Тема: День велосипедиста  (Прочитано 45723 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 11.04.2011, 21:16:11 »
маєм приклад квеста 09... знов таки можна шото подібне зробити якшо хтось візьметься до того... але через якито час потому...

Offline Earl

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 248
  • Карма: +4/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 11.04.2011, 21:21:26 »
Доречі, конкурс на швидкісне збирання велосипеда це ідея :)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 11.04.2011, 21:49:30 »
Доречі, конкурс на швидкісне збирання велосипеда це ідея :)
ммм... 3 питання...
1. хто пожертвує ровер...
2. хто бде тим займатись
3. як оцінювати...

якшо знаєш відповіді на всі питання, то ніхто не проти  :D

Offline Earl

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 248
  • Карма: +4/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 11.04.2011, 22:46:53 »
1. Важко знайти пару старих Орльонків?
2. А шо я... Я просто ідею підказав :)
3. Збор велу + проїхати на ньому метрів двісті (не ставши ногами на землю) - оцінювати секундоміром

Звісно було б класно купу різноманітних старих запчастин - аля "Свалка" по Діскавері, але будьмо реалістами.

У важкому випадку можна просто бортувати колеса. Учасник на свому веліку

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #19 : 11.04.2011, 22:55:39 »
Крута ідея в старті, і вже з того що тут понаписували - то купа кльового креативу по самій програмі.
Правда, Тед, скажу тобі так - ініціатива в нас в країні наказуєма:))
Так що, якщо вже запостив цю тему і дійсно зробив це не просто щоб попі..флудіть, то прийдеться брати на себе весь тягар відповідальності главного організатора:)
Думаю і я і РОмко - всім чим можемо поможемо. Але то певне буде більше консультативні послуги, бо на 21-22 травня ми займатимемось 100кілометровим забігом - то буде не до того.
По організації рекомендую зібратися 2-3 людям, які готові то тягнути от і до, накидати план що б хотіли зробити, а потім шукати тих хто може помогти.


Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 11.04.2011, 23:05:44 »
повністю згоден з Янеком - ти, Тед, є ініциатором...
з свого боку поможу що подужаю, але на превеликий жаль я не маю знайомих в органах влади і до олігархів місцевого розливу не належу :(
так що реально можу запропонувати тільки дві своїх руки + фотки для виставки - якщо буде треба

на поточний час я намагаюся залучити народ до невеликих велоподорожей + в проекті з 1 по 9 травня поход по Карпатах
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 12.04.2011, 00:08:33 »
назвемо цей захід Тедодень )))

я пропоную того дня після офіційної частини поїхати десь за місто на шашличок
життя - це рух
рух - це життя

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 12.04.2011, 00:56:07 »
назвемо цей захід Тедодень )))

я пропоную того дня після офіційної частини поїхати десь за місто на шашличок

сідничний м'яз з Теда і сідничний м'яз з тебе :)
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #23 : 12.04.2011, 07:56:20 »
Пофлудили і хватить. Тепер можна поговорити по суті. Гадаю все реально. на рахунок того щоб нам дали площу в користування то гадаю треба пнути Ромка, щоб він пнув Назара Зелінку, а той в свою чергу пнув Надала. А головне питання - що нам треба фізично для того щоб реалізувати задуми Теодора?
 Що-до фігурного катання то треба якісь стовпчики. Але в їх ролі може виступати любий великий предмет. Згадуйте що у кого є таке. Може якісь старі кеглі з боулінга чи на крайняк купа пластикових відерець  :)
 Щоб провести гонки по Біатлонці треба напевне дозвіл від тої бази біатлонської.  Гадаю найоптимальніше буде послати до них Віталіка Козловського, раз виграв наші змагання то тепер мусить відробляти  :D. Гадаю їм неубуде якщо дозволять деньок нам там поганяти. Бо одне діло кататися там по годинці невеличкою групою а інше займати ту трасу на весь день великою ордою без дозволу, що вже трохи нагло. Сподіваюсь вони підуть нам на зустріч і дадуть такий дозвіл.
 На рахунок швидкісної розборки то треба в когось пошукати старий ровер типу Старт Шоссе чи щось таке, бо зарашні на ексцентриках і дитина розбере.
 Що-до вибору першого ровера то гадаю тут треба ведучим Подонка або Теда, у обох язик підвішений  :D. Навіть можу притягнути свою РМ як наглядну ілюстрацію, але тоді ще треба якогось ККшного і гібрида притянути, щоб народу наглядно пояснювати яка різниця між  класами велосипедів і що це реально дає(ширина коліс, висота рами і т.д.) і які переваги і недоліки. Також можна буде огородити  невеличкий кусок щоб бажаючі можги на ділі спробувати реальні відмінності в поведінці велосипедів  :).
« Останнє редагування: 12.04.2011, 08:11:20 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #24 : 12.04.2011, 08:17:05 »
Хлопці, часу залишилось не так вже і багато, то пропоную зібратися разом і все обговорити.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 12.04.2011, 09:51:31 »
Хлопці, часу залишилось не так вже і багато, то пропоную зібратися разом і все обговорити.
завтра в пласті якито сходняк, може туда і припремось?
Правда, Тед, скажу тобі так - ініціатива в нас в країні наказуєма:))
... прийдеться брати на себе весь тягар відповідальності главного організатора:)
Думаю і я і РОмко - всім чим можемо поможемо. Але то певне буде більше консультативні послуги, бо на 21-22 травня ми займатимемось 100кілометровим забігом - то буде не до того.
По організації рекомендую зібратися 2-3 людям, які готові то тягнути от і до, накидати план що б хотіли зробити, а потім шукати тих хто може помогти.

як я вже писав маю отпуск в травні, то його можу і присвятити... але опиту в організації того всього в мене "0"...
питання по фінансуванню відкрите... ті ж фотки подрукувати (маю 50% знижку), стенди поробити...
транспорт...
оренда площі...
плакати...
массмедіа...

нічого з того я поки рішити не можу...



Дописано : 12.04.2011, 09:58:07
Що-до фігурного катання то треба якісь стовпчики. Але в їх ролі може виступати любий великий предмет. Згадуйте що у кого є таке. Може якісь старі кеглі з боулінга чи на крайняк купа пластикових відерець  :)
краще якщо хтось має вихід на дорожниів, конуси позичити...
Цитувати
На рахунок швидкісної розборки то треба в когось пошукати старий ровер типу Старт Шоссе чи щось таке, бо зарашні на ексцентриках і дитина розбере.
 Що-до вибору першого ровера то гадаю тут треба ведучим Подонка або Теда, у обох язик підвішений  . Навіть можу притягнути свою РМ як наглядну ілюстрацію, але тоді ще треба якогось ККшного і гібрида притянути, щоб народу наглядно пояснювати яка різниця між  класами велосипедів і що це реально дає(ширина коліс, висота рами і т.д.) і які переваги і недоліки. Також можна буде огородити  невеличкий кусок щоб бажаючі можги на ділі спробувати реальні відмінності в поведінці велосипедів  .
розумно... какашку і гібрида маю... замість обгороджувати можна кататись навколо Шевченка... не впевнений що зможу там торчати весь день, якшо буду в оргах... тому нада 2х добровольців...

доречі... непогано якби хто має змогу зголосились тут що саме вони можуть\хочуть робити і їх собсно назначити відповідальними за свої участки...
« Останнє редагування: 12.04.2011, 09:58:07 від teodor4ik »

Offline Vitalik21

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 48
  • Карма: +3/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 12.04.2011, 11:23:05 »
ну я думаю на рахунок біатлонки все реально,але треба трохи позадрачувати "начальство"  і уточнити коли то саме те дійство має бути,шоб небуло ніяких стиків з нашим треніровочним планом)
на коли ви то плануєте?

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 12.04.2011, 11:47:10 »
а вам не здається шо КК має проводитися на грунті в будь яку погоду?  :police: яка ше біатлонка  *No*
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #28 : 12.04.2011, 13:33:11 »
ОТо дурна дитина. Тобі ж кажуть що то не КК-змагання. А презентація хорошого місця де можна покататися і поганяти.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 12.04.2011, 14:10:49 »
ОТо дурна дитина. Тобі ж кажуть що то не КК-змагання. А презентація хорошого місця де можна покататися і поганяти.

дурна дитина в твоїх батьків. Тут по всій темі про КК говориться, а ти чогось на біатлонку преш  >:(
« Останнє редагування: 12.04.2011, 14:15:14 від Andrizzio »
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "