Тема: Вкажіть кандидатуру на керівництво нашої велоспільноти!  (Прочитано 17274 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 04.02.2011, 22:52:41 »
Отже дякую всім хто прийняв участь у обговоренні даної теми. Отже було згадано наступних людей Dreamlend, Bhagavan, Erazel, Vik, Vintage, Teodor4ik, Yanek, CoRack, Сім самураїв, Zombie, Xlibes. Якщо хтось із перечислених тут не бажає приймати у сьому всьому участь, то будь-ласка відписуйте тут, якщо серед Вас є такі, що вважають що список кандидатур на представників Асоціації Велосипедистів Тернополя є коротким, то ласкаво прошу доповніть його!
пас.. і взагалі мені структура з відсутньою вертикаллю не подобається... хоча помогти чим можу готовий завжди... патріархів думаю можеш тоже списати... а вот стечкіна ти зря пропустив... він хоть і мудель, зато настирний.кстате себе тож  впиши...

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 04.02.2011, 23:30:34 »
він хоть і мудель, зато настирний.

від таких добрих слів я відчув себе морозивом, що тане на сонці  :) :) :)
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 05.02.2011, 15:48:41 »
... патріархів думаю можеш тоже списати...
От нехай і самі за себе скажуть, да я знав що спільнота є не зовсім організованою, але ж не до такої степені! Не для себе ж одного я тут головою об асфальт товчу, будьте якісь трохи розважливіші, активніші, та загалом від мене мало що залежить. Так отже Teodor4ik  себе виключив зі списку.
2 Ted адресою допоможеш якщо все пройде норм?

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 05.02.2011, 19:04:18 »
адресою допоможеш якщо все пройде норм?

і не тільки... але в голови ніні... нема в мене здорового альтруїзму...

пеес... а хоть хтось пробував аналізувати діяльність спільноти? що, як, нашо робити?

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 05.02.2011, 21:57:48 »
і не тільки... але в голови ніні... нема в мене здорового альтруїзму...

пеес... а хоть хтось пробував аналізувати діяльність спільноти? що, як, нашо робити?
В принципі Yanek розписував позитивні моменти цього всього, але все в процесі, от тому розумієш і треба щоб на чолі АВТ було декілька людей, що допустимо у разі потреби підійти до когось у міськраді чи порішити інше питання Ти будеш не один а буде вас як мінімум двоє, так швидше легше та досконаліше щось зробити у плані необхідності. А на рахунок статусу, юридичної сторони того питання то є люди які готові допомогти! Але менше з тим як писав той же Yanek було б добре зібратись більшим гуртом, та просто ті питання та нюанси "пообсмоктувати" як кісточки. На разі голосування ще не відкриваю/створюю, можливо ще хтось щось захоче добавити чи підкорегувати, долучайтесь, і якщо все піде по правильному руслу, сподіваюсь життя велосипедистів у нашому місті, за певний час покращиться до нового рівня!
 P.S.: Було згадано за Стєчкіна, він тепер - також у грі!

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 05.02.2011, 22:13:55 »
дозволю собі нагадати загальновідому приказку: "кораблю с двумя капитанами быть на рифах"

хто нє в"єхал: керівник є завжди один - один президент / король / консул / головний лікар і тд.
є ще заступник - на випадок якщо керівник не може виконувати ОБОВ"ЯЗКИ - шоб було кому ТИМЧАСОВО виконувати обовязки керівника
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Neoni

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 427
  • Карма: +9/-7
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 05.02.2011, 22:35:12 »
впринципі з того що я поняв з теми то хочу щоб саме вінтаж зайняв головне місце нашої велоспільноти(якщо він не проти), адже саме він (як мені видно) найбільше піклується за всіма цими питаннями, отож я за вінтажа :)

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 05.02.2011, 23:06:53 »
vintage +1
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 05.02.2011, 23:11:01 »
Я в принципі не відмовляюсь від того, що моє ім'я (нік) буде у списку голосування. Просто розумієте, я шкодую що не записав на диктофон планову бесіду з Yanek-ом та іншими учасниками, по суті все те що я отут хочу описати та розширити усі ті поняття є всього лиш на всього сухими словами. Було б реально класно зібратись більшою компанією та поговорити і обміркувати наші прагнення. Хоча багато з вас думають о мені кльово їжджу собі на ровері і мені нічого не потрібно! .Так але погодьтесь було б приємно, якби на одному з поворотів у нашому місці Ви побачили дорожній знак який би вказував що саме на цьому повороті перевага надається велосипедисту, або наприклад післязавтра коло вашого найближчого супермаркета чи просто магазину з'явилась - велопарковка, або в разі якоїсь не дай Боже оказії на дорозі Ви би не знаючи як діяти могли б завжди зателефонувати за номером телефону прописаним у вашому мобільному, щоб отримати кваліфіковану пораду що робити та як поступити у ситуації в яку Ви потрапили. Коротше, то всьо мене потроху виснажує, і Yanek нічого не пише десь пропав, коротше наразі я йду спатоньки, завтра у Тернополі мене не буде, приїду аж у Понеділок, будьте чемними  :angel:

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #39 : 06.02.2011, 11:01:52 »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #40 : 07.02.2011, 17:20:44 »
Я тільки боюся щоб часом люди, імя яких тут пишуть в дописах, не дізналися про свою участь в велоасоціації вже по факту їх обрання в керівний орган.
Моя пропозиція по створенні велоасоціації наступна: вибираємо день і час коли всі охочі матимуть годину вільного часу. Збираємось десь і вибираємо трійку керовніків - Голову і двох замів (можна називати двох замів - співголовами, щоб гарно звучало). Вибираємо в два етапи - перший - висунення кандидатів. Другий - голосування за кандидатів.
Чому пропоную винести фінальну стадію утворення організації з форуму в живий вимір - бо хто прийде вживу, на того можна покласти якийсь кусок обовязків з більшою вірогідністю. Хоча, ІМХО - боятися тут нема чого - тому що то буде більше показово-презентаційний, аніж виконавчий орган.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 07.02.2011, 18:57:45 »
Тільки за, мабуть краще за все обрати Неділю, або пообідній час у Суботу! Пропозиції???

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #42 : 07.02.2011, 20:30:52 »
Хоча, ІМХО - боятися тут нема чого - тому що то буде більше показово-презентаційний, аніж виконавчий орган.
тобто ти не боїшся?
 8)

а я з вами мисленно... *dontknow*

Offline 2day

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 124
  • Карма: +102/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • 2day
« Reply #43 : 08.02.2011, 11:47:38 »
По моєму, ідея не дуже добра. Ви хочете перетворити це на якусь міні-партію. Це призведе до розпаду, по крайній мірі в тому вигляді, в якому воно є зараз, це перестане існувати.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #44 : 09.02.2011, 11:42:36 »
По моєму, ідея не дуже добра. Ви хочете перетворити це на якусь міні-партію. Це призведе до розпаду, по крайній мірі в тому вигляді, в якому воно є зараз, це перестане існувати.

Якщо реэструвати Шприху - то однозначно, це розпад. Але якшо так як казав Янек - окремий орган (презентаційно-виконавчий) - то наздоров'я: тоді максимум що розпадеться - це новостворений орган.