ТехМайданчик > Спорядження

Допомога у виборі спального мішка

(1/10) > >>

Vik:
Хочу купити спальник, щоб і в -5 не задубів і літом в ньому було нормально. Розумію, що краще всього брати 2-і штуки, але може хтось підкаже якийсь цікавий варіант весняно-літньо-осіннього спальника.

Стечкин:
ну коли надумаєш віддавати вай-фай девайси, можу походити з тобою по магазинам і щось порадити.
існує багато варіантів зекономимти: бк, секонд, супермаркет типа Епіцентра.
але якщо тобі дійсно треба до -5 тоді це зимовий спальник, на якому пише до -15 і важить він 2 кг.
на період травень-вересень потрібен так званий міжсезоний спальник на якому пише до - 5, вага десь 1,3 кг.
при -5 ти в такому замерзнеш.
літні спальники від 0 і вище вагать 1 кг, але реально спати в такому коли на дворі не нижче +15.
особисто мій доутер важить 0,5 кг, від +3 і вище і на літо його вистачає :)

Саша (схыдний):
мав колись пару спальників які були призначені до - 5   то скажу в ньому спати не холодно і в -10 головне щоб була хороша прослойка між землею  тоді точно небуде холодно !!

baxic:

--- Цитата: Vik від 14.01.2011, 21:12:21 ---Хочу купити спальник, щоб і в -5 не задубів і літом в ньому було нормально. Розумію, що краще всього брати 2-і штуки, але може хтось підкаже якийсь цікавий варіант весняно-літньо-осіннього спальника.

--- End quote ---
купив вже щось?

Vik:
Ще ні, все якось руки не доходять. Думаю, може все-таки натраплю на щось краще, ніж холофайбр і з прийнятною ціною)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version