Тема: Звіти і спогади про короткометражки  (Прочитано 172423 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 09.09.2008, 16:05:57 »
За кольором шкіри Бандери видається, що він пересидів у закритих приміщеннях зі спертим повітрям.
А взагалі -  це фотомонтаж на фоні фотообоїів, просто  щоб попіаритись :)
автор фото Славко - думаєш, йому треба піаритись, монтуючи мої фото?

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #31 : 09.09.2008, 16:41:49 »
Та фотка була цікава але невиразна, от я і почарував над нею...
В наступному житті певно буду качкою...

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #32 : 30.09.2008, 15:30:15 »
У неділю, 28 вересня, світило сонце і манило надвір, покататися.
Ті, кому було мало катання у суботу, змогли це надолужити або повторити ще у неділю.

Отож зібралися я, Віталько і Тарас та й гайнули гасати по лісах.
Хто знає, у кутківецькому лісі є гарні стежки такі спусканисті. То ми якраз на такі і поїхали.
Дарма що у лісі було вогкувато і місцями болото...


...гарний був спуск...

Від їзди по таких стежках аж дух захоплює. Особливо коли пару разів злітаєш із педалів, або косо лягаєш на землю, бо велосипед послизнувся. Але Віталько перевершив усіх на своїх контактах. Після кількох падінь набік, він зробив сальто через руль, описавши заднім колесом чудернацьку криву прямо перед носом у Тараса.


Гарно ж як у лісі...


Тарас їде в об"єктив...

Але добре те, що добре закінчується. Так було і у нас коли ми виїхали з лісу.
А потім поїхали у парк Шевченка і по морозиву та й гайда по домах...


По морозиву?

P.S.
Решта світлин отут:
http://picasaweb.google.com/shpryha/09282008_Ternopil#
В наступному житті певно буду качкою...

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #33 : 17.11.2008, 14:15:28 »
Щось давно вже не було короткометражок.
Та й узагалі, народ все важче вибирається надвір на велосипеді.
Але якщо знайдуться бажаючі я радо приєднуюся.

Так от сталося у суботу (15.11.08), коли ми здибалися з Erazel'ом.
Катали не багато, але мали задум проїхати круг озера через дальній пляж і Білу.

Трохи не вийшло. Було вже пізнувато, ще й я почав фотографувати - темрява почала наставати.
Тому поїхали з лісу назад до церкви над ставом. Ще пару кадрів і далі вже додому.

Ось фоткє:

В лісі було гарно


Його світлість Erazel I Неповторний


Жбурляння листям


Жбурляння листям (дубль2)


Я скажена мавпа Erazel'я


Сонце сідало ефектно
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 04.04.2009, 19:36:47 »
З"їздили сьогодні я і Tiger в Грабівці.
Від Гаївського перехрестя туди - 14км. Їхали не спіша 33 хвилини, а назад десь 50, так як був вітер по фейсу. Якби не зустріли наших друзів, що їхали зі Скалата, то поперлися би з Товстолуга в Смиківці по дорозі, про яку вони матюкаються в своєму звіті  :D
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 04.04.2009, 19:38:40 »
Та до смиківців ше дорога їздябельна а от далі на скалат повний торб :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #36 : 19.06.2009, 11:53:05 »
Вибачаюсь, тільки зараз до компа дорвався





Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 19.06.2009, 14:10:36 »
лисий з папіросами ЛМ то Теодорчік ?????  :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 19.06.2009, 14:26:45 »
прошу звернути увагу на одяг верхньої частини тіла Еразеля та мена з пивов і в котєлку(перше фото)!!!!
один в футболці, а другий в кофті на довгий рукав, по ній ще одна з капюшоном і запечатав джинсовою!!!!    *heat*

чи то боді-армор такий?   :D

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 19.06.2009, 15:43:04 »
прошу звернути увагу на одяг верхньої частини тіла Еразеля та мена з пивов і в котєлку(перше фото)!!!!
один в футболці, а другий в кофті на довгий рукав, по ній ще одна з капюшоном і запечатав джинсовою!!!!    *heat*

чи то боді-армор такий?   :D
палюбе бодіармор... то в мене таке намахалово... якшо придивитись то футболок тож 2... :)
хоча насправді 1 на короткий рукав, і куртяк з кофтою це тож 1 шмотка, просто до куртяка пришитий капюшон і 2 полоски з замком... а враження справляє ніби там ше й кофта є...

ПеСе.. еразел я пас... тра скелетоновску раму терти...

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 19.06.2009, 15:47:43 »
палюбе бодіармор... то в мене таке намахалово... якшо придивитись то футболок тож 2... :)
хоча насправді 1 на короткий рукав, і куртяк з кофтою це тож 1 шмотка, просто до куртяка пришитий капюшон і 2 полоски з замком... а враження справляє ніби там ше й кофта є...

відмазуйся відмазуйся! 

Дописано : 19.06.2009, 15:48:22
Сьогодні збираємось? Якщо так то давайте знову на 18:30-19:00 біля пристані.

хто ше їде? я може буду....... >:(

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 19.06.2009, 16:07:03 »
сьоня покатався для душі...

   на алясці біля подолян є 1 дорога яка хз куда веде, рішив проексплорити, так як особо катати не планував, то мав при собі тіко то шо в кишенях(наприклад 3ж модем, пару рублів, 2 цигарки, ключі, запальнічку і т.д.)... спочатку дорога здалась перспективною, але скоро асфальт змінився на "колись тут був асфальт", камені і зрештою на грунтовку, причому видимих причин для зміни покриття, як і цільового призначення в дороги не знайшлося... з часом дорога стала стежкою яка петляючи по лісам, полянам вивела до цивілізації... їхав по цивілізованому асфальту(теоретично) і довго не вдупляв куда я попав аж поки не побачив вивіску "Епіцентр"...

  так як додому я особо не спішив, то рішив  переїхатись заодно і попри комбайновий, шо вбило насмерть, так це то шо поки я їхав вздовж комбайнового, то не надибав жодної живої душі, обїжжав ями де і як хтів... по завершенню зобачив там поворот направо вверх, а там якісь коробки зі сліпими вікнами... нерви не витримали посунув туди... в кінці вулиці, теж вимершої знайшовся лівий поворот в поле, дея зобачив якогось знака і рішив глянути шо то є. Заки доїхав, то по правий бік побачив вдалині фуру і поняв, що та дорога вивере на обїздну а там вже попри гаї шевченківські і додому недалеко. Знак порадував особливо... "Сміття не викидати, штраф 10000, ведеться відеонагляд"... поки їхав до трасси надибав якогото буса шо їхав назустріч, воділа дивився на мене з явною зацікавленістю... не зря... там далі такий жесть пішов, якато добра душа позасипала ями будівельним мусором, троха тріалу і пара калабань і я на трассі... повернув було до міста, але рішив перекурити...

   нашо я подивився назад? там стояв знак "піщаний карєр - 2 км" шо таке 2 км??? фігня 5 хв... ну і попер я туда... дорга жесть, але порівняно з деякими їхати можна... проїхався вздовж карєру і порішив валити в поля по травці покататись і  результаті допер до кінця тої стежки... прийшлось вертатись до карєру... а там було явно цікаве продовження до лісу, і скорш за все дорога на лозову, але таяк сонце палило немилосердно і висох я наніц, то рішив вертатись... проїхавши зовсім троха побачив стайку дітлахів на велошроті, проаналізувавши ситуацію поняв шо вони проявились з ближайшої деревні, бо з міста вони б на такому не доїхали... коли пойняв шо вони роблять, приєднався, тоже нажерся зеленого гороху і поїхав до дерьовні за водом... там грунти порозмивані, але проїхати мжна, шо і підтверджували сліду дітьов яких я раніше бачив... розмір калабані і глибина болота мене поразілі вже після того як в них заїхав. це був жиррр. по ходу шоб не впасти газував, а болотників то нема, феєрверк із болта, повністю заляпав все навколо і себе .... зрештою лиса гума дала себе знати і я таки заробив штрафне очко і встав "на землю".. потім на мокрому і грязному ровері попер по пилюці...

   з горем пополам я доїхав до села, але думав що зара засохну наніц... і тут чудо... МАГАЗИН!!!... як виялось промтовари... я фф ужосе, але за пару метрів найшовся норм. магазин з кокаколою... дальше особо не цікаво вивернув на трассу і додому...

кароче буду я якто на вихідних планую експлорити ту дорогу, шо вела до лісу... хто зі мною? маршрута, часу, часу в дорозі, місць привалів не знаю... бо не знаю куда зібрався їхати...
« Останнє редагування: 29.06.2009, 23:45:05 від teodor4ik »

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #42 : 17.07.2009, 14:11:54 »
Вчора, 16 липня, як і було заплановано того ж таки 16 липня, зібралося стадо шприхалів на центральному причалі нашого ставу і гарно повозилися на роверах вздовж і впоперек околиць нашого міста.



Дякую всім хто не залишився байдужим до заклику і прибув на місце збору.
Такими сміливцями-авантаюристами і загалом молодцями_що_приїхали виявились: Andrizzio, Андрій, malecha, erazel і mlad (у порядку прибуття, про свою персону, яка прибула самою першою, скромно замовчую)

Відкатали класичний "яблучний" маршрут у його польово-дорожному варіанті. Вітаю Малечу з гарним дебютом - трималась дуже стійко, не хникала і не нудила світом, дивилась вперед з оптимізмом за шо їй окремий і великий респект. Сподіваюся все гаразад і ми не загнали новачків :)

Кілька фоток http://picasaweb.google.com.ua/silentgull/20090716_#
« Останнє редагування: 17.07.2009, 14:16:11 від bhagavan »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 17.07.2009, 15:33:48 »
а шо то там розлилось? :o на 33 фотке?

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #44 : 17.07.2009, 15:43:04 »
Там є коментарі під фоткою ))

Пахло як вапно, писало - цемент. Думаю таки вапно.