Тема: 20 лютого - установчі збори Асоціації Велосипедистів Тернополя  (Прочитано 15321 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 23.02.2011, 21:21:16 »
та спочатку можна ганятись на своїх, хто шо буде мати, а дальше якшо будуть перспективні гонщики і хороші результати можна вже і спонсорів шукати...
ти тренера спочатку найди хто би за то взявся...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #16 : 23.02.2011, 21:25:48 »
Кошти будуть використовуватись лише за їх цільовим призначенням, а не на особисті потреби Ради.
Та того я не боюсь. Просто де гроші там амбіції, бажання керівних посах і т.д. Тобто почнуть налазити всякі "ліві" люди. Ось що мене непокоїть.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 23.02.2011, 21:28:08 »
Та того я не боюсь. Просто де гроші там амбіції, бажання керівних посах і т.д. Тобто почнуть налазити всякі "ліві" люди. Ось що мене непокоїть.
це не ті гроші шоб воювати за них... а вот якшо хтось найде багато, то не гріх якшо він шось з того і получить...

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 23.02.2011, 21:33:29 »
а де можна почитати протокол засідання? (доречі також необхідний документ при реєстрації юр. особи)

протокол зара готується до занесення на реєстрацію


Дописано : 23.02.2011, 21:35:57
Поступила невтішна інфа - будуть замішані гроші(що й ясно з Лідиної посади). Які думки з цього приводу?

ще як будуть замішані - поки що я готуюся викласти з власної кишені штуку грн на реєстрацію, в сподіванні що може колись обласна федерація велоспорту мені їх відшкодує...

Дописано : 23.02.2011, 21:38:35
в тому шо він боїться шоб стечкін не накупив ковбаси... далі по сюжету... :laugh: я прав?

{цензурований контент: видалено адміністрацією}

Дописано : 23.02.2011, 21:49:43
сірожа гроші то добре...

вот просто уяви собі шо у АВТ є зо 2 жпса і 4-6 рацій на покотеньки... ми би літом в карпатах погубились нафік якби не взяли рацій...
також в ідеалі невеличка майстерня з інструментом.. якись бемерстко-тріальний стаф... срані ленточки для розмітки спусків і трас в лісі... призовий та організаційний фонди для змагань (шоб не дрім робив за свої, а потім збирав своє назад)...

де їх брати?
внески
спонсори
місто
платні матрасні групи

Дописано : 23.02.2011, 20:29:11
кстате винагорода радникам за труди могла би і оплачуватись... ніц злого в тому не бачу...

не бачу нічого доброго в тому, шо вже почали ділити гроші, яких близько нема.

але можу втішити: жпси і рації всім сонечкам-халявщикам суворо рекомендовано купувати за власний кошт, бо мій життєвий досвід свідчить, що жпси і рації за які не плачені власні гроші, чомусь дуже швидко ломляться та/або зникають, не декларуючи своєї нової адреси.

щодо призових фондів та оплати радників - чія дияльність буде визнана корисною для АВТ, той зможе безкоштовно/за меншу плату брати участь в заходах АВТ - наприклад не купувати за власні гроші квитки на літак


Дописано : 23.02.2011, 21:53:38
теоретично в додаток до майстерні можна створити команду або 2, шосери і мтб і представляти любителів Тернополя на різних гонках

практично в додаток до неїснуючої майстерні і неіснуючої команди гостро бракує губозакаточного девайса.

тре терміново вносити вкрай необхідний пункт в статут АВТ: дозволяється розкатувати губу не більше, ніж на 10 (десять) метрів :)
« Останнє редагування: 26.02.2011, 22:05:04 від bhagavan »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Aelita

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 506
  • Карма: +155/-11
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 24.02.2011, 09:02:57 »
А мені проект веломайстерні сподобався. :)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 24.02.2011, 10:16:15 »
практично в додаток до неїснуючої майстерні і неіснуючої команди гостро бракує губозакаточного девайса.
а вот скажи мені сонечко... якщо я знайду спонсора і тренера, ти буш проти того шоби та команда катала під назвою АВТ???
те саме про майстерню і решту... тя ніхто не просить роззуватись і купувати то все за свій кошт... а на рахунок:
Цитувати
поки що я готуюся викласти з власної кишені штуку грн на реєстрацію, в сподіванні...
ти знову ставиш питання раком... напиши тут обяву шоп скинулись... я тобі на благе діло готов полтіну накинути...

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 24.02.2011, 11:59:22 »
а вот скажи мені сонечко... якщо я знайду спонсора і тренера, ти буш проти того шоби та команда катала під назвою АВТ???
те саме про майстерню і решту... тя ніхто не просить роззуватись і купувати то все за свій кошт... а на рахунок:ти знову ставиш питання раком... напиши тут обяву шоп скинулись... я тобі на благе діло готов полтіну накинути...

якщо ти знайдеш спонсора - а мені слабо віриться - ти АВТОМАТИЧНО стаєш самою поважною особою в АВТ :)
і специально під тебе буде створена будь-яка посада в АВТ :)
но деньги вперьот !!!

як ви собі уявляєте ту майстерню - спонсор дає гроші, орендується/будується приміщення, закуповується обладнання (а воно троха коштує), потім це все надається у вільний доступ всім любителям халяви, тобто успішно нищиться і розкрадається ?

не є великим секретом - позич комусь ключ - тобі його назад майже ніколи не принесуть, сам будеш ходити і забирати :(

так що в майстерні має бути відповідальний господар і послуги для не бажаючих/ не здатних власноручно крутити гайки не повинні надаватися на халяву.

Короче - всім криворуким халявщикам до Андрія в Спорт+  :)

мені доси стоять в вухах жалісні крики обділених халявною ковбасою, так що ніякі гроші на реєстрацію збиратися не будуть.
потім мені років 20 - а я стільки вже не проживу - будуть згадувати що збирав по 50 грн, а реально витрати були по 49 грн, тобто я безсовісно нажився :(

розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 24.02.2011, 13:48:24 »
Та того я не боюсь. Просто де гроші там амбіції, бажання керівних посах і т.д. Тобто почнуть налазити всякі "ліві" люди. Ось що мене непокоїть.

повністю згоден. поки це нікому не вигідно і збитково то ми нікому не потрібні.

Дописано : 24.02.2011, 13:50:24
А мені проект веломайстерні сподобався. :)



про веломайстерню я чогось такої самої думки як Стєчкін.
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Aelita

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 506
  • Карма: +155/-11
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 24.02.2011, 21:28:32 »
Виникла проблема з юридичною адресою, не можемо подати документи до державних реєстраторів. Хто має можливість надати свою квартиру під юридичну адресу АВТ? Необхідно буде отримати довідку №3 в ЖЕКу та письмову згоду всіх осіб, які прописані за Вашою адресою, на надання квартири під юридичну адресу АВТ. Ніяких юридичних наслідків для Вас не буде. Просто на Вашу адресу буде приходити кореспонденція АВТ.

(На жаль, я це зробити не можу: на моїй адресі вже числиться 4 юридичні особи).
« Останнє редагування: 24.02.2011, 21:34:04 від Aelita »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 25.02.2011, 09:51:46 »
нежитлове в промзоні канаэ?

Дописано : 25.02.2011, 09:57:25
мені доси стоять в вухах жалісні крики обділених халявною ковбасою, так що ніякі гроші на реєстрацію збиратися не будуть.
ну і дурак. :lipsrsealed:
« Останнє редагування: 25.02.2011, 09:57:25 від teodor4ik »

CoRacK

  • Гість
« Reply #25 : 25.02.2011, 09:57:38 »
Виникла проблема з юридичною адресою, не можемо подати документи до державних реєстраторів. Хто має можливість надати свою квартиру під юридичну адресу АВТ? Необхідно буде отримати довідку №3 в ЖЕКу та письмову згоду всіх осіб, які прописані за Вашою адресою, на надання квартири під юридичну адресу АВТ. Ніяких юридичних наслідків для Вас не буде. Просто на Вашу адресу буде приходити кореспонденція АВТ.

(На жаль, я це зробити не можу: на моїй адресі вже числиться 4 юридичні особи).
Це треба швидко зробити чи ні? Бо якщо на свою адресу, то я там ще не приписався (може зайняти часу до місяця, залежить від паспортистів). А якщо в родичів реєструвати, то треба балакати чи погодяться, якщо будуть згідні то буде швидше.

Offline Fm

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 200
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 25.02.2011, 10:15:19 »
Приписки мати не обовязково, приміщення може бути нежитлове, потрібно мати договір оренди або право власності

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 25.02.2011, 10:23:12 »
Приписки мати не обовязково, приміщення може бути нежитлове, потрібно мати договір оренди або право власності
є нежитлове, і є право власності, далі шо?

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 25.02.2011, 11:48:34 »
ну і дурак. :lipsrsealed:

я ж не винен що стільки розумних на форумі: ти, Еразел, Роллін... :(
причому ж ти і Еразел робите себе розумними дуже просто - обізвавши дураком когось іншого.
« Останнє редагування: 25.02.2011, 12:23:51 від Erazel I-st »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 25.02.2011, 12:08:08 »
робите себе розумними дуже просто - обізвавши дураком когось іншого.
ммм... то було в контексті конкретного питання... да ти папа АВТ і зробив багато для того... але я тоже хотів би приєднатись... а як??? якшо я і пересуваюсь то короткими перебіжками... не даючи мені можливості скинути 50 рублів на реєстрацію (бо 1 з них я тобі колись може згадаю)... ти задаєш тон роботи АВТ, а саме: "нафіг нам не нужни, ні ваші гроші, ні ваші ідеї, ні ви самі"...

далі... по моїм гаражним питанням... ти ж не уточнив шо, як, почем і нашо...  нахер і точка... нізя так... не будь дураком, будь дипломатом... можна ж відповісти так: "добре, але мене не кохає де ти буш на то денех брав" чи "а як ти собі то уявляєш?".. якшо тобі здається що дураки всі навколо - серйозно задумайся...

такшо я тебе не обізвав, а висловив свою думку про твою позицію по данному питанню.