Тема: Оформлення назв тем і звітів  (Прочитано 8201 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« : 25.04.2013, 16:34:37 »
Привіт, любий шприхалю, шприхалько!

Ось прийшло довгоочікуване тепло. Ти певно давно цього чекав.
І тепер прикладеш усі свої поривання і зусилля щоб використати велосезон по-максимуму.

Ти побуваєш у багатьох місцях, назнимкуєш багато яскравих кадрів.
Тебе будуть розпирати емоції і радість від пригод, якими ти неодмінно захочеш поділитися. У цьому розділі форуму зокрема.

Але давай це робити якось гарно і організовано, послуговуючись багатющими виражальними засобами української мови.

Якщо мандрівка вже відбулася - значить і її дата вже відома. То чому б її не зазначити у назві теми?

Щоб хтось, хто буде це читати чи шукати, зміг швидше зорієнтуватися, якого року і якої ери трапилася ця неймовірна фанаберія.
А одразу за датою коротко описати де ти побував.

Десь отак:

2 вересня 2012 року : Кучеряві села і поля

чи отак, якщо їздилося більше як один день:

28-29 серпня 2010 року : Медобори


Також можна до звіту крім фото (які попередньо було б гарно зменшити, а не надавати у максимальній роздільній здатності, повернути, якщо вони зняті під кутом 90 градусів) і тексту додати карту чи трек маршруту. Ще є можливість зазначити теги.
Ну і для лаконічності назви теми можна не вживати там слова "звіт", бо ми вже є у розділі "Звіти"

Думаю, що усе це не складе для вас труднощів.
Бо інакше мені як модератору-перфекціоністу цього розділу форуму доведеться потерти чи поредагувати ваші теми-звіти.
А мені цього робити не дуже хочеться, тому і вирішив вас попросити заздалегідь.
В наступному житті певно буду качкою...