Тема: В Польщу в липні, на Лемківську ватру  (Прочитано 18062 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 28.06.2011, 20:40:09 »
Сьогодні або завтра складу маршрут, а там вже будемо корегувати при потребі.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 28.06.2011, 21:06:14 »
Ап. ДУмаю вже пора робити якусь підготовку до поїздки. Потрібно в першу чергу взнати умови переїзду велосипеду через сам кордон.   Якщо хтось має досвід по мандрівках велосипедом європою то поділітся будь-ласка.

взагалі-то я разів 10 їздив в Польщу на ровері, відповідно знаю там все що до чого.
тільки чомусь мене не згадали, коли рушили в лемківське товариство за візами ...
мабуть вирішили, що знов комусь не дам безплатної ковбаси :(
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 28.06.2011, 21:43:51 »
взагалі-то я разів 10 їздив в Польщу на ровері, відповідно знаю там все що до чого.
тільки чомусь мене не згадали, коли рушили в лемківське товариство за візами ...
мабуть вирішили, що знов комусь не дам безплатної ковбаси :(

Тема була відкритою для всіх! Оскільки я був ініціатором тож і візами займався я! Ті, що хотіли відкрити візи і  мали для цього все необхідне - ті візи отримали! Ви до мене не звертались тож думаю підстав нарікати в вас не повинно бути. Краще поділіться досвідом, наприклад найбільше мене цікавить чи можна розкладати табір і вогнище поза межами спеціально призначених місць.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 28.06.2011, 21:51:44 »
я не маю жодних претензій до A.F.C. - але мені дещо цікаво, чому люди які разом зі мною їздили в подорожі, так до мене ставляться ?

звичайно, я не буду їм допомагати - нехай вони вважають себе розумнішими від мене
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 28.06.2011, 22:02:03 »
я не маю жодних претензій до A.F.C. - але мені дещо цікаво, чому люди які разом зі мною їздили в подорожі, так до мене ставляться ?

звичайно, я не буду їм допомагати - нехай вони вважають себе розумнішими від мене
Давайте не будемо засмічувати тему, якщо є бажання поспілкуватись на предмет ставлення до вас, тоді створіть тему в відповідному розділі. А на рахунок "я не буду їм допомагати" то це дитячий поступок. Ви постом вище самі похвались про те, що в вас є досвід, а тепер демонстративно заявляєте, що не будете допомагати. Для чого тоді заявляти про те, який ви досвідчений турист *dontknow*??????????

Дописано : 29.06.2011, 11:19:24
варіанти маршруту http://www.gpsies.com/map.do?fileId=xtrkgkvjlqnppzmu
« Останнє редагування: 29.06.2011, 11:19:24 від A.F.C. »

Offline 4.21.2007

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 21
  • Карма: +0/-0
  • skytalec
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 29.06.2011, 19:55:19 »
тільки вернувсі з Польщі, також збираюсі на ватру
тут фото з Польщі    -   https://picasaweb.google.com/skytaiecbeskyd/Solina

« Останнє редагування: 29.06.2011, 22:21:48 від 4.21.2007 »

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 29.06.2011, 21:30:28 »
варіанти маршруту http://www.gpsies.com/map.do?fileId=xtrkgkvjlqnppzmu

хороший маршрут! пропоную вам також поїхати на екскурсію з Ватри в словацьке місто Бардейов, це десь за 25 км. від Ждині
життя - це рух
рух - це життя

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 29.06.2011, 22:03:43 »
В Словаччину напевне не вийде бо візи внутрішні. Думаю, коли приїдемо в Ждиню тоді ше подумаєм куди їхати. А звідти, як з відправного пункту, можна буде десь в одноденки поїздити. Як варіанти озеро біля с. Горліце, досить не погане містечко Криниця правда поляки троха перейменували його на свій менер "Криниця-Здруй". Також варто було б поїхати в село Кам"яна, попити лікувальної водички, кому цікаво то там під відкритим небом є музей пасічництва. До речі те село з тих часів коли мого діда виселили перетворилось не серйозний лікувально профілактичний курорт! І водичка та не дешева, але коли я там був то мені одна бабця показала де водичку можна на халяву набрати. Головне доїхати до Ждині, і зайняти під табір хороші місця, а то як приїдем пізно то залишаться місця біля біотуалетів!

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 30.06.2011, 09:41:36 »
так, там поблизу багато цікавих місць

по нац. польських візах можна їхати і в інші країни, тільки треба мати на це підставу... я навіть дзвонив 2 тижні тому в МЗС і уточняв. Приблизний маршрут краще складати завчасно, поки є час і нет.

Маю охоту також поїхати, але мій вел. далеко не для такої відстані, тому прийдеться купити або новий або закинути його в автобус і на місці вже покататися )))
життя - це рух
рух - це життя

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 30.06.2011, 10:58:56 »
так, там поблизу багато цікавих місць

по нац. польських візах можна їхати і в інші країни, тільки треба мати на це підставу... я навіть дзвонив 2 тижні тому в МЗС і уточняв. Приблизний маршрут краще складати завчасно, поки є час і нет.

Маю охоту також поїхати, але мій вел. далеко не для такої відстані, тому прийдеться купити або новий або закинути його в автобус і на місці вже покататися )))

Якщо маєш візу то можу спитати чи ще є місця в автобусі.

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 30.06.2011, 11:07:06 »
візу маю, ти хочеш запитати за автобус з Лемківщини? якщо будеш питати за місця, то ще за вартість запитай.
дякую!
життя - це рух
рух - це життя

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 30.06.2011, 11:32:05 »
В атобусах місць вже нема *No* Десь на днях має забрати візу мій знайомий, який можливо буде нас супроводжувати і в нього в машині мають бути місця. Багажники для велосипеда я маю, але не знаю чи в нього є поперечні рейки шоб той багажник вчепити. Зара не можу на 100% обіцяти, але десь за тиждень дам знати точніше.

CoRacK

  • Гість
« Reply #42 : 01.07.2011, 12:07:18 »
То як 3-го на 12:00 збираємся? Це остаточно? Чи ще будуть зміни?

Offline qwerty22

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 50
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Nano|
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 01.07.2011, 12:47:57 »
Мені вийде! Але мені в любий час вийде.
Вухами послухайте – я маю пропозицію!

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 01.07.2011, 13:14:57 »
Мені напевне не вийде *dontknow*

Дописано : 01.07.2011, 13:58:25
Ну а для чого збиратись? Поскільки зауважень до маршруту нема, значить з тим ми вирішили. Давайте тепер прикинемо по спорядженні.
 1.В нашої групи палатки є. Якщо хтось немає то кажіть можливо замість 2-х місної візьмем 3-х місну.
 2.Спальників лишніх нема, каріматів також.
 3.Є пальник. Але так, як я ним ще не користувався, то не знаю на сільки вистачає газу. В кого є досвід підкажіть скільки балонів тре і якої ємності краще брати?
 4.Є рації(можливо хтось може взяти/пробити додатковий комплект акумів. Для однієї рації тре 4 мініпальчика).
 5.Казанок(скажіть який тре на 10 чол.)
 Може хтось має чайник???
 6.Також я візьму набір інструменту для ремонту(шестигранки, ключ під шприхи, насос, кареточний ключ(в кого шатуни з інтегрованою віссю то ключ мусите мати свій), вижимку для ланцюга і шатунів, ключ для касети, ключ для педаль і ще якусь там викрутку) і ремкоплект для камер. + кожному мати свою запасну камеру. і пару запасних шприх. І на всякий випадок нагадаю, щоб взяли катафоти, габарити, фари...
 Тре подумати про:
   1.Дату виїзду(я б казав приїхати за день до фестивалю)
   2.Місце виїзду. Думаю краще буде починати рух велосипедом з кордону. Домовитись про  місце зустрічі нашої групи і групи з Тернополя.
   3.Аптечку (+ кожен нехай візьме свої індивідуальні медикаменти)
   4.Хто буде готовити хавчик?
   5.Скласти меню, або хоча б скласти список інградієнтів з яких той хавчик буде готовитись, щоб прикинути орієнтовну суму витрат на харчування(польські ціни на все взнаю сам, хоча там ніби дешевше як в нас)
   6.ємності для води
 Якщо є якісь поправки, пропозиції чи поради то пишіть.
« Останнє редагування: 01.07.2011, 13:58:25 від A.F.C. »