Тема: Шосейна касета 9>7  (Прочитано 3872 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 01.03.2011, 22:07:30 »
Думаю поставити собі касету на 7 чи 6 зірок, цікавить яка касета підійде для цього, тобто треба повністю розборну касету (без павука) середнього-вищого рівня "преформенцу" шімано чи срам на крайняк. Зірки думаю залишити такі 11-12-13-15-17-19-21, спереді буде 36 зірка, хто шарить, а ну разказивайте. Ше думаю шоб не було різкого переходу між 13 і 15 так як на попередній касеті мав і 14 і 16 але з переді була 38т.
Для того шоб обмежити перекидку треба закрутити довший регулювальний болтик, з манеткою робити нічого не треба?
І ше одне, яким макаром можна зірку на 9 присобачити? І де таку можна знайти?

Дописано : 01.03.2011, 22:13:17
про 9 зірку на касеті вже вияснив, простим смертним наразі недоступна така опція :'(
« Останнє редагування: 01.03.2011, 22:13:36 від spirit »
GO HARD OR GO HOME!

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #1 : 01.03.2011, 23:05:21 »
Думаю поставити собі касету на 7 чи 6 зірок, цікавить яка касета підійде для цього, тобто треба повністю розборну касету (без павука) середнього-вищого рівня "преформенцу" шімано чи срам на крайняк. Зірки думаю залишити такі 11-12-13-15-17-19-21, спереді буде 36 зірка, хто шарить, а ну разказивайте. Ше думаю шоб не було різкого переходу між 13 і 15 так як на попередній касеті мав і 14 і 16 але з переді була 38т.
Для того шоб обмежити перекидку треба закрутити довший регулювальний болтик, з манеткою робити нічого не треба?
І ше одне, яким макаром можна зірку на 9 присобачити? І де таку можна знайти?

Дописано : 01.03.2011, 22:13:17
про 9 зірку на касеті вже вияснив, простим смертним наразі недоступна така опція :'(
А чого недоступна. Пару днів назад поміняв з 6 на 9. Нічого дуже дорогого нема. Втулка Shimano FH-2200 - 180 грн, касела Sun Race M96 (11-25T) - 140 грн, ланцюг Shimano 130 грн. Перекидка Shimano Sora була куплена раніше за 240 грн. (Зараз в РБ за 180).
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 01.03.2011, 23:15:38 »
ти красавчик без базару, тільки ти не зрозумів про шо я, думав я ясно написав шо хочу взяти касету на 9 зірок і забрати з неї 2-3 зірки, ціни на касети я знаю, а не доступна являється не сама касета на 9 зірок (для справки, зара 9 касета лажа, всі нармальні кк шники і шосейники на 10 швидісних їздять), а зірка на 9 зубців, 11 найменша.
GO HARD OR GO HOME!

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #3 : 01.03.2011, 23:16:30 »
ааа. не дочитав, вже сплю.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline _panika_

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 40
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 28.03.2011, 22:01:47 »
можна взяти звичайну касету, хоть деоровську і віддати токарю, він відрізним різцем (ширина якого дорівнює відстані між зірками) розрізає її на окркмі зірочки. потім ставиш їх на втулку через проставки (в кожній майстерні мали б валятися)... Готово. бо купити касету ХТ дорожче...

на перекидці крутиш болтики щоб обмежити її хід, на манетці ніц не тре робити...
« Останнє редагування: 02.04.2011, 01:56:59 від _panika_ »
всі люди-це браття на землі, окрім жидів, татар, масонів, негрів...
(с) Подерв'янський

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 30.03.2011, 00:35:12 »
можна взяти звичайну касету, хоть деоровську і віддати токарю, він відрізним різцем (ширина якого дорівнює відстані між зірками) розрізає її на окркмі зірочки. потім ставиш їх на втулку через проставки (в кожній майстерні мали б валятися)... Готово. бо купити касету ХТ дорожче...

на перекидці крутиш болтики щоб обмежити її хід, на манетці ніц не тре робити. але якшо в тебе зпереду одна зірка - то нашо тобі ліва манетка з передньою перекидкою? став заспокоювач ланцюга і будеш мати чистий спокій...

Де ти відкопав в даній темі обговорення про передню перекидку і ліву манетку?????

Offline arhont

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 185
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 30.03.2011, 02:37:04 »
почнем з того,що коли менетка на 9 а касета на 8 не буде такої точності в перемиканні,тобто на зірках 2-7 буде працювати добре, а на 1 і 8 не дуже.барабан на втулці розрахований на 8 і 9 шв касету,отже товщина касети 8 і 9 однакова,але відстань між зірками менша і менші проставочні кільця між ними (звідси і тонший ланцюг) і товщина самих зірок менша-зношення трохи більше.в жодному разі не став розбірну касету,зірки зроблять вмятини на барабані і з часом вони почнуть люфтити,з зіркою на павуку такого ніколи не буде.якщо брати не розбірну касету краще дивитись на шітмано-в срамовських касетах погані заклепки що тримають зірки вкупі,що теж призводить до пошкодження барабану,але це тільки в дешевих,якщо дорожчі то краще срам,в них більший вибір.850 непогана
можна взяти звичайну касету, хоть деоровську і віддати токарю, він відрізним різцем (ширина якого дорівнює відстані між зірками) розрізає її на окркмі зірочки. потім ставиш їх на втулку через проставки (в кожній майстерні мали б валятися)
на деоровській касеті (як на більшості не розбірних касет) є 3 заклепки-шплінти які тримають зірки 1-6 разом,спилявши головки тих заклепок можна розібрати касету без токаря і не купляючи нові кольца.точно можу сказати таяк робив це коли ставив 1 з.
висновок: бери шосейну не розбірну касету і став 8-шв манетку
ще одне: крок в 7 і 8-шв менетках/касетах однаковий,тож на 8 манетку можна ставити 7 зірок
PS. в мене 34/12,13,14,15,17,19,21,23 спуск/підйом долають на ура
« Останнє редагування: 30.03.2011, 03:03:35 від arhont »

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 30.03.2011, 07:47:55 »
шось таке понаписували, так ніби перший пост взагалі не читали, які ліві манетки, які деори, які касети 8ки...
дякую за поради, та я вже все зясував
GO HARD OR GO HOME!