Тема: Вибір каретки  (Прочитано 9028 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Andre

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 77
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • duncon amstaff
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 14.05.2015, 12:08:49 »
Наразі вибираю нову каретку (квадрат) до нової рами. Потрібна міцна каретка з глибшою різьбою (з сторони зірок), позаяк різьба в алюмінієвій рамі трохи покоцана. Наразі маю каретку Shimano u26. Правда трохи вже з шатом (4 роки, всетаки) Але в неї найкоротша різьба з всіх кареток. Не розумію для чого вони економлять на різьбі... Думав купувати Truvativ Squire. Різьба в неї глибша десь на 1-2мм. Але в одному магазині мені сказали, що труватіви паскудні і не варто стільки грошей переплачувати (~400грн). Ще пригледівся до каретки VP BC80. В кареток VP різьба значно глибша ніж в шімано, можливо до 4мм. Але от відгуки про дешеві VP не дуже схвальні. Про VP BC80 відгуків не можу знайти. Як і про Truvativ Squire. Може хтось щось підкаже по них, або запропонує інший варіант? Хочеться щоб каретка була на довше, позаяк думаю вкрутити її на клей для відновлення різьби. Планую катати легкий стріт *tramplin*.

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 14.05.2015, 15:10:06 »
Правда трохи вже з шатом (4 роки, всетаки)
4 роки нічого не значить, розумієте?
 На мому треку була стокова VP, прожила ~ 11000. Зараз un26, але її брав не свідомо,просто підвернулась б.к. По шимано відгуки ніби не погані.   
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline Andre

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 77
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • duncon amstaff
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 14.05.2015, 16:40:34 »
4 роки нічого не значить, розумієте?
 На мому треку була стокова VP, прожила ~ 11000. Зараз un26, але її брав не свідомо,просто підвернулась б.к. По шимано відгуки ніби не погані.   
4 роки і приблизно 3000 км легкого кк на ашандвопідвісі (при 75-85кг ваги)... я б і далі ставив шімано, якби не її коротка різьба.
яка саме VP була? і яких саме 11000? тобто які навантаження?
« Останнє редагування: 14.05.2015, 16:45:56 від Andre »