Тема: вибір велосипеда  (Прочитано 19296 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline inq

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« : 20.02.2011, 17:27:56 »
привіт усім!
тут я новий, прошу пробачення якшо не там розмістив тему або така тема вже існує
чому я вирішив тут написати?
я хочу купити собі велосипед для подорожей по різних місцевостях, як і по шосе так і по горах. у їхній класифікації абсолютно не розбираюсь
тому прошу у вас поради у виборі

бюджет- приблизно 2000-3000 грн
потрібно для поїздок ,наприклад, з тернополя в карпати, на говерлу і т.п.
який краще брати, новий чи б/у?

Offline avalanche

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 445
  • Карма: +7/-3
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 20.02.2011, 19:02:29 »
Нас невозможно сбить с пути, нам пофигу куда идти:)

Offline Kritik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 20.02.2011, 19:06:32 »
No Gamer

дякую  :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #3 : 20.02.2011, 19:12:58 »
Дійсно, отаке щось і треба тобі. Або команча вищих серій, або Трек 3700-3900 злегка б.у.
 Все інше трішки виходить за бюджет.
 Якщо ж говорити в загальному то тобі треба шукати або МТБ(кросс-кантрі) клас якщо буде більше бездоріжжя, або ж гібрида якщо планується більше доріг.

Дописано : 20.02.2011, 19:16:18
який краще брати, новий чи б/у?
Маєш друга толкового - бери б.у.. Але щоб перед тим друг оглянув велосипед і сказав чи відповідає він заявленій вартості.
 Чому б.у.? Тому що за б.у.шність ціна падає, а в такому класі(не екстрім) компоненти зношуються несильно. Тому за ту ж ціну на б.у. будуть стояти компоненти кращого класу чим на новому. І тут ще існує такий момент що 2000 це якраз та границя де лежить розподіл між базарними "китайями" і починаються більш-менш нормальні моделі. Тому б.у.шний за такі гроші вже буде точно з компонентами мінімально необхідного класу(не відверто базарними).
« Останнє редагування: 20.02.2011, 19:16:18 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 20.02.2011, 21:18:35 »
привіт усім!

я хочу купити собі велосипед для подорожей по різних місцевостях, як і по шосе так і по горах. у їхній класифікації абсолютно не розбираюсь
тому прошу у вас поради у виборі


по перше поговори по душам сам з собою, скільки і де плануєш катати.... наприклад "в карпати" питання дуже широке:
до карпат своїм ходом? поїздом і там по дорогам?? чи по спускам в байк- парку??? (останнє забудь, там бу від 8000 починається)

процент асфальта/грунтовки... глибина болота в яке готовий впасти... скільки готовий потратити на лікування... скіліки часу готовий тратити приділити роверу?.

100% ти того ше не знаєш... тому раджу взяти НОВИЙ (поки не вмієш крутити гайки, і не знаєш в кого взяти ключі) гібрид (28") середнього класу(3000-3500)...

за 2-3 роки сам поймеш, що саме тобі треба, і купиш шось круте...  НІХТО.. повторю, ніхто(з стажом) тут не їздить на тому що купив сразу або принаймні не мріє про щось інше... тобто не вір тому хто каже тобі: "оце твоє"... ПееС, я поміняв тучу роверів і з/ч і зара думаю реанімувати того ровера який мав спочатку :) правда трошки помінявшу конструкцію 8)

Offline Aelita

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 506
  • Карма: +155/-11
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 20.02.2011, 21:31:38 »
На даний час куплю Giant Talon 2. В квітні-травні планую придбати велосипед з 28 дюйм. колесами для дальнячків (з моделлю останнього ще не визначилась).

Offline inq

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 20.02.2011, 22:12:54 »
дякую всім за поради!!
я планую своїм ходом в карпати ( на говерлу), + поїздки в село (90 км), і прогулки містом. скакати на ньому не збираюсь, хіба мінімально з бардюра або сходів.
глибина болота....хммм...цікаво, ніколи над таким не задумувався..
роверу приділяю стільки часу скільки йому потрібно.
було у мене декілька, якшо була якась поломка , я його ремонтував , якшо ж це в мене не получалось то звертався до старших, але це було з моїм першим вел. то був айст, потім був орльонок , в якому я раму вламав *tramplin* ,
зараз мені брат з америки привіз якогось спортивного лісапєда (спортивність визначається тим, шо в нього є передачі :)), але я на ньому боюсь їхати у подорожі більше ніж на 100км, бо переживаю за його надійність. через це і виникло бажання купити якогось кращого

З.І. хто хоче поїхати літом у карпати велосипедами, своїм ходом, пишіть 379 552 670 або дзвоніть 097 587 98 35

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 20.02.2011, 22:23:59 »
На даний час куплю Giant Talon 2. В квітні-травні планую придбати велосипед з 28 дюйм. колесами для дальнячків (з моделлю останнього ще не визначилась).

то певно трохи не в ту тему  :)
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 20.02.2011, 22:50:45 »
На даний час куплю Giant Talon 2. В квітні-травні планую придбати велосипед з 28 дюйм. колесами для дальнячків (з моделлю останнього ще не визначилась).

поспілкуйся з Аелітою (Лідою) - може вона тобі свого старого Джанта продасть.


Дописано : 20.02.2011, 22:56:14

З.І. хто хоче поїхати літом у карпати велосипедами, своїм ходом, пишіть 379 552 670 або дзвоніть 097 587 98 35

В плани АВТ, яка до травня повинна бути остаточно зареєстрована, входить похід по Карпатах в період з 30 квітня по 9 травня.
Телефонувати тобі ніхто не буде, якщо цікавить звертайся до Ліди, Андрія Яновича або мене.
« Останнє редагування: 20.02.2011, 22:57:09 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline arhont

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 185
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 20.02.2011, 23:48:08 »
я б радив оцей,особисто мені дуже сподобався (в тех плані ціна/якість)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 21.02.2011, 09:43:54 »
дякую всім за поради!!
було у мене декілька, якшо була якась поломка , я його ремонтував , якшо ж це в мене не получалось то звертався до старших, але це було з моїм першим вел. то був айст, потім був орльонок , в якому я раму вламав *tramplin* ,
зараз мені брат з америки привіз якогось спортивного лісапєда (спортивність визначається тим, шо в нього є передачі :)), але я на ньому боюсь їхати у подорожі більше ніж на 100км, бо переживаю за його надійність. через це і виникло бажання купити якогось кращого

З.І. хто хоче поїхати літом у карпати велосипедами, своїм ходом, пишіть 379 552 670 або дзвоніть 097 587 98 35
ги... я свого айста сам варив і перешприховував... але там були стальна рама і такі самі обода... в опщем з сучасним ровером ні то ні то не проходе... :)
а в орльонка нижню трубу вирвало з рульового стакана? (то їх слабе місце було, сварка там тримала недовго)

з того шо ти пишеш, тобі точно тра гібрида ... взагалом фото того шо з передачами в студію... може з нього можна шось та й зробити, або продати шоб взяти щось краще.

на рахунок кудась поїхати, передивись структуру форуму... тут є розділи майбутні та заплановані... пиши туда, але бажано з вказанням маршруту, дати і решти корисної інфи.

ПееС фари та шолом треба купляти ще перед покупкою ровера. :police:

Дописано : 21.02.2011, 09:45:04
я б радив оцей,особисто мені дуже сподобався (в тех плані ціна/якість)

якшо він влізе в 2000-3000 то зелений хижак мене придусить насмерть.

Offline arhont

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 185
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 21.02.2011, 15:01:42 »
якшо він влізе в 2000-3000 то зелений хижак мене придусить насмерть.
ну далеко не 3000,але зате потім нічого не тре міняти.якщо в таку ціну: буде шось на вібрейках,максимум деор-реальніше алівіо,втулки квандо і тд.я переконався що краще один раз заплатити більше і не боятись що шось відлетить подорозі чи зламається,не треба возити оберемок ключів.і саме головне: колись таки захочеться чогось кращого (дискові тормоза,пістоновані обода,точніші і легші перекидки,вилка з локаутом і т.д) а тут (необов"язково в цьому варіані) вже все є,і залишається кататись в своє задоволення

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 21.02.2011, 15:46:40 »
колись таки захочеться чогось кращого (дискові тормоза,пістоновані обода,точніші і легші перекидки,вилка з локаутом і т.д)
а вот коли ти того захочеш, то продаш то шо є і купиш, то шо хочеш, але уже точно знаючи чого саме хочеш...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #13 : 21.02.2011, 16:01:14 »
уже точно знаючи чого саме хочеш...
Золоті слова.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #14 : 21.02.2011, 17:53:26 »
Хочеш кататися в своє задоволення - катайся, і нічого не відлетить, якщо добре прикрутиш.
А хочеш понти погнати - розробляй стратегію, як в мами / тата грошей видобути :)
Кататися вийде, але задоволення більше принесе якісніший ровер. На запорожці теж можна їхати, але на якомусь простому опельку вже в рази зручніше.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.