Тема: Триденна поїздка 25-27 або 26-28.  (Прочитано 30978 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #30 : 17.05.2007, 14:30:49 »
Мушу викласти деякі застереження! Хоч похід видається не складним, проте всеодно вимагатиме певних навичок їзди на ровері.
В першу чергу  - це витривалість і адаптованість дупи до сідла.
Люди навіть з добрими загальними фізичними кондиціями без попереднього досвіду їзди на велосипедії на дистанції більше як 10 км, важко долають відстані  в 30-40 км.

Дистанція по маршруту на день буде близько 60-90 км. Така дистанція не є  обтяжливою. І підготовлений організм за ночівлю відновиться. Звичайно без підготовки і тренувань можна себе заставити видусити і 90 і 100 і 150 км за одну поїздку. Але наступного дня такому велосипедисту їхати буде вкрай важко. Третій  день мені бачиться взагалі катастрофою.

З приводу того в мене є така пропозиція. На цих вихідних учасникам, що  вперше їдуть таки дистанці зібратися і провести тренувальний заїзд на відстань 50-60 км. Оцінити свій стан настуного дня і через день. І провести ще одне тренування у віторок. На таку саму відстань або більшу до 100 км. Тоді і ви будете знати на що ви спроможні і я буду спокійний - що всі доїдуть.

Оособливо вище викладене стосується тих, хто збирається їхати на позичених роверах. Оскільки тут постає ще питання техніки.

Провести тренувальний заїзд на цих вихідних погодився Еразел.



Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 17.05.2007, 16:35:13 »
підписуюсь під кожним словом Зомбі.
я без підготовки здуру поїхав 80 км, то 40 з них їхав лише на власних амбіціях.:)

Offline Sonce

  • Головний модератор
  • Старожил
  • *
  • Повідомлень: 436
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 17.05.2007, 16:38:37 »
90% їду, якщо хтось великом поділиться o^-o.... 10% залишаю на фарс мажорні обставини..

дійсно а що саме з твоїм ровером, мож за тиждень можливо щось зробити...можемо порадити хто може відремонтувати...
Life is good...Life is great...Life is sow beautiful....

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 17.05.2007, 16:42:24 »
А шо з її великом?

Offline Ulka

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 301
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 17.05.2007, 18:19:05 »
Блін. Мене теж може небути. У мене ж 25 числа день народження. Незнаю чи схочу його відмічати в дорозі, без безклмплексних дівчат і бочок свіжого пива.
А може передумаєш, бо дівчата певно будуть, ну може не такі вже як ти мрієш, але будуть  ;)
P.S. Я про Arven
« Останнє редагування: 18.05.2007, 10:32:40 від Ulka »
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 17.05.2007, 19:16:40 »

З приводу того в мене є така пропозиція. На цих вихідних учасникам, що  вперше їдуть таки дистанці зібратися і провести тренувальний заїзд на відстань 50-60 км. Оцінити свій стан настуного дня і через день. І провести ще одне тренування у віторок. На таку саму відстань або більшу до 100 км. Тоді і ви будете знати на що ви спроможні і я буду спокійний - що всі доїдуть.

Оособливо вище викладене стосується тих, хто збирається їхати на позичених роверах. Оскільки тут постає ще питання техніки.

Провести тренувальний заїзд на цих вихідних погодився Еразел.




Скажете куда їхаяти будете, може я "потренуюсь" не їхати ;)

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #36 : 17.05.2007, 20:57:06 »
Ти би краще повчився на вихідних, то б і поїхав

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 17.05.2007, 22:54:59 »
Ти би краще повчився на вихідних, то б і поїхав

Ая

Offline wolf

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 105
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 17.05.2007, 23:50:23 »
90% їду, якщо хтось великом поділиться o^-o.... 10% залишаю на фарс мажорні обставини..

дійсно а що саме з твоїм ровером, мож за тиждень можливо щось зробити...можемо порадити хто може відремонтувати...

я маю два вела, але другий вже обіцяв позичити
можу спробувати Арвен вел зремонтувати
я маю живого свідка (зареєстрованого на цьому форумі, просто не хочу його називати), якому барани з ровербайка не могли полагодити вел їх власної сборки.
я той вел полагодив в польових умовах за 10 хвилин

короче Арвен телефонуй мені 050-3377497, може я твій вел до неділі (20 травня) зроблю
абсолютно безплатно, з чистого альтруїзму)
а ще краще свій тел залиш, може ще добрі люди знайдуться...
« Останнє редагування: 18.05.2007, 00:08:28 від wolf »
полоса неудач заканчивается там, где начинается территория кладбища

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #39 : 18.05.2007, 10:53:43 »
а ще краще свій тел залиш, може ще добрі люди знайдуться...

Арвен, не давай йому свій телефон - ти його зовсім не знаєш :) Дзвони йому з таксофона :)

Offline Arven

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 46
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 18.05.2007, 10:57:32 »
може я твій вел до неділі (20 травня) зроблю
абсолютно безплатно, з чистого альтруїзму)
а ще краще свій тел залиш, може ще добрі люди знайдуться...
Відпиши в аську я вже вісточку в неї тобі послала...

Offline Arven

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 46
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 18.05.2007, 11:16:18 »
Арвен, не давай йому свій телефон - ти його зовсім не знаєш :) Дзвони йому з таксофона :)
Я йому в аську написала такщо не боїсь :)

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #42 : 18.05.2007, 15:00:38 »
Я йому в аську написала такщо не боїсь :)

Сподіваюсь тобі стало розуму підставити кілька каскадів анонімних проксів і виказати заклинання над пентаклем ?
Якщо так, то я спокійний  8)

Offline Sonce

  • Головний модератор
  • Старожил
  • *
  • Повідомлень: 436
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 18.05.2007, 15:15:21 »
Отже велоподорож 26-28травня: Стрипа-Дністер-Джурин-Серет:

1-й день 26 травня: Збираємось  в центрі на площі на 7,15, 15 хвилин на збори. Виїзд 7,30.
Їдемо Тернопіль-Микулинці (де забираємо Дріма)-Дружба, повертаємо на трасу на Бучач, перша велика зупинка буде під Бучачем, с. Підзамочок, оглядаємо руїни замку, далі вїждаємо в Бучач, оглядаємо міську ратушу (шедевр Б. Меретина та Пінзеля), руїни замку, костел. Закуповуємо в магазині продукти. Далі їдемо в с. Русилів де ночуємо біля р.Стрипи, оглядаємо Русилівські водоспади.

2-й день 27травня: виїзд 7,30 ранку. Їдемо в с. Золотий Потік де оглядаємо палац і руїни замку. Далі через Скоморохи їдемо в Язлівець, дуже красиве місце, оглядаємо руїни замку, стародавній костел. Після оглядин Язлвця їдемо до Берега р.Дністер, (дивлячись по часу якщо будемо встигати заїдемо до печери відлюдника над Дністром), далі через Шутроминці їдемо в с.Нирків і де і ночуємо біля 16 метрового водоспаду...Тут оглядаємо руїни замку, і ще один водоспад Дівочі сльози.

Тим хто не зможе лишитися на 3 день виїзд вночі потягом Заліщики-Тернопіль зі станції Ворвулинці  10 від Ниркова, прибуття в тернопіль понеділок 7,30 ранку.

3-й день 28травня: 7,30 виїзд їдемо через с.Торське заїждаємо на страусину ферму, далі їдемо до Більче-Золотого, далі дивимось по часу якщо встигаємо їдемо в Монастирок (Скельний монастир, український стоунхендж). Далі або в Борщів на потяг або в Озеряни. Виїзд потягом в Тернопіль.
В поцесі мандрівки маршут може мінятися.
Life is good...Life is great...Life is sow beautiful....

Offline wolf

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 105
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 18.05.2007, 18:38:52 »
Я йому в аську написала такщо не боїсь :)

Сподіваюсь тобі стало розуму підставити кілька каскадів анонімних проксів і виказати заклинання над пентаклем ?
Якщо так, то я спокійний  8)
їм тільки незайманих, і то тільки в повний місяць
хотів почати з Еразела, але Зомбі імхо жирніший
повідомлення в асьці не прочитав, бо ще компутер не навчився юзати, так що прохання написати повторно


полоса неудач заканчивается там, где начинается территория кладбища