Тема: Триденна поїздка 25-27 або 26-28.  (Прочитано 30977 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #60 : 22.05.2007, 17:41:32 »
І ще одне. Пропоную ввести жосткі правила. І за їх невиконання розстрілювати на місці, пневмати є в кожного третього.
 Особисто для мене поїздка в групі це розмови під час поїздки, почуття плеча товариша, знання того що хтось прикриває спину. Але того всього нема,  >:D бо Зомбі і йому подібні охреневають від своєї невєбенності і стараються показати які вони круті гонщики і рвуть вперед незважаючи на групу. І їм нема діла що хтсоь їду позаду і неможе тримати темп. Нераз спострегів картину коли Зомбі і Дрім рвали вперед а бідний Вєталь плентався в хвості на відстані кілометра, бо неміг за ними встигати. Невже так важко їхати нормально, в групі, тримаючи сталу швидкість.
Еразел, не говори дурниць. Кожна ситуція по свому унікальна - на кілометр ми ніколи нікого не лишали, крім тебе, коли в тебе грижа на колесі вискочила. І то шо зомбі з "йому подібними" виривалися вперед - ні про шо не говорить - відстаючих завжди хтось пасе в зоні прямої видимості. На поворотах я завжди зупиняюсь якщо позаду когось не видно.

І ше один нюанс: в більшості випадків відстаючий звикає до своєї відставучості і буде відставати від огрупи незалежно від її швидкості. тому потрібно тримати якусь дистанцію - шоб йому був стимуло крутити педалі. Немложе крутити - стає  і стоїть :).

П.С. Наїзд не сприймаю як обєктивний, можу сприймати лише як заклик до щільнішого гуртування.

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #61 : 22.05.2007, 18:27:55 »
Коли Ромко їде, я знаю, що він не дасть нікому відстати. То я спокійний. Це точно.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #62 : 23.05.2007, 07:24:09 »
Не забудьте крем проти сонця!!!! Бо поплатитеся за свою неготовність сприйняти атаки сонячної енергії на вашу зніжену за зиму шкіру.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #63 : 23.05.2007, 09:27:01 »
Дощовики кращен візьміть  :D.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #64 : 23.05.2007, 11:59:06 »
Оце мегафлюдерська тема получилася на форумі.
А шо хтів сказати. Про плентання ззаду. Я в тому спец.
Як була можливість, то і сам трохи рвав вперед, але не на довго.
В основному намагаюся дотримуватися темпу. А ззаду їхати добре, бо ніхто не підганяє. Ромко раз то зрозумів, і пропускав мене вперед часом  :).
Але головна ідея яка: не обов"язково рвати так щоб за всіма встигати. Можна їхати і ззаду.
На відстані гарматного пострілу.
Плюс якщо зупиняєшся для фотографування (як я), то неодмінно пастимеш задніх.
І ще як проблеми із перекиданням ланцюга на найбільшій передачі на найменшу задню зірочку, то неможливо втискати педалі, спускаючись  з горба. І теж в такому випадку відстаєш.
Вопшем: пасти задніх, то покликання обранних...
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #65 : 23.05.2007, 12:25:43 »
Вопшем: пасти задніх, то покликання обранних...
майже афоризм:)
про відстань гарматного пострілу - ти які гармати маєш на увазі? бо сучасні гармати стріляють на відстань, яка може бути хорошою покотенькою для більшості велошприхалів цього форуму:)
про їзду в групі - дійсно, велокараван має рухатись стабільно, без "гармошок". навіть незаважаючи на те, що деякі "верблюди" мають більше здоров"я і хотіли б їхати швидше :) просто якщо перед великими заїздами треба проводити тренувальний з всіма зареєстрованими учасниками майбутньої покотеньки - подивитись чи всі в формі, чи здатні тримати середній темп.
якщо ні - то звиняйте, дядьку, треба ще потренуватись, щоб не тормозити всю групу...
звичайно, трмати ідеально середній темп всім неможливо в силу різних трафунків, котрі трапляються на дорозі відважним лицарям шприхи і сідла (гнусавим голосом "апять скріпіт патьортає сєдлоооо..." :)). але якщо хтось відстав і він спроможний потім догнати основну групу, трохи більше покрутивши педалями - нема проблем. але якщо хтось відстав бо "здох", то про доганяння групи і мови нема..