Тема: Тернопільчани, що були в Криму, є запитання  (Прочитано 6856 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Capparis

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
    • Крым: выбери то, что хочешь запомнить
« : 21.03.2011, 18:50:57 »
Я живу в Криму. Працюю в туризмі, їжджу на велосипеді, вчуся в університеті на географічному факультеті. Через рік захищати диплом, зараз пишу вже другу курсову, обидві (як і диплом) на одну тему: велотуризм в Криму.
На таку тему майже ніхто не пише. Нещодавно познайомилася з людиною, яка захищала в 1998 році диплом за темою велотуризм в Україні, це був геофак Київського універа Шевченка, і це досі єдиний диплом на таку тему за весь час існування цього факультету. Оскільки буквально з нуля починаю, то і праця моя вже не дуже географічна, а щось середнє між географією, соціологією і маркетингом. Мало просто нанести на мапу лінії веломаршрутів: треба ще зрозуміти, що за люди по ним їдуть, що їм потрібно, а що ні.
Статистики немає, збираю сама. Для цього зробила анкетування. Скачати анкету можна тут, а подивитися без скачування файла можна тут: http://www.on-line.crimea.ua/forum/index.php?t=134
Може, хтось в Тернополі забажає відповісти на запитання? В мене з Тернополю ще жодної анкети немає. Заздалегідь вдячна.

Взагалі-то люди, що на велосипедах не їздять, дуже мало про велосипедистів знають. Хто такі? пронеслися та щезли на обрії.

Ще мене цікавить такі дані, як кількість учасників Велодня. Я переглянула тему на форумі, але не знайшла число. Якщо дивитися на фото, то десь 150 точно було. Так чи ні? І ваше ІМХО - чи то прийшли майже всі? Чи тільки половина? А може, це менша частина активних володарів роверів Тернополя?




Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 21.03.2011, 19:32:41 »
"А може, це менша частина активних володарів роверів Тернополя?"
150 учасников - это не более 20% жителей Тернополя, постоянно использующих велосипед.

этим летом, как вернемся с Израиля, перед Польшей собираюсь в Крым съездить дней на 10.

когда катался по Крыму, встречал там массу велотуристов, но нигде не мог найти хоть какого-то справочника по веломаршрутам Крыма.

я так понял, вы в Симферополе живете?

розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline degrol

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 174
  • Карма: +55/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 21.03.2011, 20:00:31 »
цього 2011 року видавництво АССА видало серію книг по туризму, зокрема: "ВелоУкраїна. 55 кращих маршрутів", "Україна. Відпочивай активно" та окрема книга по туризму в Криму. Рекомендую до розгляду. Книги варті уваги. В продажі бачив на вело-інтернет-магазинах.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 21.03.2011, 21:25:30 »
цього 2011 року видавництво АССА видало серію книг по туризму, зокрема: "ВелоУкраїна. 55 кращих маршрутів", "Україна. Відпочивай активно" та окрема книга по туризму в Криму. Рекомендую до розгляду. Книги варті уваги. В продажі бачив на вело-інтернет-магазинах.

ну то в 2011 я в Криму ще не був...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #4 : 21.03.2011, 23:22:59 »
Ще мене цікавить такі дані, як кількість учасників Велодня.
Приблизно 100. Але це не всі представники велоспільноти міста. Зазвичай були представлені найбільш активні а також їх друзі. Багато хто був невкурсі про подію. Багато хто нехотів бо думав що самому без друзів(часто є так що в компанії лиш один володіє велосипедом і більше друзів велосипедистів немає) там буде скучно




Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Capparis

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
    • Крым: выбери то, что хочешь запомнить
« Reply #5 : 22.03.2011, 18:37:18 »
Один сказав 150, другий - 100, то я запишу 130  :)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 22.03.2011, 18:52:41 »
Один сказав 150, другий - 100, то я запишу 130  :)
залежить як рахувати... :)
якщо тих хто їхав колонною то коло 100, а якщо всіх разом (лінтяї, тріалісти і решта неформалів) то до 130 би набралось, а вот 150 точно ні...

ПС був на вашому форумі... хорошою і корисною роботою займаєтесь... дякую за небайдужість і активну життєву позицію.. небагато хто може цим похвалитись... у нас робота далі теорії поки не йде....

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #7 : 22.03.2011, 19:47:10 »
Один сказав 150, другий - 100, то я запишу 130  :)
Мені чогось здавалось що  на якійсь з фото було 95-99 людей, ось так чогось в памяті відложилось.
Але як я казав це лише ті для кого велосипед набагато більше чим спортивний снаряд на вихідні. А ще є купа тінейджерів по парках, багато людей середнього віку які виїзждають по вихідних покататися парками та пенсіонерів які катають на китайському велопромі/"Українах" для яких велосипед просто засіб пересування.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 22.03.2011, 19:50:14 »
а, так вьі с Феодосии ?
« Останнє редагування: 22.03.2011, 22:06:36 від Erazel I-st »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 23.03.2011, 07:42:42 »
Мені чогось здавалось що  на якійсь з фото було 95-99 людей, ось так чогось в памяті відложилось.
разел, але ж на фото були далеко не всі учасники велодня...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #10 : 23.03.2011, 09:26:29 »
Хіба, здається потім всі вишикувались в шеренгу і сфотографувались.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Capparis

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
    • Крым: выбери то, что хочешь запомнить
« Reply #11 : 02.04.2011, 22:07:54 »
Вже готові результати анкетування!
http://www.on-line.crimea.ua/forum/index.php?f=20   
Приходьте подивитися, багато цікавого є - не тільки про Крим, а й велотуризм взагалі. Також мапа Велодня за останні два роки.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 02.04.2011, 22:19:46 »
*tramplin_m*  *tramplin* Вельми цікаво, супер, хороша робота -> велика робота.  *tramplin_m*  *tramplin*

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 02.04.2011, 22:28:32 »
Вже готові результати анкетування!
http://www.on-line.crimea.ua/forum/index.php?f=20   
Приходьте подивитися, багато цікавого є - не тільки про Крим, а й велотуризм взагалі. Також мапа Велодня за останні два роки.
ходим дивимся.. можем дружити ссилками... готуємось до велодня 2011... :)

повторюсь... дякую...

Offline Capparis

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
    • Крым: выбери то, что хочешь запомнить
« Reply #14 : 02.04.2011, 23:42:49 »
Не кидайте в мене помідорами. Я не веломеханік, я географ. Мене більше маршрути цікавлять, а не гайкі.
Щодо "набору інструментів" - то Велокраїна рекомендує купити складений, в чемоданчику, там весь список.

Щодо поломок - касети і каретку називали в анкетах, але тільки кілька разів, якби я почала переписувати все, що мені називали, список був би на дві сторінки. Назвала тільки те, що називали найчастіше.

Ваші зауваження є дуже слушними, але вони більше потрібні володарям турбаз, якім повідомлено про Анкету і вони слідкують уважно за темами, де викладно результати. Окрім шприхатого у мене в списку ще 38 форумів, їх (і цей) одслідковую тільки я.
Якщо вам не трудно, напишіть ваші зауваження на форумі, де викладено результати анкетування. Це буде за адресою, і ваше повідомлення приймуть до уваги. Це буде ваш особистий маленький вклад в розвиток кримського велотуризму :)