Тема: Pride XC-300  (Прочитано 18163 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 09.04.2011, 00:12:54 »

завтра хто буде трасу мітити ? >:D

тут Еразель поза конкуренцією  8) він любе Ето дєло
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 09.04.2011, 00:40:53 »
Фара також є більш менш хороша, поставив на днях дюрасели нові, валить конкретно в ночі  :)
Фару, яка валить вночі не варто годувати дюраселками. Розоришся. Краще один раз купи нормальні акумулятори, і зарядку, звісно.
Тоді можна світити з чистою совістю.

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 09.04.2011, 01:12:00 »
Фару, яка валить вночі не варто годувати дюраселками. Розоришся. Краще один раз купи нормальні акумулятори, і зарядку, звісно.
Тоді можна світити з чистою совістю.


Ну незнаю, на старих самих дешевих батарейках відкатав майже сезон :) Фара має 4 світлодіода, вроді потребує небагато )) Я також думав взяти акамуляторні батареї, зарядку маю... 

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #18 : 09.04.2011, 12:57:35 »
Цілком погоджуюсь, краще кілька разів на сезон купити дюреселів а ніж юзати ті GP ... А зчасом якщо буде дійсно потрібно прикупити комплект світла на Li-ion акумуляторах

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 09.04.2011, 17:09:44 »
Цілком погоджуюсь, краще кілька разів на сезон купити дюреселів а ніж юзати ті GP ... А зчасом якщо буде дійсно потрібно прикупити комплект світла на Li-ion акумуляторах
В моєму випадку так не пройде. Дюраселка коштує 5грн * 4штуки = 20 гривень на 5 годин світла. Фара має 1 світлодіод, з драйвером. А 5 годин це 2 поїздки...

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #20 : 09.04.2011, 18:04:34 »
В моєму випадку так не пройде. Дюраселка коштує 5грн * 4штуки = 20 гривень на 5 годин світла. Фара має 1 світлодіод, з драйвером. А 5 годин це 2 поїздки...

Це що затакий ліхтарик не пропорційний? Світлодіод сам ставив ?

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 10.04.2011, 10:02:23 »
Це що затакий ліхтарик не пропорційний? Світлодіод сам ставив ?
Ні-ні, це ліхтарик тільки куплений, Sigma Sport Pava.

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 14.04.2011, 21:57:07 »
незнаю чи варто купляти фірмовий дорогий на простих діодах,в мене базарний фонарь з 9 діодів,5 акумуляторів,світить дуже добре

Offline Terrorist

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 326
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 14.04.2011, 22:32:39 »
Та на світодіодний фонарик кумулятори нетреба, він не з прожорливих, то я на свою голову ксенонку купив (кожен тиждень акуми заряжаю, зато світить по страшній силі)
Замок, як на мене потрібна річ, а без рукавиць і окулярів не уявляю як їздити (дощ, сніг, град, пилюка, сонце це ще пів біди, а от хрущі весною по вечорам то просто *опа)
А крила, по моєму, як п'яте колесо до воза, в мене ніколи не було і не буде. Якщо мокро, чи легенький дощ - 10-15 км/год, якщо лиє як з відра - я всі шмотки в рюкзачок, шорти, шльопки вдів (які завжди з собою і важать до пів кг) і на педаль, шо є дурі... навіть при 5-8 градусах в дощ і град ніяка слабість не чіпляється, головне не зупинятися і не віддихати, так сказати на одному диханні... і в душ))
Погода не перешкода

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 14.04.2011, 22:48:30 »
Та на світодіодний фонарик кумулятори нетреба, він не з прожорливих, то я на свою голову ксенонку купив (кожен тиждень акуми заряжаю, зато світить по страшній силі)
Замок, як на мене потрібна річ, а без рукавиць і окулярів не уявляю як їздити (дощ, сніг, град, пилюка, сонце це ще пів біди, а от хрущі весною по вечорам то просто *опа)
А крила, по моєму, як п'яте колесо до воза, в мене ніколи не було і не буде. Якщо мокро, чи легенький дощ - 10-15 км/год, якщо лиє як з відра - я всі шмотки в рюкзачок, шорти, шльопки вдів (які завжди з собою і важать до пів кг) і на педаль, шо є дурі... навіть при 5-8 градусах в дощ і град ніяка слабість не чіпляється, головне не зупинятися і не віддихати, так сказати на одному диханні... і в душ))

О то я розумію, правильно описав!!! Зразу ясно що треба що ні  :) Я собі також прикупив хороші рукавички в Спорт +, то довольний ними як слон таблєткую ги  :D І окуляри то теж річ тоже потрібна маю декулька різних))

Offline Vik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 409
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Веломан
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 14.04.2011, 23:00:05 »
А крила, по моєму, як п'яте колесо до воза, в мене ніколи не було і не буде. Якщо мокро, чи легенький дощ - 10-15 км/год, якщо лиє як з відра - я всі шмотки в рюкзачок, шорти, шльопки вдів (які завжди з собою і важать до пів кг) і на педаль, шо є дурі... навіть при 5-8 градусах в дощ і град ніяка слабість не чіпляється, головне не зупинятися і не віддихати, так сказати на одному диханні... і в душ))

Особливо, коли далеченько додому і в душ зразу не вийде). Дуже приємно, коли знизу в пяту точку болото ліпить, особливо, коли дощ дійсно холодний. Ти в нормальний (холодний) дощ то попадав?

CoRacK

  • Гість
« Reply #26 : 14.04.2011, 23:06:56 »
То все залежить від загартованості, комусь і +3 теплий дощ, а комусь і в +20 зуб на зуб не потрапляє :), а от мокрий від  дощу з болотом велопамперс, то дійсно засада :( .

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 14.04.2011, 23:18:27 »
Так мені також здається що без крил, тодуже зле буває дощ застає в непідходящий момент, коли тго неочікуєш а їхати то треба. І що тоді робити? Ось болотніки завжди врятують  :) + вожу із собою в рюкзаку, щей дощовик звичайний з клійонки))

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 14.04.2011, 23:21:04 »
То все залежить від загартованості, комусь і +3 теплий дощ, а комусь і в +20 зуб на зуб не потрапляє :), а от мокрий від  дощу з болотом велопамперс, то дійсно засада :( .
шото я не припомню в тебе болотників...

Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 14.04.2011, 23:50:46 »


фара в тебе зачотна. Хотілося б подивитися вживу як вона світить

Дописано : 14.04.2011, 23:55:51
Особливо, коли далеченько додому і в душ зразу не вийде). Дуже приємно, коли знизу в пяту точку болото ліпить, особливо, коли дощ дійсно холодний.
а ще з переднього колеса болото прямо в ніс закидає
« Останнє редагування: 14.04.2011, 23:55:51 від baxic »