Тема: Вкажіть кандидатуру на керівництво нашої велоспільноти!  (Прочитано 18309 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 30.01.2011, 22:20:20 »
взагалі мова була не про велоорганізацію ШПРИХА, а про асоціацію велосипедистів Тернопілля (умовно АВТ).

людина, що вступила в АВТ, буде мати певні права, наприклад:
1. юридичний захист
2. знижки в магазинах
3. можливість представляти Тернопіль на різноманітних заходах (велопробіг, змагання, зльот (як це слово правильно?), міжнародний велотур і тп)

і відповідно бере на себе певні обовязки:
1. іздити в шлемі, в темний час з ліхтарями/світловідбовичами
2. іздити тверезим :(
3. взагалі притримуватися правил руху (хоч би на червоне світло не їхати)

при порушенні взятих обовязків людина виключається з АВТ і шукає собі винних, чому її не розуміють...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Vik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 409
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Веломан
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 30.01.2011, 22:52:30 »
1. Еразель
2. Сім самураїв
3. Bhagavan
4. Yanek


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #17 : 30.01.2011, 23:05:33 »
1. Bhagavan - відповідальний, організований;
2. Сім самураїв  - з життєвим досвідом;
3. Zombie - виважений;
4. Xlibes - давно тутка;
Біда в тому що всі заняті сильно. А Хлібець взагалі за кілька тисяч кілометрів  :(

Дописано : 30.01.2011, 23:07:52
людина, що вступила в АВТ, буде мати певні права, наприклад:
1. юридичний захист
2. знижки в магазинах
3. можливість представляти Тернопіль на різноманітних заходах (велопробіг, змагання, зльот (як це слово правильно?), міжнародний велотур і тп)

і відповідно бере на себе певні обовязки:
1. іздити в шлемі, в темний час з ліхтарями/світловідбовичами
2. іздити тверезим :(
3. взагалі притримуватися правил руху (хоч би на червоне світло не їхати)

при порушенні взятих обовязків людина виключається з АВТ і шукає собі винних, чому її не розуміють...
А от це ДУЖЕ ХОРОША І ПРОДУМАНА ІДЕЯ. І не стільки як контроль за "якістю велосипедистів", а як "наглядна пропаганда відповідального стилю їзди по місту". Інші будуть дивитися на таких "відповідальних" велосипедистів і самі почнуть потрішки їздити по правилах.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 31.01.2011, 00:47:21 »
От якраз із ним сьогодні то всьо було вирішено, шо потрібне зареєструвати нашу велоспільноту, і на чолі її поставити людей які могли б написати та підписати і подати заяву чи проект по трасах, по велозмаганнях та інших тем що стосуються велосипедного життя нашого міста, поглянь на сусідні міста, пора вже не брати приклад з інших, а самим той приклад подавати.
P.S.:я також сьогодні не пішки був і не на тролейбусі чи маршрутці  *tramplin_m*
 Не флудити! - було таке прохання бо таке враження що дитсадок навколо  >:D



[режим зануда on]
я перепрошую, але по словах Стєчкіна я зрозумів, шо мова йшла про асоціацію велосипедистів м.Тернополя і околиць, а не про велорганізацію "Шприха". попрошу все-таки відредагувати свій перший пост.
особисто я підтримую створення асоціації велосипедистів, але я проти узаконення і переведеня Шприхи в офіційне ГО. мухи окремо, котлети окремо.
я знаю пару затятих роверистів, котрі багато катають, але до шприхи вони не мають жодного стосунку і як я зрозумів - то і не планують мати.

якщо і буде поставлене питання про реєстрацію ГО "Шприха" - то я б хотів це в першу чергу побачити у вигляді відкритого поіменного голосування. а потім вже будем вибирати голову і представника.
я не проти співпрацювати з асоціацією велосипедистів як окремий роверист і  як шприхаль. але волів би бачити Шприху такою, як вона і задумувалась - клуб без будь-яких зобов"язань і офіціозу. схема "зібрались-поїхали".
[режим зануда of]

Дописано : 31.01.2011, 01:07:34
взагалі мова була не про велоорганізацію ШПРИХА, а про асоціацію велосипедистів Тернопілля (умовно АВТ).

отож. але в цей темі топік-стартер зайшов з другого боку. ви намагаєтесь зараз вибрати людину, котра буде здувати пилюку з шкіри медведя, що ще не виріс.
якщо є потреба в такій асоціації-організації - то для початку було б непогано десь створити якесь обговорення її, визначення цілей і доцільностей. щоб люди мали якесь уявлення. створити хоч орієнтовне голосування по бажанні стати частиною цієї асоціації. є таке? я не знаю ні про шо йде мова, ні про те, чим буде займатись та організація.
п.с. наскільки я бачу - то потреба в такій організації є в тих людей, котрі часто їздять по місту ровером. на роботу чи де-ін-де. тому є потреба розрулювати питання з парковками, доріжками і толерантністю водіїїв.
скільки таких людей на Шприсі? небагато. велика частина - екстремали, котрі їзядть за містом. інша - туристи , котрі їздять ше далі. ні ті, ні ті особливої потреби не мають в офіціозі. навпаки, я в Шприху і прийшов, бо хотів втікти від міста, офісу і машин. бо то є Шприха.
але. я готовий співпрацювати і посильно  допомагати будь-яким велооб"єднанням в Тернополі, бо це благородна справа. єдине, що хочеться мати якусь менш-більш чітку інформацію про те, що планується і її мету.
а не як в темі про пластикові карточки велосипедистів. давайте зробим, бо воно гарно)
« Останнє редагування: 31.01.2011, 01:10:00 від Сім самураїв »

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #19 : 31.01.2011, 01:18:49 »
Мій спосіб сприйнятті дійсності, а тепер і певна віддаленість від вас, робили і роблять все так, що я про все дізнаюся останній.

Тож, хотілося б почути якісь деталі і якомога більше. Бо цікаво хто і коли нарешті виніс остаточне рішення про реєстрацію "Шприхи" як велоорганізації.
Таке питання вже не раз успішно піднімалося і хоронилося у товщі флуду нашого форуму. Так ставалося все і не лише через те, що геть чисто не було конструктиву.

Просто Шприха задумувалася інакшою. І сумно не лише від того, що це не всі розуміють, а й від того, що знову і знову, за нашими плечима відбуваються не до кінця ясні спроби зареєструватися.

Якщо ж мова іде про Асоціацію велосипедистів, то прошу дуже. Взагалі ніц не маю проти.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #20 : 31.01.2011, 10:43:33 »
Попробую внести ясність.
А то віталік просто хотів певно сказати дуже багато дуже малою кількістю слів:)
Суть наступна
В результаті теперішніх балачок з міськрадою і обговорення оцих тем
http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,4758.0.html
http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,4749.0.html
В тих хто то обговорювали і з міськрадою балакали (Ромко, Еразель, Вінтаж, Янек + Стєчкін) виникла цілком аргументована ідея утворити якусь хоч більш менш офіційну структуру. По аналогу до інших міст ту структуру вирішили назвати АВТ (асоціація велосипедистів Тернополя) - саме її Віталік і мав на увазі в топіку. (То було б нагляк якщо б зібралися ми - які до Шприхи збоку-припьоку, і за спиною всіх патріархів вирішили її легалізувати:)

Користь такої асоціації в можливості офіційозно контактувати з різними структурами. Стєчкін наводив приклад: збили якогось ровериста і водія відмазують - Асоціація пише листи в міліцію, прокуратуру, робить пресухи.
Визначаємо що треба, припустимо, велопарковку біля супермаркету - до діректора супермаркету йде вже не якись там велоактивіст - а керівник контори з солідною назвою - АВТ. То саме з міськрадою, а то дивись і з зарубіжними велоклубами.
Ну грубо кажучи - представницько-лобістський орган велосипедистів міста.
Оскільки більшість велоактивістів тусується на швприсі, більше того - самі нормальні активісти ту шприху і заснували, то логічно б щоб і грунт для Асоціації був шприхальський. Через то та тема тут і почалася.
Отож, як на мене як варто продовжувати цю тему.
Всіх бажаючих залучаємо до створення АВТ - визначаємо день коли можна зібратися, і там вибираємо пару людей, які той орган будуть представляти - типу голова і співголови..чи то заступники.
От і всьо, а далі органи починають діяти

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #21 : 31.01.2011, 20:20:37 »
Дякую за проясненя.

Ну, на таку справу дійсно потрібні небайдужі, комунікабельні люди із організаторськими здібностями і вільним часом.
Важко таких знайти. Але є з кого вибирати :)
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 31.01.2011, 20:35:58 »
Я недумаю,що робота представника буде дуже клопітною і займатиме багато часу.Так,на початку прийдеться трохи попотіти.Але тільки подумати,яку користь принесе навіть та сама вело парковка.Тай діти-наше майбутнє за сприятливих умов потягнуться до велосипедів.

Моя думка:потрібно зробити голосування,вибрати ГОЛОВУ та зареєструвати ШПРИХУ

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 31.01.2011, 21:13:51 »
спілкувався зі стечкіним... давайте дивитись правді в очі... спочатку треба опитати хто зголоситься займатись тою неблагодарною і неоплачуваною справою... а потім з них обирати.

як на мене то могли би бути янек, ромко і стечкин (як людина яка реально проводить на колесах купу часу)

на мою думку реально керувати мають 2 особи: голова і зам.... рештою мають займатись "комітети" і їх голови, тобто я точно не знаю, що тра тріалюгам, хай самі розберуться і самі пропонують, а от уже з готовими пропозиціями керовництво і піде до міськради чи ше кудась, де то питання можна рішити..

тобто піраміда бос(зам) - голова профільного комітету - члени комітету - решта зацікавлених позволить максимально ефективно і з мінімумом демократії(демагогії) рішати максимум питань...

тоді ця структура ніяк не зачепить ні шприху, ні її відвідуваність, ні її жителів, а буде строго займатись орг. питаннями.

Але я не вірю що знайдеться хтось достатньо дурний щоби погодитись і при цьому достатньо мудрий щоби його погодили, аже єдине що можна на тому заробити крім гемороя, то досвід броження по владним коридорам і знайомства там з потрібними людьми, що потрібно далеко не всім...

ПееС хтось пробував читати статути інших СВ і аналізувати їх діяльність? я пробував читати чим займається Велокраїна... похоже просто відмиває евробабло, а толку від них ноль (принаймні нам).

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 01.02.2011, 12:02:03 »
 Ну справа поки-що чисто волонтерського характеру за ради нашого з вами кращого майбутнього у сфері що столується вело-... Ще раз хочу нагадати, що декілька людей, які будуть обрані нами ж можуть нами ж і переобратись. Не є метою одразу ж навантажити/запрягти тих людей якоюсь страшною марудною роботою, Yanek взагалі-то більш-менш чітко на відміну від мене описав для чого вони нам. Їх потрібно декілька для того, щоб у разі якщо, хтось один чи двоє припустімо не матиме змоги прийти на якусь офіційну з владою зустріч чи іншу якусь офіційну справу щоб представити вело-організацію м. Тернополя, то щоб інші 2-є...3-є змогли все-таки прийти на ту зустріч чи іншу потрібну для нас усіх спільну справу! Вважаю що вони повинні бути наділені однаковими правами між собою (але то чисто моя думка). Хотілись би бачити насправді різних представників серед тих людей, а саме представників екстремального стилю катання, шоссера, крос-кантрійника, туриста і було б непогано тріаліста чи когось з БМХ-ерів, головне щоб людина була тактовною, та послідовною у своїх діях та вчинках.
« Останнє редагування: 01.02.2011, 17:38:57 від Vintage »

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 01.02.2011, 14:26:30 »
вінтаж, не будь дитиною. я без емоцій просто пояснив чому Шприха не асоціація велосипедистів.

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 01.02.2011, 23:00:26 »
Як на мене, то хороша ідея і потрібно її реалізовувати, ось тільки хто згоден бути цим так званим вело-альтруїстом?
життя - це рух
рух - це життя

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #27 : 02.02.2011, 09:08:30 »
Здається, у вас (тих хто хоче обрати кандидатури керівників, надати їм ключі від раю і покласти політичну відповідальність) якісь зміщені акценти. Мені видається, шо і мови ніякої про якусь демократію і плебісцит бути не може... насамперед тому, шо ми всі памятаємо (не всі з присутніх, але всі з присутніх тоді, в той момент) як утворювалась шприха і якби ми тоді допустилися до якихось виборів, то не було б ніякої шприхи а був би якийсь мікроблог на назвисько razom.te.ua яких безліч в інеті і які як і метелики-одноденки живуть недовго... і чи живуть?
Можна формально обрати людей але наділити їх атовторитетом і бажанням робити роботу - ні. Результатом такого призначення не стане нічого доброго, а лише або тіло без голови, або голова без тіла. Як казав 7С - Шприха не підходить на роль асоціації, оскільки носить характер самоорганізаційного клубу по інтересах. Тим не менше, не маємо нічого проти створення її членами деякої Асоціації і можемо представити хостінг для сайту (або розділ на своєму сайті, який ніби як навіть трошки Є :) ) і форумну площадку для обговорення її інтересів.
Позитиви цієї дискусії безсумнівний, оскільки він вперше дозволив розділити такі поняття як офіційна асоціація і вільний клуб :). Думаю, нам потрібні обидві ці речі - організація, яка може виступити і захистити, і клуб - який підкупає своє щирістю, необовязковістю, дружністю і рівноправністтю.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 02.02.2011, 16:03:59 »
Все правильно, ніхто не хоче "захомутати" ШПРИХУ і казати давайте блін реєструйтесь! Тож чекаю ще обговорень, ваших поглядів на кандидатури, або може хтось сам може сказати ТАК, я би не проти офіційно представляти вело-громаду міста.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 04.02.2011, 21:05:11 »
Отже дякую всім хто прийняв участь у обговоренні даної теми. Отже було згадано наступних людей Dreamlend, Bhagavan, Erazel, Vik, Vintage, Teodor4ik, Yanek, CoRack, Сім самураїв, Zombie, Xlibes. Якщо хтось із перечислених тут не бажає приймати у сьому всьому участь, то будь-ласка відписуйте тут, якщо серед Вас є такі, що вважають що список кандидатур на представників Асоціації Велосипедистів Тернополя є коротким, то ласкаво прошу доповніть його!