І було б дуже бажано щоб ви хоч в понеділок-повідривали свої зади від диванів і приїхали в ліс. Лопату з шуфлею ми залишили в "кутківецьких" щоб далеко не тащити, так що дзвоніть до Тараса або Дімки
Сьогоднішнє відео:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cjkCQ0SCH2I[/youtube]
« Останнє редагування: 30.04.2011, 20:20:59 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Sheva

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #52 : 30.04.2011, 22:14:49 »
        доречі!.......сьогодні дето о 20:20 я з дімкою заїжали ще в ліс катнути, то там ще паша холод, вова райдер і рома пєнкний ще підсипали два контри...................
        хоч і не змогли прийти на ту годину як домовлялись, але знайшли час і прийшли... може якщо всім не виходить приходити на якусь конкретну годину, то приходим коли можем і робим...........ну і потім щоб не було суперечок то спочатку продумати і обговорити план як і що будем обновляти чи строїти!!!!!!!!))))

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #53 : 30.04.2011, 22:34:09 »
шоб я ше побачив шо ви шось робите на тій трасі шо є, ніби там нову збиралась робити? а ту фігню шо ви там наробили я сам ніфіг рознесу!!!!!!!!!!!

Дописано : 30.04.2011, 23:00:04
        доречі!.......сьогодні дето о 20:20 я з дімкою заїжали ще в ліс катнути, то там ще паша холод, вова райдер і рома пєнкний ще підсипали два контри...................
        хоч і не змогли прийти на ту годину як домовлялись, але знайшли час і прийшли... може якщо всім не виходить приходити на якусь конкретну годину, то приходим коли можем і робим...........ну і потім щоб не було суперечок то спочатку продумати і обговорити план як і що будем обновляти чи строїти!!!!!!!!))))

я тобі пороблю!
« Останнє редагування: 30.04.2011, 23:00:04 від spirit »
GO HARD OR GO HOME!

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #54 : 01.05.2011, 00:19:19 »
шоб я ше побачив шо ви шось робите на тій трасі шо є, ніби там нову збиралась робити? а ту фігню шо ви там наробили я сам ніфіг рознесу!!!!!!!!!!!
Я поможу....

ЕРАЗЕЛЬ, я тебе питав чи Ви збираєтесь робити на теперішній трасі....Твоя відповідь була чітка: "та ні, би будем робити десь з боку". Так що тепер не обіжайтесь!!!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #55 : 01.05.2011, 08:16:34 »
креатів, а тобі щось неподобається?  >:D Тобі то, "безвелосипедному" то яка нафіг різниця? :D
 ну то говори чітко а не пиши всяку фігню. ніхто нічого не міняв, а лиш підняли контри там де зносило через малу висоту. так що перш ніж писати щось краще б нормально розібрався. це доречі і спіріта стосується. Андрюх, хватить тут строїти самого главного без якого ніхто нічого не має права робити. ти там багато зробив, я згідний. але й єдиноличним власником траси ти не є. там катаємо ми всі. а так як катають там всі то ми не збирались міняти геометрію контрів. лиш підняли борти вище, бо вже від часу всілись і вже залишились чисто символічно, треба потрохи їх відновлювати.
 

Дописано : 01.05.2011, 08:20:49
ЕРАЗЕЛЬ, я тебе питав чи Ви збираєтесь робити на теперішній трасі....Твоя відповідь була чітка: "та ні, би будем робити десь з боку". Так що тепер не обіжайтесь!!!
основну трасу будемо робити збоку, лиш для початку вирішили оновити пару проблемних участків на старій, поки йде пошук оптимального місця для прокладки ще однієї "гілки".
« Останнє редагування: 01.05.2011, 08:30:08 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #56 : 01.05.2011, 09:12:52 »
всюда я розібрався, думаєш ми робили трасу, построїли три контри, четвертий нам стало впадло робити і пішли робити дальше?
якби там мав бути контр то він би давно там був, а свої інженерні потяги втілюйте в інакшому місці
GO HARD OR GO HOME!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #57 : 01.05.2011, 10:06:13 »
думаєш ми робили трасу, построїли три контри, четвертий нам стало впадло робити і пішли робити дальше?
А скажи що не так  :D. Наскільки я памятаю у нас все робиться раз на кілька років. Нагадай коли в останнє щось робили всі разом  *No*. Так що треба робити поки є бажаючі. А вважаєш що потрібно робити щось інше, а не контри оновлювати ну то приїдь і розкажи своє бачення. Повідомлення про те коли і де мали збиратися висіло два тижні. Так що можна було б підїхати і порадити що й де краще робити.


Дописано : 01.05.2011, 10:07:21
якби там мав бути контр то він би давно там був

Одразу видно з кременця не вилазиш  :D, забув рідну трасу. Там якраз контр був  ::), просто низькуватий, старий і всівшийся, і ми його трішки підняли.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #58 : 01.05.2011, 11:24:07 »
креатів, а тобі щось неподобається?  >:D Тобі то, "безвелосипедному" то яка нафіг різниця? :D
 ну то говори чітко а не пиши всяку фігню. ніхто нічого не міняв, а лиш підняли контри там де зносило через малу висоту. так що перш ніж писати щось краще б нормально розібрався. це доречі і спіріта стосується. Андрюх, хватить тут строїти самого главного без якого ніхто нічого не має права робити. ти там багато зробив, я згідний. але й єдиноличним власником траси ти не є. там катаємо ми всі. а так як катають там всі то ми не збирались міняти геометрію контрів. лиш підняли борти вище, бо вже від часу всілись і вже залишились чисто символічно, треба потрохи їх відновлювати.
 

Дописано : 01.05.2011, 08:20:49
основну трасу будемо робити збоку, лиш для початку вирішили оновити пару проблемних участків на старій, поки йде пошук оптимального місця для прокладки ще однієї "гілки".

Ракель, зараз ти в мене будеш "безяєчним". Сказав чітко, там немає що розбиратися.
http://s2.share.te.ua/b292161/1.JPG

Здається ніякого контра не було!!! Що ти лапшу на вуха вішаєш!!!

А вважаєш що потрібно робити щось інше, а не контри оновлювати ну то приїдь і розкажи своє бачення.

Хтось мав велика бажаня робити НОВУ трасу, аж цілу тему створили. І тому не тре писати що хтось має приїжати і пояснювати що робити на теперішній трасі. Якщо буде потрібно щось зробити то приїдем і зробим без цих твої тем...
« Останнє редагування: 01.05.2011, 11:40:22 від Вован »

Offline pastik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 150
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #59 : 01.05.2011, 22:29:59 »
ваван і андрій ви трохи фільтруйте.  траса не є вашою  там,  тоже сергій строяв коли вона починалась. чого ви валіку не пишите коли він прийде і зробить так як хоче, або нариє то що нікому  не подоюається? нова траса  буде з боку або взагалі в іншому місці,   ніхто не строяв нової траси а просто доповнювалию. вони тоже там мають право кататись. це моя думка. доречі всі інші з нею погодились.

Дописано : 01.05.2011, 22:30:49
взагалі чого роздули спор з нічого.

Дописано : 01.05.2011, 22:38:49
сєрий нахер ти пацанам сказав шо траса буде нова
через то всі не понятки їм пофік що ви добудували іх не пре що сказали одне а роблять інше

ваван і андрій  сорі  притензій не маю
« Останнє редагування: 01.05.2011, 22:41:24 від podonok »