Тема: ДЕ потрібно Велопарковку! вказуємо конкретно адресу і обєкт  (Прочитано 45349 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline pius

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 25
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 13.04.2011, 23:41:22 »
А ви замітили хлопці, що навіть біля веломагазинів немає парковки на велосипед - я в тернополі коли останній раз був поїхав до велобайку- і стояв там як сирота, бо небуло де велосипед поставити................

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 14.04.2011, 11:14:06 »
наскільки я розумію вело парковок саме більше треба біля магазинів і супермаркетів.

Пропоную одну парковку на базарі(біля банку де тварин продають)
тут я можу порішити питання, начальник того відділення хороша знайома... але вони не поймуть на ній рекламки іншого банку 8)... хіба окремо попробую її укатати...

біля супермаркетів то очевидно... хто береться їх дозвола на установку получити?

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 14.04.2011, 14:35:59 »
А ви замітили хлопці, що навіть біля веломагазинів немає парковки на велосипед - я в тернополі коли останній раз був поїхав до велобайку- і стояв там як сирота, бо небуло де велосипед поставити................


То проблема давня,я також завжди ругаюсь матом як треба зайти в той магазин,а ровера нема де лишити.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 14.04.2011, 14:38:37 »

я також завжди ругаюсь матом


вот ета прікол  :D
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 14.04.2011, 20:50:59 »
Реально я вчіпляв до перил що при вході у магазин (чи "Спорт +" чи "РоверБайк") , але коли потепліло і я приїхав до магазину, то спостерігав таку картину - до перил вже були причеплені чиїсь два ровери, а третій був причеплений до огорожі що відділяє дорогу від тротуару! І тут я зрозумів - діло - труба, мій давній фокус не пройде бо нема вже де свого дівати, тому що народ з потеплінням реально подався з будинків на вулицю.  :D

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 14.04.2011, 21:03:51 »
я так поняв шо забиваємо...

Offline Neoni

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 427
  • Карма: +9/-7
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 14.04.2011, 21:07:27 »
нєа, не забиваєм, робим парковку десь біля базару, на видному місці, але не на 1-2, як мінімум 5 місць, а то раельно нема де лишати коней, а з собою тарабанити по базарі то людям мішає :police:
вобщім треба десь біля базару, полюбому, а вот за місце я незнаю, хоча є одне на приміті, шас поболтаєм :)

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #22 : 15.04.2011, 07:55:30 »
Біля головного поштампту.
Біля РЦ "Подоляни" в зоні дії камер спостереження.
Певне міська рада і могла б повпливати на власників магазинів щодо встановлення парковок. Але, як на мене це шлях не правильний. Краще вже проводити якісь заходи з популяризації велоруху, щоб побільше людей послуговувалось велосипедом у повсякденному житті. І тоді без всяких вказівок велопарковки з'являтимуться  біля кожної кнайпи.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #23 : 15.04.2011, 11:02:16 »
Їхав маршруткою попри шосту школу - так приємно було бачити парковку з трьома припаркованими велосипедами коло входу до школи. Одразу так якось подумалось в перспективу, як там буде стояти парковка на 300 ровериків і вся заповнена ))

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #24 : 15.04.2011, 11:18:18 »
Із торгівельно-розважальними центрами і супермаркетами справа може піти значно легше, ніж здається. Просто потрібно написати їм листа, від імені АВТ, чи просто певної кількості велосипедистів. Якщо що, я можу скласти текст і почати збирати підписи серед шприхалів.
Аналогічно, можна поступити із міськрадою - написати листа із конкретним списком і підписами.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #25 : 21.04.2011, 11:00:18 »
О, починається рух. Буквально в цей момент в Сільпо по вул. Живова 15а(Орнава) біля центрального входу кріплять невеличку конструкцію для паркування велосипедів. "Льод тронувся, панове присяжні заседателі".
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline kita

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 218
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 21.04.2011, 13:30:02 »
було б непогано ще біля шкіл та інших навчальних закладів поставити такі парковки, заодно залучали б молодь до активного способу життя і пересування містом на велосипеді...

Offline Terrorist

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 326
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 21.04.2011, 14:00:41 »
Бродівська 44 с-м "АРС" під мостом власними силами забацали отаку стояночку, тіко коли дощ сильний то троха з моста капає  :(
Погода не перешкода

Offline Drive_t

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 106
  • Карма: +3/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Boardman Sport 0977821655
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 21.04.2011, 16:58:43 »
О, починається рух. Буквально в цей момент в Сільпо по вул. Живова 15а(Орнава) біля центрального входу кріплять невеличку конструкцію для паркування велосипедів. "Льод тронувся, панове присяжні заседателі".
А я знаю чого вони так зробили бо я постійно як приїжджаю то кріплю ровер до ручок  :D

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 21.04.2011, 17:22:49 »
А я знаю чого вони так зробили бо я постійно як приїжджаю то кріплю ровер до ручок  :D

Аналогічно! :)
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.